Doda organziuje Wigilię

Niezwykły świąteczny gest Dody! Jeszcze żadna polska gwiazda tego nie zrobiła!

Doda organziuje Wigilię

 

Doda organizuje spotkanie świąteczne dla seniorów! Jak donosi nowe "Party", wokalistka bardzo zaangażowała się w pomoc osobom starszym. Powód? Dorota Rabczewska-Stępień zawsze podkreślała, że ma ogromny szacunek do osób starszych. Kiedy więc Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich zaprosiło ją do udziału w sesji zdjęciowej z seniorami do charytatywnego kalendarza, nie wahała się ani chwili! Dorota pozowała z panem Andrzejem Kowalskim, którego podobno oczarowała!

 

Przeczytaj: Doda zachwyciła w finale "The Voice of Poland"? Spójrzcie na jej kreację!

 

Jakie niespodzianki dla seniorów szykuje Doda?

 

Chwile spędzone na planie zdjęciowym tak wzruszyły wokalistkę, że postanowiła im zorganizować mikołajkowe spotkanie! Dlaczego?

Chciałabym im ofiarować jak najwięcej, dlatego poprosiłam seniorów, aby osobiście napisali listy do św. Mikołaja. Byłam zaskoczona, jak skromne mają oczekiwania. Poprosili o czekoladki, leki, witaminy i... czas na chwilę rozmowy, bo to samotni ludzie, którzy nie mają swoich rodzin – zdradziła w rozmowie z "Party".

Jesteś ciekaw, jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej? Co pan Andrzej Kowalski powiedział o Dorocie? I jakie prezenty jeszcze przygotowała dla seniorów? Przeczytasz w nowym  "Party".

 

Zobacz: Doda w finale "The Voice of Poland"! Zachwyciła? Spójrzcie tylko na kreację gwiazdy!

 

 

 

Doda organizuje spotkanie mikołajkowe dla seniorów.

Doda o Adrianie Kalskiej

Wokalistka i jej mąż od lat pomagają osobom starszym.

East News

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48