Edyta Bartosiewicz na okładce magazynu Sens
ONS/Facebook
Newsy

Grafik zmasakrował Edytę Bartosiewicz na okładce

Wybrali najgorsze zdjęcie z sesji?

Po ponad 10 latach oczekiwania fani Edyty Bartosiewicz doczekali się jej powrotu. Piosenkarka wydała singiel, a niebawem w sklepach ukaże się album. Promocji towarzyszy również nowy teledysk. Przypomnijmy: Pierwszy po latach NOWY klip Bartosiewicz. Udany?

Powrót na muzyczną scenę wiążę się również z pojawianiem się w kolorowych magazynach, nowych sesjach i wywiadach. Edytę Bartosiewicz możemy podziwiać na okładce pisma "Sens" i trzeba przyznać, że piosenkarka prezentuje się na niej dość niefortunnie - retusz nie wyszedł tutaj najlepiej. Co ciekawe, zajawka zdjęć prezentowanych w środku numeru wygląda już bardzo dobrze. Tym sposobem Bartosiewicz dołącza do grona gwiazd, które zostały skrzywdzone przez grafików.

Bartosiewicz na okładce "Sens". Wygląda tak w rzeczywistości?

Zobacz: Bartosiewicz: Kończę psychoterapię

 

Edyta Bartosiewicz na okładce Harper's Bazaar
Facebook
Newsy
Polska gwiazda nie do poznania! Wygląda jak Adele, a jest to...
Kto trafił na okładkę "Harper's Bazaar"?

Edyta Bartosiewicz wróciła na polską scenę muzyczną z nowym albumem, który już robi furorę na listach przebojów. W związku z tym piosenkarka pojawia się w mediach, aby promować swoją twórczość, ale niesety nie ma szczęścia do okładek. Przypomnijmy: Grafik zmasakrował Edytę Bartosiewicz na okładce Teraz Edyta trafiła na okładkę magazynu Harper''s Bazaar. Tym razem grafik nie oszpecił gwiazdy, ale ciężko powiedzieć, żeby Bartosiewicz przypominała na niej siebie. Wręcz przeciwnie - na nasze oko wokalistka wygląda jak... Adele . I to nie tylko kwestia obróbki, ale również fryzury i stylizacji, która przywodzi na myśl styl Brytyjki. Szkoda, bo Polka jest piękną kobietą i nie trzeba jej upodabniać na siłę do zagranicznych gwiazd. Edyta Bartosiewicz na okładce magazynu. Jak wam się podoba? Zobacz: Bartosiewicz: Kończę psychoterapię Edyta Bartosiewicz na promocji płyty w Empiku:

ONS
Newsy
Bartosiewicz zmieniła image i pojawiła się w DDTVN
Gwiazda wygląda kwitnąco w nowej fryzurze

Edyta Bartosiewicz uważana jest za jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jest nie tylko świetną wokalistką, ale potrafi pisać bardzo dobre teksty piosenek. Latem artystka przerwała milczenie i po 10 latach wydała nowy singiel i płytę, która spotkała się ze znakomitym odbiorem, gdyż ma już status platyny. Wczoraj Bartosiewcz gościła w "Dzień Dobry TVN". W telewizyjnym studiu piosenkarka pojawiła się w nowej fryzurze i opowiedziała o swoim powrocie do show-biznesu. Jeszcze w październiku Edyta była blondynką, teraz postanowiła zostać szatynką, a tym samym wróciła do wizerunku sprzed lat. - To się dzieje bardzo małymi krokami. Staram się nie wpadać w ten wir. Mam coraz więcej siły, spotykam się z coraz lepszym odbiorem płyty. Ja potrzebowałam tych lat, aby zbudować fundament. Czuję, że zaczynam nowy etap w swoim życiu. To jest konstruktywne. Nie wiem czy można się po mnie spodziewać rewolucji, ale ja pragnę życia. Była w tej hibernacji tak długo, że apetyt rośnie - powiedziała artystka. Gwiazda odniosła się również do plotek jakie pojawiły się na jej temat, gdy nie udzielała się w mediach. - Jeżeli samemu nie mówi się nic na swój temat, to te informacje generują się same. Miałam jakiś problem. Siedziałam jak mysz pod miotłą i chciałam się wylizać jak ten pies i wrócić silna z tarczą. Jeszcze nie jestem z tarczą, jestem gdzieś w połowie. Narosło wiele legend, mitów. Wszystkie były ludzkie: od alkoholizmu, narkomanii, depresji po lęki przed powrotem, perfekcjonizm, że mnie przeraża ten świat. Edyta Bartosiewicz pokazała wczoraj nowy klip, który w metaforycznym sensie jest rozliczeniem z przeszłością. Ponadto dzisiejsza wizyta w "DD TVN" pokazał, że artystka jest w znakomitej formie, a po jej depresji nie ma już prawie śladu. Zobacz: "Kończę psychoterapię" Pogodna...

Znana piosenkarka wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej
Instagram
Newsy
Która polska gwiazda wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej? "Powiedziała mi: To będzie twój rok"
Która polska gwiazda wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej? "Powiedziała mi: To będzie twój rok"

Edyta Bartosiewicz wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej . Okazuje się, że piosenkarka zajmuje się nie tylko muzyką, ale również uwielbia astrologię. Ciężarna jurorka The Voice of Poland w rozmowie z Faktem przyznała, że koleżanka ze sceny muzycznej już kilka miesięcy temu wywróżyła jej wielkie zmiany w życiu. Miałyśmy z Edytą Bartosiewicz wspólną garderobę. Ona interesuje się astrologią. Powiedziała mi: „To będzie twój rok! Zobaczysz, teraz w twoim życiu prywatnym będą działy się przełomowe rzeczy!” A potem opowiedziała mi o wszystkich szczegółach - w rozmowie z tabloidem zdradziła Natalia Kukulska. Wygląda więc na to, że przepowiednie Edyty Bartosiewicz właśnie się spełniają. Natalia Kukulska nie tylko oczekuje narodzin swojego trzeciego dziecka, ale również jej kariera nabrała tempa- zgodziła się zostać jurorem w The Voice of Poland co już sprawiło, że o Natalii jest coraz głośniej.   Wiedzieliście, że Edyta Bartosiewicz ma takie zdolności?   Zobacz także: Na czym polega samospełniające się proroctwo?   Edyta Bartosiewicz przepowiedziała ciążę Natalii Kukulskiej. Natalia Kukulska opowiedziała o zdolnościach koleżanki z show-biznesu.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner