Korwin wyśmiewa Annę Muchę
ONS

Korwin wyśmiała wywiad Muchy o ustawkach. Herbuś i Szulim jej przyklasnęły

Korwin wyśmiewa Annę Muchę
ONS

Od wczoraj w sieci furorę robi najnowszy wywiad z Anną Muchą, która postanowiła rozliczyć się z krytykami zarzucającymi jej tzw. ustawki z paparazzi. Gwiazda w ostrych słowach zdementowała tego typu oskarżenia i zapewniła, że nigdy nie umówiła się z fotografem na pozowane zdjęcia, które miały jej pomóc w reklamowaniu np. samochodu czy innych produktów. Przypomnijmy: "Niech mi udowodnią ustawki z paparazzi!"

Do tej pory najgłośniejsze słowa krytyki Mucha mogła usłyszeć od Karoliny Korwin Piotrowskiej, która twierdziła wprost, że aktorka współpracuje z paparazzi i w ten sposób "sprzedaje" firmowane przez siebie marki i produkty. Wywiad z Anną w magazynie "Sens" oczywiście nie mógł ujść jej uwadze i dziennikarka w swoim stylu go skomentowała, tym razem na Instagramie. W umieszczonych pod zdjęciem Muchy hasztagach, Korwin określa ją mianem "matki Polki od mercedesa".
 

#zaklejoneokna #musthave #ilemoznazniesc #banialuki #love #czytujestlekarz #matkapolkaodmercedesa - czytamy pod zdjęciem.


Co ciekawe, post zwrócił też uwagę Edyty Herbuś i... Sary Mannei. Obie umieściły pod wpisem Karoliny roześmiane emotikony - czy w ten sposób też delikatnie śmieją się ze swojej koleżanki z branży? Lajka dorzuciła również Agnieszka Szulim. Interpretacja zdaje się być dowolna, jak myślicie?

Zobacz: Wydało się! Sablewska organizowała ustawki na Górniak

Karolina Korwin Piotrowska wyśmiewa Annę Muchę

Korwin i Herbuś śmieją się z Anny Muchy

Anna Mucha w Świat się kręci

 

Anna Mucha na salonach:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48