Edyta Pazura
eastnews

Edyta Pazura pokazała, ile waży. Cezary na to: "Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj!"

Edyta Pazura
eastnews

 

Edyta Pazura w 2018 roku po raz trzeci została mamą. Nie ukrywała, że w czasie też ciąży przytyła najwięcej i walczy z dodatkowymi kilogramami. Okazuje się, że żonie Cezarego Pazury już na początku 2019 roku udało się spełnić noworoczne postanowienie i osiągnąć wymarzoną wagę. Zobaczcie, ile waży Edyta Pazura!

 

Zobacz: Jedno zdjęcie Edyty Pazury wywołało BURZĘ w sieci! Skomentowała je nawet Anna Lewandowska

 

Edyta Pazura pochwaliła się swoją wagą na Instagramie!

 

Celebrytka już kilka tygodni po narodzinach córeczki Rity pokazała, że jej figura wygląda doskonale, jednak nie ukrywała, że pracuje nad sylwetką i ma zamierzony cel. Jak tylko udało się go osiągnąć, Pazura pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie, pisząc...

 

Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok 😜 Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ 🤪🤸🏻‍♀️🧘🏼‍♀️🏋🏼‍♀️ #2019#luz #postanowienieosiagniete

 

Zdradziła przy okazji sekret szczupłej figury, w końcu to pytanie najczęściej pojawiało się w komentarzach pod zdjęciem. Okazuje się, że jej sekret to zdrowe odżywianie, dobre geny i praca nad trójką dzieci. Wagę żony skomentował pod zdjęciem również Cezary Pazura i napisał:

 

Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj! Pls. Mąż☀️☀️☀️

 

Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy, jednak nie wszystkie były pozytywne. Wiele osób krytykuje Edytę Pazurę za to, że promuje dążenie do jak najniższej wagi, co może się odbywać kosztem zdrowia. 

Uważacie, że gwiazdy powinny zdradzać, ile ważą?

 

 

Edyta i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazura
ONS.pl

Więcej na temat Edyta Pazura Cezary Pazura
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09