Dorota Czaja jest w ciąży

To istny baby boom! Dorota Czaja jest w ciąży!

Dorota Czaja jest w ciąży

W tym roku w show-biznesie zanosi się na kolejny baby boom wśród gwiazd. W ciągu najbliższych miesięcy na świecie swoje pierwsze dziecko przywita Małgorzata Socha. Córeczki bądź syna spodziewa się również m. in. Justyna Steczkowska, a także Dorota Gardias i Marzena Sienkiewicz. Do grona tegorocznych mam dołączyła również Dorota Czaja.

Aktorka znana z seriali "Tancerze", "Pierwsza miłość" oraz "Galerii" postanowiła na chwilę zawiesić swoją karierę. Dorota od trzech lat jest szczęśliwą żoną Grzegorza Bilskiego. Para oznajmiła właśnie, że już w wakacje zostaną rodzicami swojego pierwszego dziecka.

Czaja nie mogła wybrać lepszego momentu na macierzyństwo. Dzięki przerwie w kręceniu nowych odcinków produkcji, w których występuje ma sporo czasu na przygotowanie się do nowej życiowej roli. Bycie matką będzie zdecydowanie największym wyzwaniem, które spotkało ją do tej pory.

Przyszłym rodzicom składam gratulacje ;)

Dorota Czaja z mężem Grzegorzem Bilskim

Więcej na temat Dorota Czaja gwiazdy w ciąży
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33