Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Odważna Doda w teledysku "Don't wanna hide" z "Dziewczyn z Dubaju"
Doda, fot. Mateusz Motyczyński
Newsy

"Dziewczyny z Dubaju": Doda promuje film nową piosenką. W teledysku pierwsze sceny z filmu

Doda pokazała teledysk do "Don't wanna hide". Jest wyuzdanie i odważnie! Są też mocne sceny z "Dziewczyn z Dubaju". Będzie hit?

Doda wydała właśnie utwór oraz teledysk promujący film "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera już na jesień 2021! Kontrowersyjny film o seksaferze w Dubaju będzie jej debiutem producenckim i nic dziwnego, że nie może się już doczekać. Właśnie światło dzienne ujrzał teledysk promujący film. Utwór "Don't wanna hide" wraz z teledyskiem i zawiera gorące fragmenty z filmu! Musicie to zobaczyć. 

Zobacz także: Kto powinien bać się filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"? "Prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Film jest na faktach!"

Katarzyna Figura o swojej roli w filmie "Dziewczyny z Dubaju"! "Gram naprawdę potworną postać"

"Dziewczyny z Dubaju": Pierwsze mocne fragmenty z filmu w teledysku Dody "Don't wanna hide"

Zimą 2020 roku Doda ogłosiła przerwę w karierze muzycznej. Cały czas poświęciła wówczas na pracę nad "Dziewczynami z Dubaju". Film jest już skończony i czeka na swoją premierę. Jednocześnie Doda ogłosiła koniec przerwy muzycznej i wróciła na scenę z nową propozycją. Nowa piosenka "Don't wanna hide" promuje "Dziewczyny z Dubaju" a przy okazji jej debiut producencki. 

Głośna produkcja Dody i Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju” zdecydowanie jest jedną z najgorętszych premier nadchodzącej jesieni. Jednocześnie w życiu prywatnym Dody sporo się zmieniło. Doda ogłosiła rozwód z Emilem Stępniem, jednak w kwestiach zawodowych (w tym pracy nad "Dziewczynami z Dubaju") wciąż są współpracownikami. 

"Don't wanna hide" trafi na szczyty list przebojów? Piosenka oraz teledysk miały właśnie swoją premierę w sieci.

Nie brakuje również pierwszych fragmentów z "Dziewczyn z Dubaju"! Seks, agresja, bezwzględność... Zapowiada się naprawdę mocny obraz, chociaż jak podkreślała Maria Sadowska w wywiadzie dla "Wprost" sam film pokaże różne perspektywy bohaterek: 

Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chce patrzeć na nie z góry. Próbuje zrozumieć ich motywacje (...) Wszystkie dziewczyny wiedziały, na co się piszą. Wiele z nich traktowało tę możliwość jako pewien rodzaj wyzwolenia. To nie były tylko prostytutki, ale też znane modelki, piosenkarki, hostessy, stewardessy.

Fragmenty z filmu
YouTube TheDodaTV

O czym jest piosenka Dody "Don't wanna hide"? 

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć - mówi Doda 

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry.

"Dziewczyny z Dubaju" - o czym jest film?

"Dziewczyny z Dubaju" to ekranizacja głośnej seksafery i wysyłania atrakcyjnych kobiet do krajów arabskich, gdzie miały być dziewczynami do towarzystwa dla bogatych szejków. Uczestniczyć w procederze miały znane postacie ze świata show-biznesu, sportu czy polityki.  Doda nie ukrywa, że będzie można rozpoznać bohaterów i że film może wstrząsnąć polskim show-biznesem. Dlaczego podjęła się kontrowersyjnej ekranizacji: 

Bo coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Zdecydowałam się zrobić ten film nie po to, by dać komuś nauczkę, kogoś upokorzyć czy zniszczyć mu życie. Robię to po to, żeby czyjeś życie uratować. A konkretnie nastolatek, które go obejrzą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prostytucja dzięki mediom społecznościowym urosła teraz w niesłychaną siłę - powiedziała w wywiadzie dla Party.pl 

Doda w sesji do singla
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" zakończyły się we wrześniu 2020 roku. Plan  zdjęciowy znajdował się w Polsce, w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. W obsadzie zobaczymy: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Katarzynę Sawczuk, Beatę Ścibakównę-Englert, Jana Englerta, Annę Karczmarczyk, Józefa Pawłowskiego i Olgę Kalicką. Nie zabraknie także zagranicznej obsady. W filmie wystąpią włoscy aktorzy: Giulio Berruti, Andrea Preti oraz Luca Molinar.

