Ewa Farna urodziła! Piosenkarka pochwaliła się pierwszym zdjęciem syna. Jak dała mu na imię?

Wielkie szczęście w rodzinie Ewy Farnej! Piosenkarka po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej synek. Ewa Farna pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Co więcej, artystka zdecydowała się zdradzić, jak dała na imię swojemu synkowi. Zobaczcie poniżej!

Ewa Farna urodziła syna!

Ewa Farna długo czekała na ten dzień! W końcu jednak może trzymać w ramionach swojego synka. Piosenkarka nie od razu poinformowała swoich fanów o tym radosnym fakcie. Dopiero kilka dni po porodzie na jej Instagramie pojawiło się pełne miłości zdjęcie!

Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi. #mama #artur #babyboy - napisała pod fotografią Ewa Farna. 

Ewa Farna przy okazji zdradziła, że dała swojemu synkowi na imię Artur. Fani od razu ruszyli z gratulacjami. Wśród komentarzy znalazły się także miłe słowa od Michała Szpaka.

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Ewa Farna wzięła ślub ze swoim kolegą z zespołu, Martinem Chobotem. Para pobrała się w 2017 roku, o czym początkowo nie chcieli informować swoich fanów. Podobnie było także w przypadku ciąży piosenkarki. Ewa Farna długo trzymała to w tajemnicy. W końcu jednak zdecydowała się opublikować piękny teledysk, w którym pojawiła się ze sporym ciążowym brzuszkiem.

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje!

Ewa Farna pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie

Ewa Farna po raz pierwszy została mamą!

Ewa Farna w ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23