ONS
Newsy

Wróblewska o kolekcji Zamachowskiej i Urbańskiej: "Święty Boże nie pomoże". Ostro je skrytykowała!

Co napisała?

Natasza Urbańska to kobieta renesansu! Tańczy, śpiewa, gra, a ostatnio także próbuje swoich sił w branży modowej. Niedawno zaprezentowała światu nową kolekcję marki Muses, której jest współwłaścicielką. Urbańska zdradziła także, że wraz z marką pracuje również nad kolekcją ubranek dla dzieci, które mają stanowić uzupełnienie kolekcji dla dorosłych kobiet. Szczegółowo pisaliśmy o tym tutaj: Natasza Urbańska stworzy kolekcję dla dzieci

Ten pomysł nie przypadł jednak do gustu stylistce Dorocie Wróblewskiej, która ostro skrytykowała te zamiary na swoim profilu na Facebooku:

Znane osoby mają skłonność do udowadnia światu, że ich zdolności są wszechstronne. Autorytety wielu dziedzin. Tym razem dwa znane nazwiska i kolejny pomysł na projekt związany z modą. Natasza Urbańska i Monika Zamachowska. Duet, który ma stworzyć kolekcję ubrań dla dzieci. Monika Zamachowska - zawodowa dziennikarka, która wyróżnia się urodą, ale nie stylem. Natasza Urbańska - zdolna i fotogeniczna tancerka, piosenkarka i aktorka. Obie Panie są bardzo medialne. Czy to wystarczy? Moim zdaniem "Święty Boże nie pomoże". Oczywiście obu Paniom życzę powodzenia, ale jako osoba, która zajmuje się strategiami marek, proponuję zostawić projektowanie dla zawodowców. Szkoda czasu.


Zgadzacie się z jej opinią?


Zobacz na Polki.pl: Natasza Urbańska - ile tysięcy złotych wydała na Spongeboba?

  

ONS
Newsy
Natasza Urbańska odpowiada na krytykę: "Nie jestem projektantką!"
Co napisała Natasza?

Natasza Urbańska niedawno zaprezentowała nową kolekcję swojej marki Muses i zdradziła, że pracuje również nad kolekcją ubranek dla dzieci. Czytaj także: Natasza Urbańska stworzy kolekcję dla dzieci Nie spodobało się to stylistce Dorocie Wróblewskiej, która na swoim Facebooku skrytykowała pomysł: Jako osoba, która zajmuje się strategiami marek, proponuję zostawić projektowanie dla zawodowców. Szkoda czasu. Całość możecie przeczytać tutaj: Wróblewska o kolekcji Zamachowskiej i Urbańskiej: "Święty Boże nie pomoże". Ostro je skrytykowała! Natasza Urbańska na swoim Facebooku postanowiła odpowiedzieć Dorocie Wróblewskiej na ostrą krytykę. Odnosząc się do wypowiedzi stylistów, dziennikarzy i „specjalistów” od wszystkiego, informujemy: Natasza Urbańska jest PREZESEM Domu Mody Muses . Nigdy nie miała miejsca sytuacja, w której artystka podpisałaby się jako autorka danego projektu. Za nową odsłonę AW/15 oraz projekty do nowych kolekcji odpowiada dyrektor kreatywna marki Muses - Monika Gronowska. Powielanie niesprawdzonych informacji jest krzywdzące dla wszystkich wkładających serce i czas w powstawanie kolekcji. Jednym może się to podobać, innym nie, ale rzetelność zawsze jest w modzie - i to nie podlega dyskusji. Smutny natomiast jest fakt, że wprowadza się w błąd swoich odbiorców poprzez traktowanie portali plotkarskich jako wiarygodne źródło informacji. PS Mimo wszystko uważamy, że Pani Dorota pięknie wygląda w płaszczu z metką MUSES Poniżej zostało wrzucone zdjęcie Doroty Wróblewskiej z eventu w butiku marki Muses . Dobrze, że Natasza zabrała głos w tej sprawie i wszystko wyjaśniła?  

Monika Zamachowska będzie uczyć młodzież
ONS
Newsy
Monika Zamachowska zniknie z telewizji? Dziennikarka chce uczyć...
Zdradziła swoje plany

Monika Zamachowska w tym roku świętuje 20-lecie pracy w telewizji. Dziennikarka zyskała ogromną popularność dzięki prowadzeniu takich programów jak " Europa da się lubić " czy " Pytanie na śniadanie ". Ostatnio o Zamachowskiej zrobiło się głośno, gdy pojawiła się informacja, że dziennikarka ma współpracować z Nataszą Urbańską nad kolekcją ubranek dla dzieci.  Wiadomość wzbudziła falę krytyki i szybko okazała się... fałszywa.  Natasza Urbańska wytłumaczyła wszystko na portalu społecznościowym. Zobacz: Natasza Urbańska odpowiada na krytykę: "Nie jestem projektantką" Okazuje się, że Monika Zamachowska ma zupełnie inne plany niż projektowanie.  Żona Zbigniewa Zamachowskiego w rozmowie z "Gwiazdami" opowiedziała o swoich marzeniach. Okazuje się, że Monika Zamachowska chciałaby uczyć młodzież! - Chciałabym kiedyś znowu uczyć, ale mój dyplom jest już trochę „zardzewiały”. Myślę, że drogę do akademii mam zamkniętą. Mam pewne marzenie związane z edukacją młodych ludzi i niedługo spróbuję je zrealizować. Może się uda ... Monika Zamachowska studiowała iberystykę, dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Czyżby dziennikarka planowała zrobić przerwę w swojej karierze telewizyjnej? A  może już wkrótce zobaczymy ją w nowym programie o edukacji młodzieży? Zobacz na Polki.pl: Gwiazdy na konferencji "Pytanie na śniadanie"

ONS
Newsy
Monika Zamachowska ocenia karierę Nataszy Urbańskiej! Co o niej sądzi?
Dziennikarka była na jej pokazie. Co myśli o jej kreacjach?

Natasza Urbańska to kobieta o wielu talentach. Tańczy, śpiewa, gra i... projektuje ubrania. Niedawno odbył się pokaz kolekcji jej marki Muses. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i znanych osobistości. Wśród nich była dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej - Monika Zamachowska. Okazuje się, że Natasza ma w niej wielką fankę! Zobacz też: Ależ ona ma nogi! Natasza Urbańska zachwyciła na premierze kolekcji swojej marki Muses Monika Zamachowska na łamach "Super Expressu" nie mogła się nachwalić Nataszy. Wyznała, że podziwia jej entuzjazm i zapał do realizowanie swoich kolejnych marzeń:   "Mnie się podoba przede wszystkim Natasza. Podziwiam ją za całokształt twórczości scenicznej i za to, że nie spoczęła na laurach i cały czas się rozwija . Wspaniale, że ciągle ma pomysły i marzenia, których nie boi się realizować. Trzymam kciuki za jej sukcesy ", powiedziała dziennikarka. Podzielacie jej zachwyt? Zobacz na Polki.pl: Urbańska poszła na całość! Pokazała dekolt i bardzo długie nogi        

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner