Edyta Herbuś oddała sukienkę na WOŚP
ONS

Herbuś pochwaliła się prezentem na aukcję WOŚP: Będziecie licytować?

Edyta Herbuś oddała sukienkę na WOŚP
ONS

Gwiazdy chętnie wspomagają różnego rodzaju akcje charytatywnie. Tłumnie gromadzą się na premierach kalendarzy, z których dochód ma być przeznaczony na potrzebujące dzieci lub zwierzęta. Ostatnio Małgorzata Socha wspierała fundację Dr Clown i razem z dzieciakami w Złotych Tarasach dekorowała pierniczki. Zobacz: Socha wspiera świąteczną akcję charytatywną. Modna nawet w takiej sytuacji

Teraz wielkimi krokami zbliża się największa impreza mająca na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak co roku angażuje do niej również gwiazdy, które bezinteresownie oddają na aukcje ważne dla nich przedmioty, np. nagrody, stroje sceniczne, sukienki, spotkania bądź inne nietypowe rzeczy, takie jak... wspólne selfie.

W akcję włączyła się jako pierwsza przed styczniowym finałem Edyta Herbuś, która postanowiła w tym roku przeznaczyć piękną, czerwoną sukienkę na jedno ramię projektu Paprocki&Brzozowski, w której pojawiła się na pokazie duetu kilka tygodni temu. Czekamy na inne gwiazdy, które również wspomogą akcję Owsiaka. 

Zobacz: Co gwiazdy przekazały na aukcję WOŚP 2014?

 
 

Gwiazdy wspierają WOŚP:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48