Donatan o akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
ONS

Już jutro finał WOŚP. Donatan skrytykował Kościół i państwo

Donatan o akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
ONS

Już w najbliższy weekend odbędzie się wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję charytatywną wsparło wiele gwiazd, które przekazały na licytację cenne dla nich przedmioty lub swój czas, aby pokazać jak wygląda ich praca od kulis. Na internetowych aukcjach możemy znaleźć nie tylko bilety do teatru, zdjęcia, książki czy nagrody. Ewa Farna przekazała na przykład specjalnie uszytą dla niej kurtkę. Zobacz: Farna przekazała na WOŚP kurtkę: Trochę jeszcze spocona! 

Pomimo, że WOŚP cieszy się ogromną popularnością i ma wielu zwolenników znajdą się jednak tacy, którzy nie zgadzają się z ideami głoszonymi przez Jerzego Owsiaka. Nie raz zarzucano mu marnowanie i wydawanie na siebie zebranych pieniędzy, z czego niejednokrotnie już się tłumaczył. Teraz głos w sprawie zabrał Donatan, który nie ma problemu z wygłaszaniem własnego zdania publicznie. Wyraźnie podkreślił, że wspiera WOŚP i zachęca do tego innych. Nie obyło się również bez krytyki kościoła:

Ja zaprawdę powiadam Wam lepiej przekazać na WOŚP z którego REALNIE kupuje się sprzęt do szpitali (swoja droga przykre że państwo sobie z tym samo nie radzi) niż dawać na tacę z której środki idą na samochody, plebanie lub bezsensowne wielomilionowe inwestycje budowy coraz wyższych sanktuariów jeden obok drugiego. TAK - WSPIERAM WOŚP. Amen

Jak zawsze mocne słowa. Zgadzacie się?

Zobacz: Piekarczyk ostro o Owsiaku i Przystanku Woodstock: Gigantyczna masówa za pieniądze, które nazbierał
 
 

Gwiazdy przekazały na WOŚP biżuterię:

Więcej na temat WOŚP Donatan
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40