Edyta Pazura wreszcie zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach Cezarego Pazury
Instagram @edyta_pazura
Newsy

Edyta Pazura wreszcie zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach Cezarego Pazury

Edyta Pazura skończyła świętować 60. urodziny Cezarego Pazury nogą w gipsie. Teraz przyznała, jak dokładnie do tego doszło.

Edyta Pazura świętowała 60. urodziny ukochanego męża. Z tej okazji para wyprawiła Cezaremu Pazurze huczną imprezę w towarzystwie najbliższych. Niestety, ten wieczór zakochani zapamiętają na długo - celebracja okrągłego jubileuszu zakończyła się dla żony aktora na SORze, a na instagramowym profilu Edyty Pazury pojawiły się zdjęcia ze złamaną nogą. Teraz gwiazda postanowiła zdradzić, co tak naprawdę się stało.

Cezary Pazura zdradza, skąd pomysł na imię córki! "To imię, które nadaje charakter dziecku"

Edyta Pazura zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach Cezarego Pazury

Cezary Pazura 60. urodziny obchodził 13 czerwca, jednak artysta postanowił świętować je dopiero pod koniec miesiąca. W miniony weekend aktor w towarzystwie swojej ukochanej żony, Edyty Pazury, oraz najbliższych celebrował więc swój wielki dzień. Nie zabrakło wspaniałych niespodzianek, czy imponującego tortu, jednak tego, co nastąpiło w trakcie imprezy, nie spodziewał się nikt. Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach  Cezarego Pazury. Piękna blondynka trafiła na SOR, gdzie okazało się, że złamała prawą nogę. Gwiazda pomimo trudnych chwil starała się zarażać optymizmem nazywając się "królową balu" i robiąc dobrą minę do złej gry. 

Teraz na instagramowym koncie Edyty Pazury pojawiło się kolejne zdjęcie o kulach i z gipsem, do którego dołączyła wymowny komentarz. Co ciekawe, żona Cezarego Pazury pomimo wypadku wciąż z wielką radością podchodzi do świata i wyznaje, że 60. urodziny męża i tak będzie dobrze wspominać. 

- Jak widać i tak mogę nadal dobrze się ubrać 🤪 Jakoś to mnie wcale nie dziwi, że wtedy, kiedy w Polsce panują największe upały, ja zostałam uraczona gipsem 🙃 Mimo wszystko nadal uważam, że to była jedna z lepszych imprez w moim życiu 😎Bawiłam się lepiej niż jubilat 🤡 (co można wnioskować po załączonym obrazku) - napisała na Instagramie Edyta Pazura.

Zobacz także: Cezary Pazura o swojej żonie Edycie: "Ona mnie uratowała". Jak walczyli o swoją miłość?

Jak dokładnie doszło do wypadku, w wyniku którego Edyta Pazura złamała nogę? Takie pytanie wciąż zadają sobie fanki celebrytki. 

- Napisz proszę, co się stało. Może nie jedną z nas uchronisz - dopytują Edytę Pazurę fanki pod jej najnowszym zdjęciem.

Jej reakcja była natychmiastowa: 

- Nie wolno tańczyć na bosaka - odpowiedziała.

Na pytanie o to, czy się poślizgnęła, Edyta Pazura odpowiedziała, że wydarzyło się coś "w tym stylu. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach męża
Instagram @edyta_pazura

Tak wyglądały 60. urodziny Cezarego Pazury

Z okazji 60. urodzin Cezarego Pazury, Edyta Pazura już w dniu urodzin ukochanego opublikowała na Instagramie poruszający wpis, składając mężowi wzruszające życzenia. Te słowa były jednak jedynie zapowiedzią tego, co przygotowała dla męża podczas imprezy, zorganizowanej w miniony weekend. Na imprezie z okazji 60. urodzin artysty nie zabrakło morza drogiego szampana, wyszukanych potraw i naprawdę imponującego tortu, utrzymanego w filmowym klimacie. Tylko popatrzcie na tę dekorację z jadalną taśmą filmową, nawiązującą do artystycznej działalności Cezarego Pazury.

Niestety, radosny wieczór zakończył się dla ukochanej jubilata na szpitalnym łóżku. Edyta Pazura szalejąc na parkiecie poślizgnęła się, łamiąc prawą nogę.

Zobacz także: Cezary Pazura wspomina swój ślub i... mówi o prześladowaniu! "Musieliśmy wynająć ludzi"

Na szczęście gwiazda wciąż zaraża optymizmem i przyznaje, że okrągły jubileusz jej męża zapamięta na naprawdę długo.

Zobacz także: Cezary Pazura zdradza, skąd pomysł na imię córki! "To imię, które nadaje charakter dziecku"

Tak Cezary Pazura świętował 60. urodziny z ukochaną żoną
Instagram @edyta_pazura
Tak Cezary Pazura świętował 60. urodziny
Instagram @edyta_pazura
Edyta Pazura zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach Cezarego Pazury
Instagram @edyta_pazura
Edyta Pazura zdradziła, jak złamała nogę na 60. urodzinach męża - Cezarego Pazury
Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach  Cezarego Pazury. Trafiła do szpitala
TRICOLORS/East News
Newsy
Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach  Cezarego Pazury. Trafiła do szpitala
60. urodziny Cezarego Pazury z pewnością przejdą do historii. Miała być cudowna zabawa, zakończyło się w szpitalu. Edyta Pazura pokazała zdjęcie z gipsem. Co się stało?

Cezary Pazura 60. urodziny obchodził 13 czerwca, jednak artysta postanowił świętować je dopiero pod koniec miesiąca. Niestety, huczna impreza z udziałem gwiazd mogła zakończyć się prawdziwą tragedią.  Ukochana żona aktora, tuż po pokazaniu w sieci relacji z wydarzenia, opublikowała na InstaStories kadr ze szpitala. Edyta Pazura zakończyła celebrację 60. urodzin męża za SORze o kulach i z gipsem. Co się stało?! Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach męża Edyta Pazura i Cezary Pazura od ponad 15 lat tworzą udany związek. Chociaż na początku mało kto wróżył tej relacji świetlaną przyszłość, podkreślając, że różnica wieku pomiędzy zakochanymi wynosi aż 26 lat, to ta dwójka udowodniła, że jest dla siebie stworzona. Małżonkowie zarówno na czerwonym dywanie, jak i w mediach społecznościowych chętnie okazują sobie wsparcie i czułości. Z okazji 60. urodzin Cezarego Pazury , Edyta Pazura opublikowała na Instagramie poruszający wpis. I choć aktor obchodził swój wielki dzień 13 czerwca, to dopiero w miniony weekend postanowił celebrować urodziny w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Niestety, podczas przyjęcia urodzinowego ukochana żona artysty doznała kontuzji. Na InstaSTories Edyty Pazury pojawiło się zdjęcie prosto z SORu, na którym gwiazda zapozowała na wózku inwalidzkim z zagipsowaną nogą. - Idealny outfit na upały - skomentowała zdjęcie Edyta Pazura.  Zobacz także:   Cezary Pazura zdradza, skąd pomysł na imię córki! "To imię, które nadaje charakter dziecku" Jak widać, pomimo tragicznego zakończenia imprezy urodzinowej męża, Edyta Pazura wciąż stara się zachować swój optymizm i dystans do świata. Także na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z gipsem i z kulami, które gwiazda postanowiła skomentować w żartobliwy sposób. - Impreza urodzinowa Czara...

Cezary Pazura z żoną pozują przed domem
Instagram
Newsy
Piękny dom Cezarego Pazury robi wrażenie. Żona aktora pokazała, jak urządzili swoje królestwo! 
Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? Żona aktora chętnie publikuje w sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak urządziła ich wspólne gniazdko.

Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie ? Żona aktora chętnie publikuje w sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak urządziła ich wspólne gniazdko. Willa gwiazdora nowego serialu "Tajemnica Zawodowa" naprawdę robi wrażenie! Tylko spójrzcie na stylowe meble i efektowne dodatki w domu Cezarego Pazury! My jesteśmy zachwyceni piękną, jasną kuchnią i dużym salonem.  Jak mieszka Cezary Pazura? Edyta i Cezary Pazurowie już od ponad 13 są parą, a od 11 lat tworzą zgrane małżeństwo. Zakochani mają trójki dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę. Cała rodzinka mieszka w pięknym domu, który jest urządzony  w jasnych, stonowanych kolorach, a jego wnętrza wypełniają stylowe dodatki dopasowane do pory roku. My jesteśmy zachwyceni piękną kuchnią w której pojawiły się białe meble ze złotymi uchwytami i wielki okap nad dużą ciemną kuchenką. Spójrzcie też salon! My uwielbiamy takie wnętrza. Zobaczcie sami, jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie! Zobacz także:   Edyta Pazura szczerze opowiedziała o walce z depresją. Swój stan zobrazowała wymownym rysunkiem swojego dziecka Aktor razem z żoną zdecydowali się na jasne meble w kuchni i piękną dekoracyjną podłogę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚 (@edyta_pazura) W salonie z kolei króluje wielka kanapa, duży stolik i całkiem sporo roślin. Spójrzcie też na oryginalną wiszącą lampę!          Wyświetl ten post na...

Cezary Pazura kończy 60 lat
Instagram
Newsy
Edyta Pazura świętuje 60. urodziny Cezarego Pazury! Złożyła mu wyjątkowe życzenia
Cezary Pazura skończył dziś 60 lat, a jego ukochana żona, Edyta Pazura, nie zapomniała o nim w tak ważnym dniu! "Zawsze idzie swoją drogą, a na swój sukces zapracował ciężką pracą i talentem" - pisze

Edyta Pazura i Cezary Pazura od ponad 15 lat są w szczęśliwym związku. Choć początkowo nikt nie dawał szans ich związkowi, oni nie przejmowali się przykrymi komentarzami i z każdym dniem zakochują się w sobie coraz bardziej. W mediach społecznościowych żony aktora pojawiło się wspólne zdjęcia oraz wzruszające życzenia.  To najlepszy człowiek na świecie - napisała Edyta Pazura.  Zobaczcie, jak świętowali 60. urodziny Cezarego Pazury!  Edyta Pazura i Cezary Pazura świętują!  Edyta Pazura i Cezary Pazura od początku swojego związku musieli walczyć z nieprzychylnymi komentarzami. Małżonków dzieli 26 lat i niewiele osób dawało im szansę na trwałą relację. Zakochani udowodnili sobie, ale także niedowiarkom, że miłość nie patrzy na wiek. Pazurowie doczekali się trójki uroczych dzieci, które są dla nich całym światem. Tym razem żona aktora zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie z Cezarym Pazurą, który obchodzi swoje 60. urodziny. Zobaczcie sami!  Mój Ziomuś ma dzisiaj urodziny 🎂🎂🎂 - napisała.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez 𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚 (@edyta_pazura) Zobacz także:  "Milionerzy": Cezary Pazura w show TVN wystąpił z najstarszą córką. Anastazja ma już 33 lata W mediach społecznościowych pojawiła się wspólna fotka małżonków. Jednak najważniejsze są osobiste życzenia od Edyty Pazury.  Mój Ziomuś ma dzisiaj urodziny 🎂🎂🎂 To najlepszy człowiek na świecie 🌸 bez blichtru, udawania, dopasowywania się....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik