Justyna Żyła w sesji dla Playboya - kulisy
Playboy

 

Żona Piotra Żyły zdecydowała się na rozbieraną sesję. To wzbudziło bardzo spore emocje. Najczęściej jednak przeważała opinia, że Żyła nie będzie traktowana poważnie jako porzucona żona!

 

Zobacz sesję Justyny Żyły w Playboyu! 

 

Jest jedna celebrytka, która doskonale rozumie decyzję Justynę o rozbieranej sesji. Esmeralda Godlewska popiera Żyłę, chwali to, że stawia na siebie i na swoją kobiecość! Co napisała o żonie Piotra Żyły na swoim Instagramie?

 

Zobacz: Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła? "Za tym kryje się desperacja"

 

Jeśli @justynazylarozebrała się dla sesji w Playboy to jest to jej sprawa. Sama przechodzilam przez piekło gdy dowiedziałam się o zdradzie parnera z ,ktorym mam dziecko, każda samotna mama wie ile trudności i przez jak głębokie morze rozpaczy upokorzenia walki samej ze sobą musimy przepłynąć by wreszcie postawić kotwice na lądzie o nazwie WŁASNE JA . Jej życie jej sprawa , irytujący staje się temat osób ,które wciąż z subtelna nagością maja problem , może wreszcie czas odkryć swoją sile ! sile Kobiecości! Bo jesteśmy jak tytan ! Nic nas nie złamie ! Justynka jestem z Tobą 💓 #justynażyła #playboy#afera #playboypolska #kobietygórą.

 

Zobacz także: Justyna Żyła NAGO na okładce Playboya! "Góralu, czy Ci nie żal"? Co na to Piotr?

 

Esmeralda wypowedziała się na temat Justyny Żyły.

Esmeralda Godlewska o Justynie Żyle
Instagram

 

Esmeralda też została porzucona i rozumie co czuje Żyła. 

Esmeralda Godlewska bez makijażu

 

Justyna Żyła jeszcze rok temu, tworzyła szczęśliwy związek z Piotrem.

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News