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda poszła na całość i zatrudniła przystojniaków zza granicy! Kim są i czy zawładną sercami Polek?

Doda sesja promocyjna singla
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

W nowej piosence Dody "Don't wanna hide" nie brakuje nagości. Sceny z Dodą w roli głównej w pewnym momencie przeplatane są z fragmentami filmu "Dziewczyny z Dubaju". Nie brakuje scen seksu i agresji. Jesteście na to gotowi? 

Doda - "Don't wanna hide" - tekst piosenki 

Look what I have become Itʼs like Iʼm dreaming
But it feels so numb
Sometimes a lie becomes the truth just pretend and keep it cool But you always see me through
I guess I knew this day would come Iʼm not the girl you want me to be, no! The more I climb, the more I fall
my heart is up against the wall
I canʼt run no more

Chorus:

I lost my mind somewhere on the way (I canʼt even)
I cannot even recognize myself
You donʼt know what itʼs like to live in a lie Tonight donʼt wanna hide
Let me try to love you one last time
I just wanna try
Let me love you now Tonight donʼt wanna hide Let me love you
Let me love you now I just wanna try
Let me love you

Verse 2:

maybe thatʼs the price I pay
I know Iʼll end up losing you again Itʼs getting harder everyday
I just pretend and play that game Drowning deeper in despair
I guess I knew this day would come
Our time is up, I think weʼve said enough The more I climb, the more I fall
my heart is up against the wall
I canʼt run no more

Chorus:

I lost my mind somewhere on the way (I canʼt even)
I cannot even recognize myself
You donʼt know what itʼs like to live in a lie Tonight donʼt wanna hide
Let me try to love you one last time
I just wanna try
Let me love you now Tonight donʼt wanna hide Let me love you
Let me love you now I just wanna try
Let me love you

Do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst. 

Doda w sesji promującej singiel do filmu
Doda, fot. Mateusz Motyczyński

Wiktoria Gabor
East News
Newsy
Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019. Zobacz cały występ na żywo!
Viki Gabor (12 l.) reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019. Viki Gabor zaśpiewała piosenkę "Superhero". Viki Gabor rywalizowała z 19 innymi krajami, takimi jak: Australia, Białoruś, Irlandia, Włochy, Holandia, Rosja, Hiszpania, Serbia. 

Viki Gabor (12 l.) reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019 . Viki Gabor zaśpiewała piosenkę "Superhero". Na scenie oprócz Viki pojawili się tancerze oraz tłumacze języka migowego. Bardzo ciekawy pomysł! Viki Gabor rywalizowała z 19 innymi krajami, takimi jak: Australia, Białoruś, Irlandia, Włochy, Holandia, Rosja, Hiszpania, Serbia. Jak wypadła? Zobaczcie wideo! Zobacz także:  Wiktoria Gabor wyrasta na nową gwiazdę! A oto wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć przed Eurowizją Junior Oto cały występ Viki Gabor i jej wykonanie na żywo "Superhero": "Superhero", tekst piosenki Viki Gabor: Na na na na na na na na na Na na na na na na na na na Do you know what we're fighting for? The clock is ticking and the time has come Spread the love now, fight for love now Don't judge Do you know what we're fighting for? Powiedz tak i podziel się tym szczęściem Cały świat naszym domem jest Dobrze wiem, znalazłam swoje miejsce Tyle pięknych chwil wciąż czeka na nas We are the superheroes, we can save the world So come together cause together we are one Let's build a home A place that we call home, a place that we know We are the superheroes, we can save the world Na na na na na na na na na Na na na na na na na na na Powiedz tak i podziel się tym szczęściem Cały świat naszym domem jest Dobrze wiem, znalazłam swoje miejsce Tyle pięknych chwil wciąż czeka na nas We are the superheroes, we can save the world So come together cause together we are one Let's build a home A place that we call home, a place that we know We are the superheroes, we can save the world Na na na na na na na na na Na na na na na na na na na Na na na na na na na na na Na na na na na na na na na We are the superheroes, we can save the world. Dla...

Spot jesiennej ramówki TVN
Newsy
Jest spot jesiennej ramówki TVN! Gwiazdy na wielkiej imprezie. Tańczące Gessler i świecąca Kożuchowska to hit! WIDEO
Takiego spotu TVN jeszcze nie widzieliśmy! I ta końcówka z Kuba Wojewódzki...

Wraz z jesienną konferencją ramówką TVN, na której pojawiają się zawsze największe gwiazdy stacji ( w tym roku nie zabrakło m.in. Agnieszki Woźniak Starak, Małgorzaty Rozenek, Kingi Rusin, Magdy Gessler, Martyny Wojciechowskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej), pojawia się jesienny spot wizerunkowy, który budzi ogromne emocje widzów. Jak wyszło tym razem? Zobacz:  Koronka, wielobarwne sandałki i… te nogi. Małgosia Rozenek zachwyciła na ramówce TVN. Znamy marki! Spot jesiennej ramówki TVN 2017   W jesiennym spocie TVN na 2017 gwiazdy TVN uczestniczą... w wielkiej imprezie! Dzięki temu możemy zobaczyć, jak Magda Gessler... tańczy, a Małgorzata Kożuchowska buja się na wielkiej huśtawce obowiązana lampkami. Takiego spotu jeszcze nie widzieliśmy! Zobaczycie go poniżej! Zobacz:  Nie uwierzycie! Zamiast designerskich szpilek Kożuchowska założyła tanie sandałki od polskiej marki Piosenka ze jesiennego spotu TVN 2017 TVN przykłada wielką wagę do muzyki, którą słyszymy w tle spotu. Tym razem w spocie został wykorzystany utwór Major Lazer - "Get Free".  Tekst piosenki ze jesiennego spotu TVN Never got love from a government man Heading downstream till the levee gives in What can i do to get the money We ain’t got the money, we ain’t gettin out Heading downstream till the levee gives in And my dreams are wearin’ thin All I need’s relief I need I need some sympathy Look at me I Just can’t believe What they’ve done to me We could never get free I just wanna be (I just wanna be) Look at me I Just can’t believe What they’ve done to me We could never get free I just wanna be I just wanna dream All of my life been wadin in Water so deep now we got to swim Wonder will it ever end How long how long till we have a friend Comin down, feelin like a battery hen Waves won’t break till the tide...

Roksana Węgiel nagrała singiel z gwiazdą Eurowizji
Newsy
Roksana Węgiel nagrała singiel z gwiazdorem "dorosłej" Eurowizji! To będzie wielki hit!
Roksana Węgiel nagrała singiel z gwiazdorem "dorosłej" Eurowizji! To będzie wielki hit!

Roksana Węgiel idzie jak burza! Podczas "Top of The Top Festival 2019" 14-letnia wokalistka odebrała złotą płytę za debiutancki album, a teraz wydała kolejny singiel! I to w duecie z gwiazdorem Eurowizji. Posłuchajcie "Live it up"!  Roksana Węgiel i Kristian Kostov we wspólnym kawałku Roksana Węgiel nagrała singiel "Live it up" z 19-letnim Kristinem Kostovem, który wielką sławę zdobył podczas Eurowizji 2017. Ze swoim utworem "Beautiful Mess" zajął 2. miejsce, reprezentując Bułgarię. Za produkcję utworu odpowiada Boris Milanov – autor kawałków, które w serwisach streamingowych mają liczbę streamów przekraczającą 75 mln. W jego dorobku są takie przeboje jak właśnie „Beautiful Mess” Kristiana Kostova czy „Chameleon” Micheli. „Live It Up” to nowoczesny popowy kawałek z chwytliwym bitem oraz istotnym przekazem: wszystkie trudności, jakie rzuca nam los, są o wiele łatwiejsze do pokonania, gdy u naszego boku znajduje się właściwa osoba. Razem o wiele łatwiej przezwyciężyć to co złe. „You and I were made to live it up” – śpiewają Roxie i Kristian, których wokale wspaniale się uzupełniają.  Podoba się Wam? Kristin Kostov jest wielką gwiazdą! Tekst piosenki "Live it up" Roxie i Kristina Kostova We keep our eyes on the headlights Got your hand and it feels right To drive away in a runaway car Like a ride on the wild side You're the fuel when I'm run-down Don't be scared, you just let them talk And we've been in over our heads With what we got They say, "Get over yourselves" But we can't stop They live a thousand lies The truth is ours So baby, they'll never, they'll never know oh oh REFREN: You and I, we were...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner