Ewa Farna pod wrażeniem Eweliny Lisowskiej

Farna pod wrażeniem Lisowskiej: Rzadko coś mi wpada w ucho

Ewa Farna pod wrażeniem Eweliny Lisowskiej

Wczoraj wieczorem swoją premierę miał długo zapowiadany teledysk Eweliny Lisowskiej do przeboju "W stronę słońca". Drugi singiel wokalistki od kilku tygodni jest jedną z najczęściej granych piosenek w rozgłośniach radiowych. Teraz telewizyjne kanały muzyczne z pewnością na okrągło będą emitowały nowy klip finalistki "X-Factor", gdyż nagranie szybko wpada w ucho.

Zobacz: Nowy teledysk Lisowskiej - to będzie hit!

Okazało się, że do grona fanów Lisowskiej zalicza się Ewa Farna, która zamiast bać się konkurencji ze strony zeszłorocznej debiutantki, kibicuje jej w karierze. Gwiazda wyraziła nawet pochlebną opinię na temat koleżanki z branży na swoim Facebooku.

- Trzymam za Ciebie mocno kciuki Ewelina! Super wersja dobrej piosenki! Oj wpada w ucho, a że rzadko coś mi wpada. Go go girl!:) - napisała Farna.


Od ponad roku na polskim rynku muzycznym możemy zaobserwować zjawisko nowej fali młodych, zdolnych wokalistek, które zdominowały popową scenę. Oprócz Farnej i Lisowskiej do tego kręgu można zaliczyć również Julę, która aktualnie pracuje nad nową płytą oraz Sylwię Grzeszczak.

Mogłoby się wydawać, że dziewczyny powinny rywalizować ze sobą, gdyż trafiają do tej samej grupy odbiorców. Jednak jak widać nie dochodzi wśród nich do żadnych wojen, a wszystkie spekulacje mediów na temat ich konfliktów są kompletnymi bzdurami.

Wybierając pomiędzy Ewą a Eweliną, której z nich twórczość wolicie? Zagłosujcie w sondażu:

Ewelina Lisowska na wakacjach w Egipcie:

Więcej na temat Ewa Farna Ewelina Lisowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22