Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Dorota Wellman
Newsy

Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek"

To naprawdę dużo pieniędzy!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września!

Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne:

Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje.
W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją:
Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją.
Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa. My też podziwiamy i gratulujemy!

Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy wspierają akcję charytatywną
ONS
Newsy
Gwiazdy wspierają chorą Lenkę! Kto przyłączył się do akcji charytatywnej?
Dorota Wellman
Newsy
To jest gest! Dorota Wellman oddała 300 tysięcy potrzebującym!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji . Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września! Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne: Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje. W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją: Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją. Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa . My też podziwiamy i gratulujemy! Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?  

Dorota Wellman - ile zarobiła na rekalmie Lidla?
ONS
Newsy
Dorota Wellman zarobiła 400 tysięcy, oddała 300 tys... Co z resztą?
Na co poszło 100 tysięcy?

To sytuacja absolutnie bez precedensu. Dorota Wellman przekazała całą gażę za reklamę Lidla na cele charytatywne! A było to aż 300 tys. złotych, z czego aż 100 tys. poszło na fundację TVN. Wcześniej, dziennikarka była ambasadorką jogurtów. Wówczas również wszystkie zarobione pieniądze podarowała chorym dzieciom. Zobacz: Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek" Gaża Doroty wciąż jednak budzi duże emocje. Dziś "Super Express" donosi, że Wellman na kampanii Lidla zarobiła aż... 400 tysięcy złotych! 3/4 tej sumy poszło na cele charytatywne. Co z pozostałymi 100 tysiącami? Oczywiście gwiazda TVN musiała zapłacić podatek od darowizn, a więc większość tej sumy poszła właśnie na ten cel! Jeszcze raz wielkie brawa! Zobacz: Dorota Wellman żartuje z podawania ręki... Chodzi o prezydenta Dudę?  

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner