Dorota Gardias po rozstaniu wyraźnie promienieje. Coraz częściej pojawia się na salonach i chętnie eksponuje swoje zgrabne ciało. W ostatnim wywiadzie pochwaliła się jak udało jej się schudnąć 6 kg w dwa miesiące. Zobacz: Dorota Gardias schudła 6 kilo w miesiąc! Jak to zrobiła?

Reklama

Rozstanie pogodynki z Piotrem Bukowieckim mocno wpłynęło na ich córeczkę, Hanię. Gardias przyznała, że ma pewne problemy wychowawcze z nią, ponieważ przechodzi pewnego rodzaju bunt. Gwiazda opowiedziała o tym na antenie programu "Dzień Dobry TVN":

Zaczęła się obrażać, najpierw próbowałam ją udobruchać, ale przekonałam się, że to nie jest dobra metoda. Zostawiam ją więc samej sobie, a po chwili przybiega, jakby nic się nie stało, mówiąc: Mama, mama!. Miałam praktyki z dziećmi, ale przekonałam się, że teoria mija się z praktyką. Myślałam, że zawsze będę zasadnicza, że będę wiedziała co i jak za każdym razem. Teraz bardzo często kierują się intuicją.

Psycholog Maria Janeczko potwierdza, że wpływ na takie zachowanie dziecka może mieć fakt, iż rodzice zamieszkali osobno i nie tworzą już takiej rodziny jak wcześniej:

Już maluchy 12-18 miesięczne odczuwają negatywne skutki rozstania rodziców. Nie potrafią tego zwerbalizować, ale tracą poczucie bezpieczeństwa. Gorzej sypiają, pojękują, kurczowo trzymają się rodzica, bojąc się, że stracą i jego.

Czy Gardias ma dobre metody wychowawcze?

Reklama

Zobacz na Polki.pl: Dorota Gardias zabrała córkę na otwarcie butiku

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama