Edyta Górniak w okularach

Edyta Górniak kontra byli teściowie - co zezna przed sądem? Zapowiada nowe fakty, dotyczące jej relacji z byłym mężem

Edyta Górniak w okularach

Walka Edyty Górniak z byłymi teściami ciągle trwa! Jak donosi najnowsze "Party", gwiazda złożyła zażalenie na postanowienie sądu i... przyjęła nową linię obrony. W rozmowie z dwutygodnikiem artystka zapowiada, że wkrótce światło dzienne ujrzą nowe fakty, dotyczące jej relacji z byłym mężem, Dariuszem K. i rodziną Krupów.  Czy tym razem sąd uzna jej racje?

Przypomnijmy, byli teściowie wokalistki, Wiesława i Tadeusz Krupowie, oskarżyli Górniak o utrudnianie kontaktów z wnukiem. Domagali się regularnych spotkań z Allanem. 20 maja sąd przyznał im rację. Uznał, że mają prawo widywać się z Allanem dwa razy w miesiącu, a raz w tygodniu rozmawiać z nim przez telefon. Piosenkarka za każdorazowe utrudnienie kontaktu ma zapłacić byłym teściom 800 złotych. 

Sprawa nadal się toczy. Sąd nie wydał jeszcze prawomocnego wyroku. Z uwagi na dobro Allana Krupy rozprawy odbywają się za zamkniętymi drzwiami – powiedział „Party” reprezentujący Górniak radca prawny, mecenas Arkadiusz Białas.

Kolejna rozprawa odbędzie się jeszcze w czerwcu. Jak donosi "Party", niewykluczone, że wtedy na świadka zostanie powołany sam Allan. Sąd może go przesłuchać (w obecności psychologa) i zapoznać się z opinią biegłych, którzy rozmawiali z chłopcem.

 

Więcej o kulisach konfliktu i wakacyjnych planach Edyty Górniak przeczytasz w nowym "Party".

 

Zobacz także: Edyta Górniak zadebiutuje w roli projektantki ubrań!

 

Edyta Górniak chce chronić swojego syna Allana.

Edyta Górniak, Allan Krupa

 

Edyta Górniak zaprojektowała ostatnio swoją linię ubrań dla kobiet.

Edyta Górniak prezentuje swoją kolekcję

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52