Cezary Pazura o MAgdalenie Ogórek
ons

Pazura u Wojewódzkiego rozpływa się nad Ogórek: Młoda i światła

Cezary Pazura o MAgdalenie Ogórek
ons

Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się ogromną popularnością. Fani z entuzjazmem przyjęli informację na temat tego, kto będzie gościem dzisiejszego odcinka. Zobacz: Kto wystąpi we wtorek u Kuby? Oba nazwiska budzą sporo emocji

Dzisiaj wiele emocji budzą wybory prezydenckie. Tego tematu nie mogło zabraknąć również w show dziennikarza. Nie da się ukryć, że jeden z gości, Cezary Pazura, ma opinię skrajnie prawicowego. Wojewódzki zaciekawił się na kogo zatem zagłosował aktor i jakie są jego poglądy. Gwiazdor przyznał, że nie głosował, ponieważ był na wyjeździe, ale nie zdradził, kto był jego największym faworytem. Nie zabrakło również tematu Magdaleny Ogórek:

Głosuję na kolegów, albo na koleżanki, bo w tym roku było na kogo. Pani Ogórek jest bardzo wykształcona, młoda, światła. (...) Nie mogę powiedzieć na kogo głosowałem w tym roku, ponieważ nie głosowałem, bo byłem na wyjeździe. 

Dorota Wellman przyznała, że zagłosowała na Bronisława Komorowskiego:

Ja głosowałam na Bronisława Komorowskiego, taką podjęłam demokratyczną decyzję. Ja nie chcę cyrku, dlatego nie będę głosowała na Pawła Kukiza. Bardzo go lubię, ale mam do niego poważna zastrzeżenia. 

Spodziewaliście się?

Zobacz na Polki.pl: Wojewódzki uderza Rusin w najczulsze punkty
 

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22