Edyta Pazura świętowała 60. urodziny ukochanego męża. Z tej okazji para wyprawiła Cezaremu Pazurze huczną imprezę w towarzystwie najbliższych. Niestety, ten wieczór zakochani zapamiętają na długo - celebracja okrągłego jubileuszu zakończyła się dla żony aktora na SORze, a na instagramowym profilu Edyty Pazury pojawiły się zdjęcia ze złamaną nogą. Teraz gwiazda postanowiła zdradzić, co tak naprawdę się stało.

Reklama

Edyta Pazura zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach Cezarego Pazury

Cezary Pazura 60. urodziny obchodził 13 czerwca, jednak artysta postanowił świętować je dopiero pod koniec miesiąca. W miniony weekend aktor w towarzystwie swojej ukochanej żony, Edyty Pazury, oraz najbliższych celebrował więc swój wielki dzień. Nie zabrakło wspaniałych niespodzianek, czy imponującego tortu, jednak tego, co nastąpiło w trakcie imprezy, nie spodziewał się nikt. Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach Cezarego Pazury. Piękna blondynka trafiła na SOR, gdzie okazało się, że złamała prawą nogę. Gwiazda pomimo trudnych chwil starała się zarażać optymizmem nazywając się "królową balu" i robiąc dobrą minę do złej gry.

Teraz na instagramowym koncie Edyty Pazury pojawiło się kolejne zdjęcie o kulach i z gipsem, do którego dołączyła wymowny komentarz. Co ciekawe, żona Cezarego Pazury pomimo wypadku wciąż z wielką radością podchodzi do świata i wyznaje, że 60. urodziny męża i tak będzie dobrze wspominać.

- Jak widać i tak mogę nadal dobrze się ubrać ???? Jakoś to mnie wcale nie dziwi, że wtedy, kiedy w Polsce panują największe upały, ja zostałam uraczona gipsem ???? Mimo wszystko nadal uważam, że to była jedna z lepszych imprez w moim życiu ????Bawiłam się lepiej niż jubilat ???? (co można wnioskować po załączonym obrazku) - napisała na Instagramie Edyta Pazura.

Zobacz także: Cezary Pazura o swojej żonie Edycie: "Ona mnie uratowała". Jak walczyli o swoją miłość?

Zobacz także

Jak dokładnie doszło do wypadku, w wyniku którego Edyta Pazura złamała nogę? Takie pytanie wciąż zadają sobie fanki celebrytki.

- Napisz proszę, co się stało. Może nie jedną z nas uchronisz - dopytują Edytę Pazurę fanki pod jej najnowszym zdjęciem.

Jej reakcja była natychmiastowa:

- Nie wolno tańczyć na bosaka - odpowiedziała.

Na pytanie o to, czy się poślizgnęła, Edyta Pazura odpowiedziała, że wydarzyło się coś "w tym stylu. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Instagram @edyta_pazura

Tak wyglądały 60. urodziny Cezarego Pazury

Z okazji 60. urodzin Cezarego Pazury, Edyta Pazura już w dniu urodzin ukochanego opublikowała na Instagramie poruszający wpis, składając mężowi wzruszające życzenia. Te słowa były jednak jedynie zapowiedzią tego, co przygotowała dla męża podczas imprezy, zorganizowanej w miniony weekend. Na imprezie z okazji 60. urodzin artysty nie zabrakło morza drogiego szampana, wyszukanych potraw i naprawdę imponującego tortu, utrzymanego w filmowym klimacie. Tylko popatrzcie na tę dekorację z jadalną taśmą filmową, nawiązującą do artystycznej działalności Cezarego Pazury.

Niestety, radosny wieczór zakończył się dla ukochanej jubilata na szpitalnym łóżku. Edyta Pazura szalejąc na parkiecie poślizgnęła się, łamiąc prawą nogę.

Zobacz także: Cezary Pazura wspomina swój ślub i... mówi o prześladowaniu! "Musieliśmy wynająć ludzi"

Na szczęście gwiazda wciąż zaraża optymizmem i przyznaje, że okrągły jubileusz jej męża zapamięta na naprawdę długo.

Reklama

Zobacz także: Cezary Pazura zdradza, skąd pomysł na imię córki! "To imię, które nadaje charakter dziecku"

Instagram @edyta_pazura
Instagram @edyta_pazura
Instagram @edyta_pazura
Instagram @edyta_pazura
Reklama
Reklama
Reklama