Emilia Komarnicka w białej koszuli
East News

Emilia Komarnicka pokazała synka! Chłopiec rośnie jak na drożdżach

Emilia Komarnicka w białej koszuli
East News

Emilia Komarnicka, gwiazda serialu "Na dobre i na złe" należy do niewielkiego grona gwiazd, które całkowicie chronią swoją prywatność. Aktorka bardzo rzadko publikuje prywatne zdjęcia. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że Emilia Komarnicka jest żoną Redbada Klijnstry, którego poślubiła w sierpniu 2017 roku, a rok później w czerwcu powitała na świecie swojego synka Kosmę. Teraz gwiazda postanowiła pokazać urocze zdjęcie chłopca. Aż trudno uwierzyć, że jest już taki duży!

Emilia Komarnicka pokazała synka

Emilia Komarnicka bardzo rzadko pokazuje rodzinne fotografie, a jeśli już to robi, to oczywiście nie pokazuje twarzy synka. O jego narodzinach też poinformowała całkiem przypadkowo, w dniu swoich urodzin, pokazując bukiet kwiatów. Co ciekawe, zarówno aktorka, jak i jej synek obchodzą urodziny dokładnie w tym samym dniu, więc Emilia Komarnicka otrzymała wyjątkowy prezent urodzinowy!

Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali 😉.

Dziękuje wszystkim za życzenia! 

#najpiekniejszeurodziny #wżyciu 🙏🏼 - napisała rok temu gwiazda.

Synek Emilii Komarnickiej ma już rok i 2 miesiące, i okazuje się, że rośnie jak na drożdżach. Gwiazda pokazała uroczą fotografię z synkiem, na której oboje leżą na trawie, a chłopiec dosłownie wchodzi jej na głowę. Widać, że kolor włosów odziedziczył po swojej sławnej mamie. Ciekawe za to, do kogo bardziej jest podobny. Jak myślicie? 

 

Emilia Komarnicka z synkiem
Instagram

Emilia i Redbad są małżeństwem od dwóch lat

Emilia Komarnicka z mężem
East News

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05