Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Doda
Newsy

Doda jednak rezygnuje z premiery "Smoleńska" i wybiera wakacje! Dokąd poleciała?

Doda jednak rezygnuje z premiery "Smoleńska" i wybiera wakacje! Dokąd poleciała?

Doda zdecydowała czy pójdzie na premierę filmu "Smoleńsk". Już wiadomo, że nie, bo odlatuje na wakacje do Hiszpanii. Artystka właśnie wrzuciła zdjęcie z lotniska, na którym czeka na samolot.

 

Doda jedzie na wakacje
Instagram

Lecę odpocząć przed najważniejszym etapem w tym roku ! Premierą klipu ,płyty i filmu🙌🏼👯 Hiszpanio! Nadchodzę - napisała przy zdjęciu Doda.

A jeszcze niedawno chwaliła się zaproszeniem na dzisiejszą premierę, a jej fani byli niezadowoleni, że Doda rozważa, by pójść. Co pisali?

nie mow, ze sie wybierasz... Tracisz fanów..
uważam Cię za inteligentną kobietę i mam nadzieję, że nie wierzysz w tą całą śmieszną teorię jakoby był to zamach - napisał jeden z fanów w komentarzach (pisownia oryg.).

Doda odpisała, że będzie chodzić na co będzie chciała. Ale może jednak presja fanów ją powstrzymała? Jak myślicie?

 

Zobacz także: Mąż ofiary katastrofy nie został zaproszony na premierę filmu Smoleńsk. Komentuje: "Dowiem się o premierze od pani Dody"

 

Doda pochwaliła się zaproszeniem na premierę filmu "Smoleńsk". Sama go jednak nie wykorzystała.

Doda pochwaliła się zaproszeniem na premierę filmu
Instagram

 

Doda gdy była w redakcji Party.pl mówiła, że ma zamiar jechać na wakacje i że w poniedziałek gdzieś wyleci. Już wiadomo, że pojechała do Hiszpanii.

Doda na spacerze w Warszawie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda pochwaliła się zaproszeniem na premierę filmu "Smoleńsk"
Instagram
Newsy
Doda dostała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk. "Tracisz fanów" - pisali internauci. Odpowiedziała!
Doda dostała zaproszenie na premierę filmu Smoleńsk. "Tracisz fanów" - pisali internauci. Odpowiedziała!

Doda pochwaliła się zaproszeniem na oficjalną premierę filmu "Smoleńsk" i wywołała spore zamieszanie na Instagramie. Okazuje się bowiem, że nie wszyscy fani gwiazdy są zachwyceni głośną produkcją o tragedii smoleńskiej. Internauci krytykowali Dodę za promowanie kontrowersyjnego filmu i sugerowali, że piosenkarka może stracić swoich fanów.   Doda na premierze filmu Smoleńsk?! Zobacz także: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback nie mow, ze sie wybierasz... Tracisz fanów.. uważam Cię za inteligentną kobietę i mam nadzieję, że nie wierzysz w tą całą śmieszną teorię jakoby był to zamach. Krytyczne uwagi internautów skomentowała sama Doda. Artystka przyznała, że zamierza oglądać takie filmy, jakie będzie chciała. Gwiazda stwierdziła także, że ci którzy krytykują ją za to, na jakie filmy wybiera się  do kina, nie są  jej prawdziwymi fanami. bede chodzić na co mam ochotę i komedia jest to ze nie potraficie uszanować innych niż waszych wyborów - napisała Doda. Bushahaha to nie fani jak ich stracę bo pojde na film,na który oni sie nie wybierają.   To już kolejny raz, kiedy Doda podzieliła swoich fanów. Podobne wpisy pojawiły się na profilu gwiazdy już kilka miesięcy temu, kiedy to pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Antonim Macierewiczem. Piosenkarka wybrała się wówczas na premierę filmu "Historia Roja".  Zobacz także: Doda chwali się zdjęciem z Antonim Macierewiczem! Fani ostro: "To zdjęcie to strzał w kolano". Odpowiedziała!   Myślicie, że Doda jednak pojawi się na premierze filmu "Smoleńsk"?  Na uroczystym pokazie w Teatrze Wielkim w Warszawie nie zabraknie m.in. prezydenta Andrzeja Dudy i  prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.  Czy w tym gronie znajdzie się także Doda?   Film do kin wchodzi 9 września, o ile data nie zmieni się ponownie.   Zobacz...

Paweł Deresz, Doda
Newsy
Mąż ofiary katastrofy nie został zaproszony na premierę filmu Smoleńsk. Komentuje: "Dowiem się o premierze od pani Dody"
Mąż ofiary katastrofy nie został zaproszony na premierę filmu Smoleńsk. Komentuje: "Dowiem się o premierze od pani Dody"

P { margin-bottom: 0.21cm; } Okazuje się, że premiera filmu o katastrofie w Smoleńsku jest... nie dla wszystkich. Nie został na nią zaproszony Paweł Deresz , którego żona zginęła w tej katastrofie 6 lat temu. Poinformował o tym na swoim Facebooku. Co napisał? Spotkała mnie straszliwa kara. Nie zostałem zaproszony (zresztą z grupy antyantkowej nie tylko ja) na premierę filmu Smoleńsk. Wykorzystam czas do ponownego obejrzenia filmu BBC o Smoleńsku, a jutro dowiem się o warszawskiej premierze od pani Dody, która ma być gościem honorowym pokazu - napisał na swoim Twitterze wdowiec po Jolancie Szymanek-Deresz, która zginęła w katastrofie 10 kwietnia 2010 roku.   Paweł Deresz nie uznaje tezy, że katastrofa w Smoleńsku była zamachem. Nie jest też zwolennikiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Czy dlatego nie został zaproszony na premierę filmu "Smoleńsk"? Nie wiemy. Wie my za to, że została zaproszona Doda! Fani nie są zachwyceni, że rozważa pójście na premierę i artystka wdała się z tego powodu nawet w dyskusję. Jednak nie wiadomo jednak ostatecznie, czy zobaczymy ją na premierze.   Zobacz także: Jest zwiastun filmu "Smoleńsk"! I już wzbudza dużo kontrowersji. Zobacz WIDEO   Jolanta Szymanek-Deresz była posłanką na sejm RP, wcześniej była szefem kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Zginęła w katastrofie lotniczej, w drodze na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Miała 56 lat.   Paweł Deresz jest prawnikiem.

Film o Smoleńsku, Smoleńsk
Newsy
Są wyniki frekwencji filmu "Smoleńsk". Jak myślicie, już jest kinowym hitem?
Są wyniki frekwencji filmu "Smoleńsk". Jak myślicie, już jest kinowym hitem?

  Film "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego w pierwszy weekend dystrybucji kinowej obejrzało 107,7 tysięcy widzów. Czy to dobry wynik? I tak, i nie. Był to rekord weekendu, ale gdy popatrzeć na inne polskie premiery, które miały miejsce w tym roku, nie jest to aż tak zachwycający wynik. "Smoleńsk" obejrzało o połowę mniej widzów niż na przykład "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy drugiego "Pitbulla". A te filmy nie miały aż takiego rozgłosu jak "Smoleńsk", o którym mówi się wszędzie. Jak wyliczył press.pl, podobna kampania reklamowa, jaką poprzez widzów i media ma za darmo "Smoleńsk" kosztowałaby 18 milionów złotych (całkowity budżet samego filmu to 10 milionów złotych).   Sami zobaczcie, jak przestawiała się frekwencja z pierwszych dni wyświetlania innych polskich filmów, które miały swoją premierę w 2016 roku (wartości zaokrąglone).   Zobacz:  Dziś do kin wchodzi film "Smoleńsk". Warto wybrać się do kina? Przegląd premier kinowych\   7 rzeczy, których nie wiecie o facetach - 241 tys. "Pitbull. Nowe porządki" - 211 tys. "Planeta singli" - 202 tys. "Moje córki krowy" - 131 tys. "Słaba płeć" - 101 tys. "Historia Roja" - 58 tys. "#WSZYSTKOGRA" - 35 tys. "Kochaj" - 33 tys. "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - 31 tys. "Na granicy" - 30 tys. "Kobiety bez wstydu" - 19 tys. "Kamper" - 13 tys. "Bóg w Krakowie" - 10 tys.   Jeśli się zastanawiacie pójść na film, czy może jednak nie -  przeczytajcie recenzję filmu Smoleńsk.   Zobacz także:  Jest zwiastun filmu "Smoleńsk"! I już wzbudza dużo kontrowersji. Zobacz WIDEO   Plakat filmu "Smoleńsk"   Gwiazdy na premierze filmu "Smoleńsk".   Kadr z filmu "Smoleńsk.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner