Edyta Olszówka modowa masakra

Modowa masakra Edyty Olszówki

Edyta Olszówka modowa masakra

Aktorki pokazując się na czerwonych dywanach czy eventach promujących ich filmy oraz seriale, chcą zawsze wyglądać jak najlepiej. Edyta Olszówka, gdy pojawia się na jakimś wydarzeniu zawsze zostaje dostrzeżona przez otoczenie, ale nie ze względu na olśniewającą kreację, tylko  kolejną modową wpadkę.

Wczoraj odbyło się spotkanie z obsadą serialu "Przepis na życie". W produkcji Olszówka wciela się w rolę Poli, lekko zakręconej przyjaciółki głównej bohaterki. Na wydarzeniu, na którym gwiazdy, jaki i zaproszeni dziennikarze mogli podszkolić się w kwestiach kulinarnych pod okiem Michela Morana, Edyta kolejny raz nie popisała się doborem stroju do okazji. Znów przesadziła z kolorem.

Zobacz: Gwiazdy serialu "Przepis na życie" na warsztatach kulinarnych

Aktorka tego dnia w swojej szafie wyszperała niebieski sweter wyszywany połyskującymi cekinami, który zestawiła z rurkami w identycznym kolorze. Gdyby tego było mało Olszówka do looku dobrała krzykliwe dodatki: kopertówkę z wężowej skóry w ostrej landrynkowatej czerwieni oraz multikolorowe kozaki. Całe zestawienie wyglądało dość śmiesznie, ale Olszówka zdążyła nas przyzwyczaić do tego, że lubi zestawiać ze sobą gryzące się ze sobą barwy.

Jak oceniacie tą eksplozje kolorów w wydaniu Edyty?

To nie pierwsza tego typu wpadka Edyty, przypomnijcie sobie inne równie zabawne zabawy z modą:

Więcej na temat Edyta Olszówka
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22