Górniak o skandalu z Herde
ONS
Newsy

Górniak o Herde: Takich którzy kradną i oszukują jest więcej

Edyta ma przykre doświadczenia z menadżerami

Początek roku zdecydowanie należał do Małgorzaty Herde. Była już menadżerka gwiazd osiągnęła chyba cel, który miała wytyczony od początku "kariery" czyli bycie na ustach wszystkich. Choć powody, dla których w końcu trafiła na języki są mocno kontrowersyjne to ona sama zdaje się tym nie przejmować i mimo oskarżeń o kradzież prawie miliona złotych, wciąż popija ulubionego szampana. Przypomnijmy: Gwiazdy walczą o swoje pieniądze. Ustaliły formę spłaty, ale Herde nie zamierza ich oddawać

Po wybuchu afery z Herde media zaczęły bliżej przyglądać się jej biografii, która do tej pory była bardzo mglista i niejasna. Okazało się, że pierwsze kroki ambitna menadżerka stawiała przy... Edycie Górniak. Obie panie poznały się podobno w salonie z tipsami, a obrotna Małgorzata szybko wkupiła się w łaski gwiazdy, pełniąc nawet funkcję jej asystentki. Jak skandal z Herde ocenia sama Górniak? W rozmowie z AfterParty.pl wokalistka zwraca uwagę, że takich menadżerów jak Herde jest w Polsce więcej. Zachęca też, aby media przyjrzały się innym tego typu przypadkom.
 

Pani Herde nie jest jedynym przykładem, który teraz wzięto na tapetę, bo jak się dobrze przyjrzeć, czasami mediom nie chce się przyjrzeć uważniej, a ja też nie jestem osobą, która chciałaby wskazywać palcem. Ale takich osób, które okradają, oszukują w białych rękawiczkach jest co najmniej kilka, więc ona nie jest jakaś wyjątkowa i szczególna jeśli chodzi o tą kwestię - zdradziła w rozmowie z nami.


Czyżby Edyta miała na myśli Maję Sablewską? Zobacz: "Baran jeden. Ona o Herde?"

Małgorzata Herde z gwiazdami na salonach:

Małgorzata Herde zapowiada powrót
ONS
Newsy
Herde przerywa milczenie: Ja tego tak nie zostawię!
Co planuje była menadżerka gwiazd?

Sprawą Małgorzaty Herde od kilku tygodni żyje cały show-biznes. Początkowo media zalała fala sensacyjnych doniesień, a niemal każdego dnia na jaw wychodziły kolejne szczegóły domniemanych oszustw, których miała dopuścić się menadżerka. Nie brakowało też kuriozalnych sytuacji. Przypomnijmy: Herde oszukała jeszcze jedną gwiazdę. Co zabrała tym razem? Sama Herde od samego początku była zadziwiająco spokojna i dementowała kolejne doniesienia. Gdy trafiła na okładkę "Wprost" stwierdziła nawet, że jest to jej największy PR-owy sukces w karierze. Do czasu... W końcu ex-menadżerka gwiazd zatrudniła prawników i teraz kontakt z nią jest możliwy tylko za ich pośrednictwem. Ona zaś spokojnie popija ulubionego szampana w drogich europejskich kawiarniach. Zobacz: W kraju afera, a Herde opływa w luksusach za granicą W końcu jednak postanowiła przerwać milczenie. Z Herde skontaktowało się "Show", który przygotował obszerną publikację dotyczącą oszukanych gwiazd. w rozmowie z dwutygodnikiem Małgorzata przyznaje, że afera przerosła jej najśmielsze oczekiwania i zapowiada, że nie zostawi tej sprawy bez interwencji.   Sytuacje osądzeń już przerabiałam z moimi klientami biznesowymi. Ale ta sytuacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dowodów na to, co się pisze w mediach, nie ma, żadna z dziewczyn się nie wypowiedziała w tej sprawie i się nie wypowie. Mogę powiedzieć tyle - ja tego tak nie zostawię. Niebawem na łamach mediów wydam stosowne oświadczenie, w sposób jaki uważam za właściwy - skomentowała w rozmowie z "SHOW" Herde. Czekamy zatem na oficjalny komunikat od Małgorzaty Herde. Będzie w stanie wytłumaczyć wszystkie niejasności związane z aferą finansową? Zobacz: Wojewódzki skomentował skandal z Herde Małgorzata Herde z gwiazdami na salonach:

Luksusowe życie Małgorzaty Herde
ONS/Akpa
Newsy
Znajoma o Herde: Chciała przynależeć do wyższych sfer. Miała obsesję!
Jak wyglądało jej luksusowe życie?

Ostatnie dwa tygodnie to chyba spełnienie ukrytych marzeń Małgorzaty Herde . Była już menadżerka gwiazd w ciągu jednej chwili stała się jedną z najczęściej komentowanych osób w kraju, trafiła na okładkę wpływowego tygodnika, a jej zdjęcia obiegły sieć. Jak sama stwierdziła, to jej "największy PR-owy sukces". Jest co świętować. Przypomnijmy: W Polsce afera, a Herde opływa w luksusach w Paryżu Na jaw wychodzą kolejne szczegóły afery z gwiazdami, które miały zostać oszukane przez Herde na naprawdę ogromne pieniądze. Prym wśród tych doniesień wiodą oczywiście tabloidy, które wobec ex-menadżerki nie stosują żadnej taryfy ulgowej. Tym razem "Fakt" porozmawiał ze znajomą Herde, która twierdzi, że ta od zawsze starała się podkreślić swój status wystawnym życiem. Miała nawet własną makijażystkę, która malowała ją na "wielkie wyjścia", którą sowicie opłacała.   Na spotkania najchętniej umawiała się w drogich restauracjach, bo uwielbiała dobre, ale i drogie jedzenie. Zakupy robiła za granicą w najlepszych butikach, bowiem nie chciała wyglądać gorzej od swoich podopiecznych. Miała nawet własną makijażystkę, której płaciła ponad tysiąc złotych miesięcznie - zdradza jej znajoma w rozmowie z "Faktem". Znajoma świeżo upieczonej celebrytki przywołuje też słynne upodobanie Herde do drogiego szampana, który był nieodłączną częścią jej zdjęć na portalach społecznościowych. Mimo skandalu, niewiele się zmieniło. Dlaczego?   Małgosia zasłynęła również w warszawskim światku miłością do francuskiego szampana. Prawdę mówiąc, miała obsesję na punkcie tzw. życia na poziomie. Chciała za wszelką cenę przynależeć do wyższych sfer i to prawdopodobnie ją zgubiło - dodaje. Naprawdę myślała, że prowadzenie bardziej wystawnego życia niż jej klientki nie wzbudzi podejrzeń? Zobacz:...

Małgorzata Herde ucieka z Polski
ONS
Newsy
Herde znalazła sposób, aby wykręcić się od spłaty długów. Ma już plan
Co na to Herbuś i Kwaśniewska?

Afera finansowa z Małgorzatą Herde miała mieć swój finał w sądzie, ale ostatecznie żadna z gwiazd, która miała wobec niej jakieś roszczenia, nie zdecydowała się na złożenie pozwu. Tabloidy donosiły, że panie postanowiły dogadać się prywatnie, choć podobno daleko było od porozumienia - w grę wchodzą w końcu ogromną pieniądze. Pewne jest natomiast to, iż skandal z menadżerką nie wpłynął pozytywnie na ich kariery. Przypomnijmy: Herbuś załamana. Afera z Herde mocno się odbiła na jej karierze Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, celebrytki mogą w ogóle nie doczekać się spłaty należnych im pieniędzy. Jak donosi dzisiejszy "Fakt", Małgorzata Herde planuje wyjechać do Niemiec i tam zacząć "od nowa". Czy to oznacza, że będzie próbowała pracować jako menadżerka na tamtejszym rynku? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne - w polskim show-biznesie nie znajdzie się już gwiazda, która powierzy jej swoją karierę i przede wszystkim finanse.   Po tak zwanej Herdegate, gdzie wszędzie można było przeczytać o sumach, które jest winna swoim byłym podopiecznym, Małgosia stwierdziła, że chce rozpocząć wszystko od nowa. Małgosia planuje emigrację do Niemiec - zdradza w rozmowie z "Faktem" znajomy Herde. Myślicie, że to już koniec afery z Małgorzatą Herde? Wyjedzie i showbiznes o niej zapomni? Zobacz: "Takich jak Herde, którzy kradną, jest więcej!" Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner