Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Odważna Doda w teledysku "Don't wanna hide" z "Dziewczyn z Dubaju"
Doda, fot. Mateusz Motyczyński
Newsy

"Dziewczyny z Dubaju": Doda promuje film nową piosenką. W teledysku pierwsze sceny z filmu

Doda pokazała teledysk do "Don't wanna hide". Jest wyuzdanie i odważnie! Są też mocne sceny z "Dziewczyn z Dubaju". Będzie hit?

Doda wydała właśnie utwór oraz teledysk promujący film "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera już na jesień 2021! Kontrowersyjny film o seksaferze w Dubaju będzie jej debiutem producenckim i nic dziwnego, że nie może się już doczekać. Właśnie światło dzienne ujrzał teledysk promujący film. Utwór "Don't wanna hide" wraz z teledyskiem i zawiera gorące fragmenty z filmu! Musicie to zobaczyć. 

Zobacz także: Kto powinien bać się filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"? "Prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Film jest na faktach!"

"Dziewczyny z Dubaju": Marcela Leszczak szczerze o pracy z Dodą na planie

"Dziewczyny z Dubaju": Pierwsze mocne fragmenty z filmu w teledysku Dody "Don't wanna hide"

Zimą 2020 roku Doda ogłosiła przerwę w karierze muzycznej. Cały czas poświęciła wówczas na pracę nad "Dziewczynami z Dubaju". Film jest już skończony i czeka na swoją premierę. Jednocześnie Doda ogłosiła koniec przerwy muzycznej i wróciła na scenę z nową propozycją. Nowa piosenka "Don't wanna hide" promuje "Dziewczyny z Dubaju" a przy okazji jej debiut producencki. 

Głośna produkcja Dody i Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju” zdecydowanie jest jedną z najgorętszych premier nadchodzącej jesieni. Jednocześnie w życiu prywatnym Dody sporo się zmieniło. Doda ogłosiła rozwód z Emilem Stępniem, jednak w kwestiach zawodowych (w tym pracy nad "Dziewczynami z Dubaju") wciąż są współpracownikami. 

"Don't wanna hide" trafi na szczyty list przebojów? Piosenka oraz teledysk miały właśnie swoją premierę w sieci.

Nie brakuje również pierwszych fragmentów z "Dziewczyn z Dubaju"! Seks, agresja, bezwzględność... Zapowiada się naprawdę mocny obraz, chociaż jak podkreślała Maria Sadowska w wywiadzie dla "Wprost" sam film pokaże różne perspektywy bohaterek: 

Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chce patrzeć na nie z góry. Próbuje zrozumieć ich motywacje (...) Wszystkie dziewczyny wiedziały, na co się piszą. Wiele z nich traktowało tę możliwość jako pewien rodzaj wyzwolenia. To nie były tylko prostytutki, ale też znane modelki, piosenkarki, hostessy, stewardessy.

Fragmenty z filmu
YouTube TheDodaTV

O czym jest piosenka Dody "Don't wanna hide"? 

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć - mówi Doda 

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry.

"Dziewczyny z Dubaju" - o czym jest film?

"Dziewczyny z Dubaju" to ekranizacja głośnej seksafery i wysyłania atrakcyjnych kobiet do krajów arabskich, gdzie miały być dziewczynami do towarzystwa dla bogatych szejków. Uczestniczyć w procederze miały znane postacie ze świata show-biznesu, sportu czy polityki.  Doda nie ukrywa, że będzie można rozpoznać bohaterów i że film może wstrząsnąć polskim show-biznesem. Dlaczego podjęła się kontrowersyjnej ekranizacji: 

Bo coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Zdecydowałam się zrobić ten film nie po to, by dać komuś nauczkę, kogoś upokorzyć czy zniszczyć mu życie. Robię to po to, żeby czyjeś życie uratować. A konkretnie nastolatek, które go obejrzą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prostytucja dzięki mediom społecznościowym urosła teraz w niesłychaną siłę - powiedziała w wywiadzie dla Party.pl 

Doda w sesji do singla
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" zakończyły się we wrześniu 2020 roku. Plan  zdjęciowy znajdował się w Polsce, w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. W obsadzie zobaczymy: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Katarzynę Sawczuk, Beatę Ścibakównę-Englert, Jana Englerta, Annę Karczmarczyk, Józefa Pawłowskiego i Olgę Kalicką. Nie zabraknie także zagranicznej obsady. W filmie wystąpią włoscy aktorzy: Giulio Berruti, Andrea Preti oraz Luca Molinar.

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda poszła na całość i zatrudniła przystojniaków zza granicy! Kim są i czy zawładną sercami Polek?

Doda sesja promocyjna singla
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

W nowej piosence Dody "Don't wanna hide" nie brakuje nagości. Sceny z Dodą w roli głównej w pewnym momencie przeplatane są z fragmentami filmu "Dziewczyny z Dubaju". Nie brakuje scen seksu i agresji. Jesteście na to gotowi? 

Doda - "Don't wanna hide" - tekst piosenki 

Look what I have become Itʼs like Iʼm dreaming
But it feels so numb
Sometimes a lie becomes the truth just pretend and keep it cool But you always see me through
I guess I knew this day would come Iʼm not the girl you want me to be, no! The more I climb, the more I fall
my heart is up against the wall
I canʼt run no more

Chorus:

I lost my mind somewhere on the way (I canʼt even)
I cannot even recognize myself
You donʼt know what itʼs like to live in a lie Tonight donʼt wanna hide
Let me try to love you one last time
I just wanna try
Let me love you now Tonight donʼt wanna hide Let me love you
Let me love you now I just wanna try
Let me love you

Verse 2:

maybe thatʼs the price I pay
I know Iʼll end up losing you again Itʼs getting harder everyday
I just pretend and play that game Drowning deeper in despair
I guess I knew this day would come
Our time is up, I think weʼve said enough The more I climb, the more I fall
my heart is up against the wall
I canʼt run no more

Chorus:

I lost my mind somewhere on the way (I canʼt even)
I cannot even recognize myself
You donʼt know what itʼs like to live in a lie Tonight donʼt wanna hide
Let me try to love you one last time
I just wanna try
Let me love you now Tonight donʼt wanna hide Let me love you
Let me love you now I just wanna try
Let me love you

Do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst. 

Doda w sesji promującej singiel do filmu
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

Sylwester z Polsatem 2021/2022. Doda zdradza szczegóły sylwestrowego występu.
Mat. prasowe
Newsy
Sylwester z Polsatem 2021/2022: Doda o występie: "Cały teatr nad tym pracuje"
Doda na Sylwestrze z Polsatem wystąpi m. in. z nowym hitem "Fake Love". Szykuje się mocny performance. W kogo będzie wymierzony?

Przed nami jedno z największych muzycznych widowisk podsumowujących mijający rok. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem wystąpi cała plejada gwiazd. Po długiej przerwie od tradycyjnych koncertów zagra również Doda, która i w tym roku zadbała o rozmach. Wokalistka po raz pierwszy na żywo zaprezentuje nowy singiel "Fake Love", który miał swoją premierę 27 grudnia. Na scenie pojawi się specjalna scenografia, którą fani zapamiętają na długo. To będzie jej najlepszy występ w karierze?  Sylwester z Polsatem 2021/2022: Doda szykuje widowisko  Doda na początku 2020 roku zawiesiła karierę muzyczną, by móc rozwijać się w branży filmowej. Po sukcesie "Dziewczyn z Dubaju" , które otworzyły stawkę najlepszych otwarć kinowych w 2021 roku, postanowiła wrócić do muzyki. Przy okazji promocji filmu powstało "Don't wanna hide" oraz "Girls to buy", na którego premierę fani wciąż czekają. Doda miała jednak dla nich inną niespodziankę. Właśnie na platformach streamingowych pojawił się nowy utwór pt. "Fake Love" (pełen tekst piosenki znajdziecie na dole artykułu).  Doda "Fake Love" wykona po raz pierwszy na żywo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na antenie Polsatu. Wokalistka zdradziła nam pierwsze szczegóły swojego telewizyjnego występu. Doda jako jedyna gwiazda przygotowała specjalną scenografię do występu. Jak dowiedziało się Party.pl, będzie wychodzić z kryształu lodu.  Buduje się wielka scenografia, cały teatr nad tym pracuje - zdradza nam Doda  Start występu będzie metaforą zamrożenia serca artystki w bryle lodu. Czy komuś uda się je roztopić? Zobacz także:  "Dziewczyny z Dubaju" hitem w kinach i z kolejnym rekordem! Doda: "Film już się...

Doda przemawia w Sopocie
East News
Newsy
Drugi występ Dody na Polsat SuperHit Festiwal 2021 to prawdziwy hit! Zobaczcie sami! 
Artystka zaśpiewała swój najnowszy numer, który promuje film "Dziewczyny z Dubaju". Doda na scenie pokazała się w bardzo odważnej stylizacji.

Doda przyćmimła wszystkich na scenie w Sopocie? Artystka pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwal 2021 i zachwyciła swoim występem. Piosenkarka dwa razy pojawiła się na scenie, podczas pierwszego wejścia dała czadu i zaśpiewała swoje dwa hity "Dżaga" i "Nie daj się", a podczas drugiego wejścia publiczność usłyszała jej najnowszy utwór "Don't wanna hide", który promuje film "Dziewczyny z Dubaju". Musicie zobaczyć gorący występ Dody! Doda zachwyciła podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie Zaledwie kilka dni temu odbyła sie premiera teledysku do piosenki "Don't wanna hide", a wczoraj wieczorem publiczność w Sopocie mogła usłyszeć ją na scenie. Doda ubrana w odważny strój z teledysku zachwyciła swoim wyglądem. W seksownej stylizacji wyglądała obłędnie! Internauci są zachwyceni występem Dody na festiwalu w Sopcie.  - Gwiazda wróciła!  Wspaniała jest Doda! - Poszła po bandzie ❤❤❤❤❤ Warto było czekać ❤❤❤❤ - Genialny występ 🤩 - Piękny występ ❤- komentują internauci. Zobaczcie sami, jak zaprezentowała się Doda! Na scenie zrobiło się naprawdę gorąco.   Artystka podczas wielkiej muzycznej imprezy odebrała nagrodę publiczności od Interii. Jak widać, publiczność tęskniła za Dodą, która po 1,5 roku przerwy wróciła na scenę. Po występie gwiazda przebrała się w długą białą suknię.  Zobacz także:  Namiętny pocałunek muzyków z Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie! 

Doda w różowym dresie
Newsy
Doda wraca na scenę! "Z hukiem kończę 1,5 roku przerwy"
Doda zapowiada utwór promujący "Dziewczyny z Dubaju" i... założyła Tik Toka! Co tam opublikowała? Musicie to zobaczyć...

Doda w ubiegłym roku podjęła decyzję o zwieszeniu swojej muzycznej kariery . Jak przyznawała, przerwa była jej bardzo potrzebna, aby móc odpocząć i zatęsknić. Jednak teraz gwiazda wraca na scenę z przytupem! Właśnie w mediach społecznościowych wokalistki pojawił się wpis, w którym zapowiedziała, co już niedługo będzie czekało na jej fanów. Wielbiciele artystki już nie mogą się doczekać.  Zobacz także:  Doda popłakała się przez rodziców! Otrzymała prezent, nad którym pracowali pół roku!   Doda kończy muzyczną przerwę! Przygotowała niespodziankę dla fanów Tuż przed wybuchem pandemii, Doda podjęła decyzję o zawieszeniu kariery. Była to oczywiście smutna informacja dla fanów, jednak jak przyznała wówczas wokalistka w rozmowie z magazynem "Party", na tą przerwę czekała już od dawna. Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową. Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat - mówiła Doda. W tym czasie wokalistka skupiła się w głównej mierze na produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jak wiadomo, pandemia uniemożliwiła premierę produkcji na początku 2021 roku i została przełożona na jesień. Wszyscy fani Dody z niecierpliwością czekają, aż będą mogli zobaczyć efekty pracy ekipy. Jak przyznaje sama producentka - takiego filmu w Polsce jeszcze nie było!  Doda założyła Tik Toka! Promuje nowy utwór do filmu "Dziewczyny z Dubaju" Jednak fani Dody są również stęsknieni za jej koncertami i nowościami muzycznymi. Na szczęście na to już nie muszą długo czekać!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik