Basia Kurdej-Szatan w czerwonym kapeluszu

Dorota Wróblewska ostro o stylizacji Basi Kurdej-Szatan: "Tanie country".

Basia Kurdej-Szatan w czerwonym kapeluszu

Dorota Wróblewska krytykuje stylizację Barbary Kurdej-Szatan z otwarcia butiku Mokobelle! Aktorka postawiła na styl boho i wybrała kilka spośród obowiązujących trendów. Kapelusz z dużym rondem w kolorze ognistej czerwieni, kamizelka i buty z frędzlami, a do tego duża torba.

Producentka pokazów mody, Dorota Wróblewska, widzi w tym zestawie jednak pewne niedociągnięcia i choć styl boho jest obecnie bardzo modny, to nie wszystkim pasuje. Jej zdaniem, w przypadku Basi Kurdej-Szatan połączenie trendów nie sprawdziło się najlepiej. Dlaczego?

Żeby opisać tę stylizację, musiałam zebrać myśli. Nie jest łatwo. Czasami trendy są tak silne, że robiąc zakupy, działamy pod pewną presją i wydaje nam się, że wszystko, co modne, jest dla nas. Niestety tu Was muszę rozczarować – nie wszystko. Obecnie mamy modę na boho, ale taki styl trzeba czuć, poznać i odpowiednio nosić. W innym przypadku stylizacje mogą graniczyć z kiczem lub tandetą. Tak jest w tym przypadku. Naszyjnik, kapelusz, duża torba, botki i kamizelka z frędzlami – dziewczyna rodem z amerykańskiego festiwalu country. Taniego country. Dżinsy zakłócają proporcje zgrabnej sylwetki, wszystko wygląda topornie i jest pozbawione wyczucia. Szkoda, bo potencjał jest dosyć spory.

Basia Kurdej-Szatan często eksperymentuje z modą. Jej stylizacje wzbudzają bardzo dużo emocji, ale najważniejsze, że gwiazda dobrze się czuje w tym, co ma na sobie. Nasza redakcja uwielbia styl boho i doceniamy odwagę Basi!

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na dwóch imprezach jednego dnia! Lepiej wygląda w wersji eleganckiej czy jako... hipiska? SONDA​

 

Basia Kurdej-Szatan w stylizacji w stylu boho

Barbara Kurdej-Szatan w dżinsach i czerwonym kapeluszu
Ons.pl

 

Dorota Wróblewska nie jest zachwycona tym wyborem

Dorota Wróblewska na pokazie kolekcji marki Kazar
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36