Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki razem na imprezie
East News

Edyta Herbuś w końcu skomentowała plotki o swoim ślubie! Jest już żoną?

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki razem na imprezie
East News

 

Edyta Herbuś została sfotografowana na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni z obrączką na palcu. Media szybko ogłosiły, że aktorka wzięła ślub ze swoim partnerem. Piotr Bukowiecki wcześniej związany był z pogodynką, Dorotą Gardias. Mają 5-letnią córkę Hannę.

 

Para otrzymała mnóstwo życzeń i jak pisze Herbuś na Instagramie:

 

dociera do mnie wiele gratulacji z powodu mojego rzekomego ślubu . Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie spływa.

 

Aktorka odniosła się do informacji o rzekomym ślubie i ujawniła prawdę:

 

Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje , że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako „nie żona” .

 

Zobacz:  Edyta Herbuś wyruszyła w podróż POŚLUBNĄ? Tancerka pokazała piękne ZDJĘCIA! Gdzie jest?

 

Obrączka na palcu Edyty Herbuś ma symboliczne znaczenie, a na „prawdziwy” ślub będziemy musieli jeszcze poczekać. Patrząc na szczęście aktorki – może dowiemy się o nim już wkrótce.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, nie wiem czy to niezwykłe uroki mojej podróży , czy ta dawka miłości , którą od Was płynie wraz z życzeniami , za co Wam bardzo dziękuje💙 Przypuszczam, że ta energia się jednoczy. Mimo, że mam tu słaby dostęp do internetu, dociera do mnie wiele gratulacji z powodu mojego rzekomego ślubu . Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie spływa. Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje , że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako „nie żona” 💙życzę Wam dużo miłości 💙 #zycie #prawda #miłość

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki w Gdyni

Edyta Herbuś wyszła za mąż?
East News

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29