Doda w sukni ślubnej
Instagram

"Po części sama ją zaprojektowałam" Doda pokazała NOWE zdjęcie w sukni ślubnej i zdradziła, jak powstała!

Doda w sukni ślubnej
Instagram

Doda skomentowała swoją piękną suknię ślubną, a przy okazji zdradziła, że musiała nanieść kilka poprawek do oryginalnego projektu kreacji! Zaledwie kilka dni temu Doda zaskoczyła swoich fanów publikując w sieci wpis, w którym oznajmiła światu, że została żoną Emila Stępnia. Kilka godzin później gwiazda pochwaliła się zdjęciem z uroczystości, która odbyła się w Hiszpanii. Jak się okazało, Doda ślubowała miłość i wierność małżeńską w zjawiskowej sukni marki Berta. Teraz okazuje się, że artystka zdecydowała się zmienić wygląd swojej sukni.  Dlaczego zdecydowała się na poprawki?

Doda wprowadziła poprawki w oryginalnym projekcie swojej suknie

Doda opublikowała na Istagramie wpis, w którym zdradziła, że musiała nieco zmodyfikować projekt wybranej sukni ślubnej. 

Po części sama ją zaprojektowałam bo w oryginalnej wersji nie ma trenu. Szylam go na specjalne zamówienie ale dzięki temu jest jedna na milion i dałam trochę od siebie ;) welon dobrałam tez z zupełnie innej kreacji i tak powstała nietuzinkowa kompozycja !- zdradziła Doda. 

Podobała się Wam suknia ślubna Dody? Nam bardzo! Zobaczcie nowe zdjęcie i cały wpis opublikowany przez gwiazdę.

Zobacz także: Doda pokazała suknię ślubną w całości! Cena? Zwala z nóg!

Doda komentuje swoją suknię ślubną.

Doda komentuje swoją suknię ślubną
Instagram

Podoba się Wam ślubna kreacja gwiazdy?

 

 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Więcej na temat Doda suknia ślubna
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47