Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Doda w spektakularnych kreacjach na koncercie w filharmonii!

Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Na początku roku Doda powróciła do nas z nowym albumem pt. "Dorota". Krążek artystki już od pierwszych chwil podbija listy sprzedaży. Nic więc dziwnego, że na ostatni koncert, jaki odbył się w filharmonii w Lublinie wszystkie bilety zostały wyprzedane! Gwiazda nie tylko zachwyciła swoim głosem publiczność, ale i nikt nie mógł oderwać wzroku od jej spektakularnych kreacji. Tylko spójrzcie, jak prezentowała się Doda! My jesteśmy zachwyceni! :)

Doda w filharmonii 

W grudniu 2018 roku Doda udostępniła w sieci teledysk "Nie wolno płakać", który zapowiedział jej najnowszy album. Wideo obejrzano już blisko 3 mln razy. Fani zachwycili się piosenką, tak jak i kolejnym utworem "Nie mam dokąd wracać", który od 15 lutego w serwisie YouTube  obejrzano już ponad 3 mln 100 tysięcy razy! 

Zobacz także: Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się, ale nie mają żadnego wspólnego zdjęcia. Dlaczego?

Najnowszy album Doroty bez dwóch zdań jest hitem. Usłyszymy na nim takie covery, jak m.in. "Niech żyje bal", "Dwie bajki", "Nie wolno płakać" czy "Ale jestem". 

Po wielkim koncercie, który odbył się w dniu urodzin artystki w Warszawie kolejnym przystankiem w promocji płyty był Lublin. Doda w filharmonii pojawiła się w dwóch spektakularnych kreacjach od Patrycji Kujawy. Trudno nam zdecydować, w której prezentowała się lepiej! 

A wy jak myślicie?

Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Złota suknia miała za sobą "ogon" 

Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Jak wam się podoba?

Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Która lepsza?

Doda, Dorota Rabczewska
ONS

Zobacz także: To mogła zrobić tylko Doda! To najzabawniejsze co dzisiaj usłyszycie...

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30