Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.

Wystosowała oświadczenie

W niedzielne popołudnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Jego sprawcą okazał się Dariusz K., były mąż Edyty Górniak. Prokuratura szybko potwierdziła, że celebryta był pod wpływem narkotyków i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Przypomnijmy: Dariusz K. w areszcie nie ma lekko. Trafił do 3-osobowej celi

Z uwagi na kilkuletnie małżeństwo i syna, we wszystkich publikacjach przewija się też nazwisko Górniak. Jeden z tabloidów opublikował wczoraj rzekomy komentarz asystentki gwiazdy w tej sprawie. Rzekomy bo okazuję się teraz, że była to prawdopodobnie fabrykacja gazety. Edyta opublikowała właśnie oficjalne oświadczenie, w którym apeluje o szacunek dla rodziny podejrzanego. Zapowiada też, że to pierwszy i ostatni raz, kiedy zabiera głos.

Zobacz:  W takich luksusach żyli Edyta Górniak i Dariusz K.


Szanowni Państwo, W odniesieniu do tragicznych wydarzeń ostatnich dni, apeluje do wszystkich Mediów, o okazanie szacunku wobec trudnego czasu dla Rodziny Darka. Jednocześnie niniejszym zaznaczam, iż ponad ten komunikat, nie było i nie będzie żadnego komentarza dotyczącego ostatnich wydarzeń, ze strony zarówno mojej osoby, jak i ze strony moich współpracowników - czytamy na profilu Edyty.


Do komunikatu Górniak dołączyła też liturgiczny cytat:

„Niech Bóg da ludziom Światło i Miłość, wskaże drogę zagubionym
i niech zawsze będzie w sercach osób, które Go potrzebują.”


Zobacz: Dariusz K. chciał wyjść za kaucją. Oferował prawdziwą fortunę

Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.

 

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek

Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury w kajdankach:

Dariusz Krupa z partnerką w sądzie
Newsy
Dariuszowi K. przedstawiono zarzuty w sądzie. Jego partnerka nie wytrzymała
Będzie mógł wyjść za kaucją?

  Na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły wypadku, w którym w niedzielę Dariusz K. potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę. Muzyk był pod wpływem kokainy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Przypomnijmy: Świadkowie zdradzają wstrząsające szczegóły wypadku Darka K. Podejrzany już w areszcie Dziś były mąż Edyty Górniak pojawił się na sali rozpraw w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa po nocy spędzonej w areszcie. Przedstawiono mu tam zarzut umyślnego spowodowania wypadku pod wpływem kokainy ze skutkiem śmiertelnym. Towarzyszyła mu Izabela , z którą wychowują córkę Leię. Partnerka podejrzanego była wyraźnie załamaną całą sytuacją i według relacji fotoreporterów "Faktu", rzuciła mu się zapłakana w ramiona. Na sali ważyły się bowiem jego dalsze losy. Zdjęcie z sytuacji trafiło na czołówkę strony głównej Fakt.pl.   Dariusz K. usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem środków odurzających. Dzisiaj rozpoczęło się posiedzenie aresztowe muzyka. Zapadnie na nim decyzja, czy zostanie w areszcie zgodnie z wolą prokuratury, czy wyjdzie za kaucją i na wolności będzie oczekiwał sprawy w sądzie - czytamy na stronie internetowej "Faktu". Myślicie, że Edyta pokusi się o komentarz? Zobacz: Darek K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury. Zwróćcie uwagę na jego palec! Więcej szczegółów na Fakt.pl (strona główna, 15.07.2014):  

Majątek i długi Dariusza Krupy
ONS
Newsy
Darek K. ma gigantyczne długi? Tabloid podliczył jego ekstrawaganckie życie
Wydał ostatnio mnóstwo pieniędzy na prezenty

Do tej pory Dariusz K. funkcjonował w mediach tylko jako były mąż Edyty Górniak i był brany na tapetę przy okazji konfliktów z wokalistką, których na przestrzeni ostatnich lat nie brakowało. Tragiczny wypadek, który muzyk spowodował w niedzielne popołudnie uczyniło jednak z niego "bohatera" numer jeden tabloidów. Celebryta przebywa obecnie w areszcie. Przypomnijmy: Dariusz K. w areszcie nie ma lekko. Trafił do 3-osobowej celi Prasa brukowa od kilku dni prześwietla dotychczasowe życie Dariusza K. i tytuły takie jak "Fakt" czy "Super Express" mocno insynuują, że muzyk od dłuższego czasu jest rzekomo uzależniony od narkotyków i obecność kokainy w jego organizmie w chwili wypadku nie była przypadkowa. Tabloidy sugerują też, że jego sytuacja finansowa nie jest najlepsza i w ostatnich latach popadł w olbrzymie długi. Nie przeszkodziło mu to jednak w prowadzeniu ekstrawaganckiego stylu życia. Zobacz: Dariusz K. chciał wyjść za kaucją. Oferował prawdziwą fortunę "Fakt" szybko podliczył, że podejrzany kupił niedawno skuter wart około 40 tysięcy złotych. Miał być to prezent dla jego ukochanej Izabeli , której podarował również wartego 8 tysięcy kotka rasy bengalskiej. Dziennik zauważa też, że auto celebryty warte jest 200 tysięcy złotych, a nie jest ono jego jedynym samochodem.   Darek nie miał zamiaru rezygnować z wysokiego standardu życia, nawet pod groźbą komornika. Zawsze wychodził z założenia, że wszystko się jakoś ułoży, a długi ukrywał nawet przed najbliższymi. Zresztą sam już się pogubił i nie wiedział, ile komu jest winien - czytamy w "Fakcie". Sprawę skomentowała też Edyta Górniak, wydając oficjalne oświadczenie na swoim Facebooku. Zobacz: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K. Załamanie nerwowe partnerki Dariusza K. przed sądem:

Wypadek Dariusza K. Ksiądz wspiera Dariusza K. Ksiądz o Dariuszu K. Wypadek Dariusza K.
ONS
Newsy
Ksiądz wspiera Dariusza K.: To dobry człowiek, tylko...
To on udzielił mu ślubu z Górniak

Od tygodnia media żyją aferą z udziałem Dariusza K . W ubiegłą niedzielę były mąż Edyty Górniak spowodował wypadek samochodowy, będąc pod wpływem narkotyków, w wyniku którego zginęła 63-letnia kobieta. Tragiczne zdarzenie wzbudza wielkie emocje wśród rodziny muzyka, który przebywa obecnie w areszcie. Swój głos w sprawie zabrała także wokalistka. Przypomnijmy:  Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K. Darek K. w takiej sytuacji może liczyć na wsparcie swojej partnerki, Izabeli Adamczyk . Rękę wyciągnął do niego również ks. Krzysztof Kozera, proboszcz parafii w Jasienicy koło Wołomina. To on udzielił ślubu Edycie i Dariuszowi oraz ochrzcił ich syna, Allana. Duchowny jest załamany tragedią, ale wierzy, że eksmąż wokalistki się zmieni. W rozmowie z Super Expressem wyznał: Modlę się za nich wszystkich od momentu, w którym otrzymałem tę wiadomość. Nie żyje kobieta i tego życia na ziemi nikt już jej nie przywróci, ale czasem Pan Bóg tak właśnie przemawia do ludzi. Darek dostał poważne ostrzeżenie od Najwyższego i szansę na zmianę postępowania. To dobry i wrażliwy człowiek, tylko zbłądził. Apeluję do Darka, by nie poddawał się w tej sytuacji, bo życie ludzkie jest darem i on ten dar otrzymał, bo przeżył wypadek . Teraz czas na skruchę, na spowiedź, na prawdę. - mówi ks. Kozera Co dalej z jego przyszłością? Zobacz: Dariusz K. w areszcie nie ma lekko. Trafił do 3-osobowej celi   Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury w kajdankach:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner