Druga edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS/POLSAT
Newsy

Będzie druga edycja "TTBZ"? Nina Terentiew rozwiewa wszelkie wątpliwości

Chcielibyście powrotu "TTBZ"?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" tej wiosny zadebiutowała w Polsce. Na realizację show zdecydował się Polsat, który w swojej ofercie znalazł miejsce jeszcze na inny format, a mianowicie "Taniec z Gwiazdami" realizowany do tej pory przez konkurencyjny TVN. W "TTBZ" w każdą sobotę, gwiazdy polskiej sceny wcielały się w wykonawców muzycznych, naśladując ich głos, ruch i strój. Wczorajszy finał wygrała bezkonkurencyjna Kasia Skrzynecka. Przypomnijmy: Skrzynecka okazała się bezkonkurencyjna. Pokonała Włodarczyk i Chamskiego

Mimo późnej pory nadawania, show gromadził przed telewizorami średnio 2,98 miliona widzów, co dawało stacji pozycję lidera. Pod koniec finału, prowadzący zapowiedział, że już wkrótce ruszy druga edycja. Nina Terentiew zdradziła, że ani skład jury, ani prowadzący nie ulegną zmianie. Show wystartuje w jesiennej ramówce stacji.
 

W drugiej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” także wystąpić ma ośmiu uczestników. Mam już wstępną listę artystów, którzy mogą pojawić się w programie. Najpierw jednak udadzą się oni na przesłuchania, by sprawdzić, czy potrafią śpiewać różnymi głosami i jakie są ich możliwości ruchowe. Dzięki emisji premier w zupełnie nowym wieczornym paśmie, bardzo dobre wyniki mają też odcinki powtórkowe, które oglądać można w niedzielne popołudnia - czytamy na Wirtualnemedia.pl


Cieszy was taka decyzja?

Zobacz: Anna Mucha w "TTBZ"? Jest komentarz gwiazdy

Gwiazdy w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Nowy program TVP 2
ONS
Newsy
TVP 2 ma pomysł na nowe show. To poważna konkurencja dla "TTBZ"
Dwójka pozazdrościła sukcesu Polsatowi?

Program " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " jest jednym z największych hitów Polsatu. Sukces pierwszej edycji, gdzie bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Skrzynecka , był ogromnym zaskoczeniem dla całej stacji. Nina Terentiew podobno długo wahała się, czy zaryzykować i dać szansę na produkcję tego show w Polsce. Przypomnijmy:  Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ Już niedługo ruszy druga edycja "TTBZ", a tymczasem konkurencyjna Dwójka zastanawia się nad nowym programem, który w swojej formule zbliżony jest do show Polsatu. Mowa o "The Ultimate Entertainer" realizowanym w 2012 roku dla norweskiej stacji NRK. W tym programie mają występować popularni wokaliści, którzy każdym odcinku będą śpiewać piosenki z różnych muzycznych stylów, m.in. popu, rocka, jazzu, dance czy R&B, walcząc o tytuł „The Ultimate Entertainer” (najlepszego artysty) oraz nagrodę pieniężną . W odróżnieniu od "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z programu co tydzień odpadałby jeden z artystów, a w jury zasiadłyby tylko 3 osoby.  Dyrektor TVP2 Jerzy Kapuściński  w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl mówi: Pracujemy nad różnymi formatami muzycznymi. Ewentualna emisja takiego programu nastąpi dopiero w przyszłym roku. Możliwe, że wiosną - mówi szef Dwójki Dobry pomysł? Zobacz:  Jest pierwsze zdjęcie nowego jury TTBZ. Skrzynecka na pierwszym planie   Finał pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Kulisy pierwszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ
Kto jej się tak spodobał?

Od kilku tygodni trwają intensywne nagrania do drugiego sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" , które w poprzednim sezonie zostało nieoczekiwanym hitem Polsatu. Formuła programu przypadła do gustu widzom, a w nowej odsłonie mogą spodziewać się kilku zmian. Przypomnijmy: Jest pierwsze zdjęcie nowego jury TTBZ. Skrzynecka na pierwszym planie Okazuje się jednak, że dyrekcja Polsatu nie była przekonana do tego formatu i początkowo patrzyła dość pesymistycznie na pomysł realizacji "TTBZ" w Polsce. Artur Chamski ujawnił w jednym z wywiadów, że pilot programu został nagrany już pół roku przed jego wejściem na antenę. Ostateczne słowo należało do Niny Terentiew, która jako jedna z nielicznych wierzyła w sukces show, a przekonał ją ostatecznie występ wspomnianego już Chamskiego. W pilocie wcielił się w rolę Heleny Vondrackovej .   Nakręciliśmy pilota na długi czas przed startem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nikt nie był pewien sukcesu. W końcu brak występów na żywo, nikt nie odpada - zupełnie inaczej niż do tej pory. Jednak pół roku później produkcja dostała zielone światło, a ja byłem pierwszy na liście uczestników. Potem usłyszałem, że to właśnie mój pilotowy występ jako Heleny Vondráčkovej był tym, który przekonał panią Terentiew - wyznał w rozmowie z "Tele Tygodniem" Artur. Cieszycie się, że "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jednak trafiło do polskiej telewizji? Zobacz: Bohosiewicz o przygotowaniach do "TTBZ". Bywa jej bardzo ciężko Gwiazdy w pierwszej edycji "TTBZ":

Kacper Kuszewski nowym jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Instagram
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on zastąpi Bartka Kasprzykowskiego!
Zgadniecie który?

Jak informuje "Fakt" Kacper Kuszewski, aktor "M jak miłość" będzie nowym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wygrał wygrał ósmą edycję programu TTBZ i Bartek Kasprzykowski, który zrezygnował show od razu wytypował go na swojego godnego następcę. Po pierwszej edycji, miejsce przy stole jury zajęła Kasia Skrzynecka.  – W „Twoja twarz brzmi znajomo” to już taka mała tradycja, że fotel jurora zajmuje ktoś, kto świetnie sprawdził się w programie. Tak samo było wcześniej z Bartkiem. A Kacper oczarował przecież wszystkich – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji show. Kasprzykowski w 2015 roku wygrał czwartą edycję programu i od tamtej pory zasiadał w jury. Bartek Kasprzykowski odchodzi z TTBZ Bartek Kasprzykowski był jurorem w TTBZ od 2015 roku.  – Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę – powiedział w Super Expressie Kasprzykowski o koledze po fachu.  Bartek Kasprzykowski rezygnuje z show, ponieważ więcej chciałby pracować jako aktor. I na tym chce skupić swoją całą uwagę.    Czy Kacper będzie dobrym nowym jurorem w 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przekonamy się już wiosną!   Zobacz także:   Kasprzykowski zdradza kulisy TTBZ: "Kuszewski budził kontrowersje. Nie był faworytem"   Kacper Kuszewski wygrał poprzednią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po raz pierwszy będzie jurorem w jakimś show.    Kasprzykowski rezygnuje po dwóch latach bycia jurorem.    Kuszewski od 18 lat gra Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Wygrał jedną z edycji "Tańca z gwiazdami", nagrał płytę z zespołem 'Leszcze", a teraz będzie jurorem w "TTBZ". 

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner