Edyta Górniak wspiera swoją mamę

Mama Edyty Górniak nie czuje się dobrze, przeszła wylew i miała raka. A teraz? "Edyta załatwiła mi lekarza w Warszawie"

Edyta Górniak wspiera swoją mamę

Edyta Górniak wspiera swoją mamę! Okazuje się bowiem, że mama artystki, Grażyna Górniak-Jasik, usłyszała ostatnio niepokojące informacje od lekarzy, którzy nie są zachwyceni jej wynikami badań. Pani Grażyna, po tym jak przed laty przeszła wylew i zmagała się z nowotworem, wciąż powinna przechodzić szczegółowe badania. Edyta Górniak dba o to, żeby jej mama dbała kontrolowała swój stan zdrowia i sama umawia ją do najlepszych specjalistów. Niestety, ostatnie wyniki badań zaniepokoiły lekarzy, którzy zadecydowali pobrać wycinki i poddać je szczegółowej analizie.

Zrobiła to, pobrano wycinki. Wyniki mają przyjść mniej więcej w połowie lipca - znajoma Edyty Górniak zdradziła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Mama Edyty Górniak mocno wierzy, że wyniki badań będą prawidłowe. Grażyna Górniak-Jasik przyznała, że córka bardzo jej pomaga.

Załatwiła mi lekarza w Warszawie. Wszystko będzie dobrze! Czuję się świetnie, naprawdę nic mi nie jest. To na pewno jakaś bzdura - przyznała w rozmowie z tabloidem.

Taka córka to prawdziwy skarb! Życzymy dużo zdrowia!

 

Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"

 

Edyta Górniak wspiera swoją mamę.

Edyta Górniak
Exclusive

Piosenkarka przeżywa trudne chwile.

Edyta Górniak zamieszkała w Krakowie

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22