Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"

Doda zdradziła, co działo się tuż po rozprawie rozwodowej z Emilem Stępniem. Jednak nie urwie z nim kontaktu całkowicie?!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez ponad trzy lata. W czerwcu wokalistka zszokowała fanów wyznaniem, że właśnie rozwodzi się z mężem. Przez ostatnie miesiące pomiędzy małżonkami było naprawdę gorąco. Obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami, a sama Doda przyznała, że przez toksyczne relacje z mężem miała myśli samobójcze i trafiła na terapię. W zeszłym tygodniu odbyła się ich sprawa rozwodowa. Teraz Doda zdecydowała się zdradzić jej kulisy. Zachowanie Emila Stępnia wprowadziło ją w osłupienie: 

Jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę - powiedziała w wywiadzie dla Ohme.pl

Zobaczcie wyznanie Dody. 

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Doda zdradza kulisy rozwodu z Emilem Stępniem

Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Ich miłość rozwijała się z dala od mediów. Funkcjonowali jedynie jako partnerzy biznesowi. W kwietniu 2018 roku zszokowali całą Polskę, gdy pokazali swoje ślubne zdjęcia z Hiszpanii. Ich małżeństwo trwało jednak zaledwie trzy lata. Doda ogłosiła rozstanie z Emilem Stępniem w czerwcu tego roku i jak sama przyznała odetchnęła z ulgą. Ostatnie miesiące były jednak dla nich trudne. Byli już małżonkowie nie ukrywali już wzajemnej niechęci. Do sieci przedostawały się coraz to nowe szokujące szczegóły z ich ostatnich kilku miesięcy. 

Czara goryczy przelała się, gdy okazało się, że Emil Stępień utrudnił Dodzie i Marii Sadowskiej możliwość zrobienia tzw. "final cuta" do "Dziewczyn z Dubaju". Doda wydała mocne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z reżyserką nie wezmą odpowiedzialności za film. Ostatecznie jednak stronom udało się dojść do porozumienia a sam Emil Stępień wypowiadał się na temat Dody w samych superlatywach podczas premiery. 

W trakcie zaogniającego się konfliktu pomiędzy Dodą a Emilem Stępniem, wokalistka przyznała, że "chudła w oczach i stawała się wrakiem człowieka". Wyznała, że były mąż znęcał się nad nią i nękał jej mamę. Emil Stępień również nie odpuszczał małżonce. Zapowiadał, że po premierze "Dziewczyn z Dubaju się zemści: "To będzie dla niej napalm" - zapowiadał. Byli małżonkowie szli na noże. Ich rozprawa rozwodowa odbyła się dopiero w listopadzie tego roku. Ku radości Dody, w końcu przestała być żoną Emila Stępnia a kilka dni później urządziła huczną imprezę rozwodową, na którą wjechała na dachu limuzyny. Impreza kosztowała ją aż 50 tysięcy złotych. 

Doda na swojej imprezie rozwodowej
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Wiemy, co robiła Doda w trakcie premiery i po! Gorące zdjęcie z przystojniakiem

Doda zdecydowała się zdradzić kulisy sprawy rozwodowej z Emilem Stępniem. Wokalistka po tym, co przez ostatnie miesiące działo się w sieci, nie wiedziała czego spodziewać się po byłym partnerze. Przebieg sprawy rozwodowej mocno ją zaskoczył, o czym opowiedziała w nowym wywiadzie dla Ohme.pl. 

Podczas mojego rozwodu wszystko przebiegało miło, sprawnie, elegancko, grzecznie i wyobraź sobie, że jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę. Siedziałam sama, na łopatki rozłożyło mnie, że były mąż był dla mnie miły przez chwilę i publicznie okazał mi życzliwość.

Doda i Emil Stępień dziękują sobie po rozwodzie
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Seksowna Doda na planie zdjęciowym; po rozwodzie wprost kwitnie! Mamy ZDJĘCIA zza kulis

Doda zdradziła również, jakie ma plany na najbliższe miesiące. Czy teraz, kiedy ponownie oficjalnie jest singielką da sobie szansę na nowy związek? Co ciekawe, wokalistka zdradziła kilka zawodowych planów, ale wśród nich znalazł się również taki dotyczący... kontaktów z Emilem Stępniem!

Marzę teraz, by zrobić swoje reality show o tym, czego potrzebuje każdy człowiek, czyli o miłości oraz planuję kolejną płytę. To też jest na dobrej drodze, bo już w grudniu usłyszycie nowy singiel. Nie myślę o związku, nie jestem na to gotowa. Chciałabym utrzymać spokój i w miarę poprawne relacje z byłym mężem. Te medialne kłótnie bardzo mnie wykończyły. Mimo że show-biznes nauczył mnie funkcjonowania w adrenalinie od trzynastego roku życia, to ja czasem jednak potrzebuję spokoju.

Byłym małżonkom życzymy spokoju na nowych, osobnych drogach. 

Doda trzyma się za rękę z Emilem Stępniem
VIPHOTO/East News

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 
Piosenkarka kilka miesięcy temu poinformowała, że kończy małżeństwo z Emilem Stępniem, a dziś odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdźcie, co Doda powiedziała po wyjściu z sądu!

Doda podczas relacji na InstaStories nagrała krótkie nagranie po wyjściu z sali sądowej. Okazuje się, że właśnie dziś, w środę 10 listopada, odbyła się sprawa rozwodowa piosenkarki i jej męża Emila Stępnia. Czy producent filmowy tym razem pojawił się na sprawie i czy była para jest już rozwiedziona? Sprawdźcie, co powiedziała Doda!  Doda komentuje sprawę rozwodową z Emilem Stępniem Kilka miesięcy temu Doda opublikowała w sieci zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Artystka zdradziła wówczas, że to ona złożyła pozew rozwodowy i jest to jej ostateczna decyzja.  - Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - Doda wyznała na początku czerwca br.  Niestety, po jakimś czasie okazało się, że Doda i Emil Stępień nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Co więcej, między byłą parą doszło do medialnej przepychanki.  Zobacz także:   "Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym Doda już nie ukrywa, że nie utrzymuje z mężem żadnych kontaktów, a to, co przeżywała przed rozstaniem było prawdziwym horrorem. Piosenkarka zdradziła, że związek z Emilem Stępniem odbił się na jej psychice.  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.  Dziś odbyła się druga sprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia. Po wyjściu z sali sądowej gwiazda nagrała krótką relację, podczas której zdradziła, że producent filmowy...

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda o Emilu Stępniu: "Pisał do mojej matki, że jestem pedofilką i zoofilką"
Doda zdradza szokujące szczegóły relacji z byłym mężem: "Uciekłam z domu dwa lata temu". Opowiedziała również o przemocy psychicznej Emila Stępnia na planie "Dziewczyn z Dubaju".

Doda udzieliła wstrząsającego wywiadu dla "Wprost", którym opowiedziała o dalszych szczegółach pracy nad "Dziewczynami z Dubaju" w świetle konfliktu z byłym mężem. Przyznała, że w dalszym ciągu nie była w stanie wraz z reżyserką Marią Sadowską dokonać ostatecznych zmian i nie ma kontaktu z Emilem Stępniem:  Emil traktuje ten film jak swoją zabawkę i kartę przetargową do pokazywania swojej wyższości w prywatnych konfliktach. Dopiero po dwóch latach, czuła się na siłach aby opowiedzieć o gehennie, którą musiała przeżywać w tajemnicy przed mediami.  Uciekłam z domu dwa lata temu. Pozew rozwodowy złożyłam dopiero pół roku temu (...) Byłam na psychicznym dnie. Opisała szokujące sceny, z planu "Dziewczyn z Dubaju", które zgotował jej były mąż oraz wstrząsające szczegóły wiadomości, które wysyłał do jej mamy.  Zobacz także:  "Dziewczyny z Dubaju": Doda i Maria Sadowska nie biorą odpowiedzialności za film! "Jesteśmy w szoku" Doda o przemocy w związku W ostatnich tygodniach nie milknie afera wokół "Dziewczyn z Dubaju". Po tym, jak Doda i Maria Sadowska przez Emila Stępnia nie miały możliwości dokończenia pracy nad montażem , postanowiły nagłośnić sprawę w sieci. Teraz w wywiadzie dla "Wprost" Doda opowiada o tym, jakie konsekwencje miał fakt, że postanowiła przerwać milczenie.  Opowiedziała o milionowych długach Emila Stępnia względem inwestorów i tym że obawia się tego, co jej były mąż zrobi z pieniędzmi, które należą się współpracownikom po premierze "Dziewczyn z Dubaju". Ona sama nie pojawi się na wydarzeniu:  Ja się na nią nie wybieram. Nie będę robić dobrej miny do złej gry, jak przez większość mojego...

Emil Stępień krytykuje Nergala
VIPHOTO/EAST NEWS/Piotr Kamionka/REPORTER/East News
Newsy
Emil Stępień o Nergalu: "to anty mężczyzna". Odpowiedział też na zarzuty wobec "Dziewczyn z Dubaju"
"To anty mężczyzna" napisał o Nergalu! Emil Stępień ostro podsumował byłego partnera Dody.

Emil Stępień opublikował komentarz, w którym bardzo krytycznie ocenia Nergala. Producent filmowy zareagował na wpis jednego z internautów, który wspominał książkę Nergala, w której muzyk opowiedział o rozstaniu z Dodą. Emil Stępień ostro podsumował zachowanie Nergala i... stanął w obronie Dody. Musicie zobaczyć, co napisał były mąż gwiazdy. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt! Emil Stępień ostro o Nergalu Między Dodą a Emilem Stępniem rozpętała się prawdziwa wojna. Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z mężem, ale teraz na jaw wychodzi w jak złych relacjach zakończyli swój związek. Teraz między Dodą a Emilem Stępniem doszło do nieporozumień w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kilka dni temu artystka opublikowała niepokojące nagranie, na którym zdradziła, że razem z Marią Sadowską nie mogła dokończyć montażu filmu, który za kilka tygodni ma trafić do kin.  W związu z oskarżeniami Dody Emil Stępień opublikował oświadczenie, w którym odpowiada byłej żonie. Producent filmowy nie ukrywa, że nie rozumie, dlaczego Doda i Maria Sadowska chcą skrócić film chociaż wcześniej finalna wersja filmu została już zaakceptowana. Zobacz także:   Emil Stępień wydał mocne oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Uderza w Dodę i powołuje się na jej mamę Pod oświadczeniem Emila Stępnia pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów sugerował, żeby wszyscy przeczytali książkę Nergala, w którym muzyk opisał rozstanie z Dodą. Odsyłam do przeczytania książki, którą wydał Nergal po rozstaniu z tą szczerą panią- napisał internauta.  Na ten komentarz Emil Stępień nie został obojętny! Producent filmowy ostro skomentował zachowanie Nergala i w pewnym sensie stanął w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik