Doda o Justynie Steczkowskiej i Edycie Górniak
ONS
Newsy

Doda wyciąga rękę na zgodę do Steczkowskiej i Górniak. Ma dla nich propozycję

Jak zwykle odpowiedziała z humorem

O tym, że Doda jest skonfliktowana z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską wiedzą niemal wszyscy. Piękne diwy polskiej sceny muzycznej nie przepadają za sobą, a raz na jakiś czas zdarzają im się pewnie zgryźliwości pod swoim adresem. Przypomnijmy: Steczkowska chce podbić Chiny. Gdy dowiedziała się o tym Doda... Nie mogła tego nie skomentować

O relacji piosenkarek wciąż pamiętają również dziennikarze, którzy przy każdej możliwej okazji pytają się o to. Doda w programie "Ogień pytań" Plejada.pl została zapytana, z którą z wokalistek - Justyną czy Edytą - wolałaby nagrać... kolędę. Nie byłaby sobą gdyby nie zażartowała z całej sytuacji:
 

"Można we trójkę? Z dwiema bym chciała"


Ciekawe tylko, czy diwy zgodziłyby się na taki występ. Jest na to mała szansa, ponieważ warto przypomnieć, że pomimo pewnych deklaracji, pomiędzy nimi również dało się wyczuć napięcie.

Wyobrażacie sobie Justynę, Dodą i Edytę na jednej scenie?


Zobacz: Górniak dogryzła Steczkowskiej na wizji. Tłumaczy się też z krytyki Kory
Doda na Sylwestrze Polsatu:

Aleksandra Nizio w trzecim odcinku The Voice of Poland
YouTube
Newsy
W "The Voice" wesoło: Steczkowska i Górniak w ludowej przyśpiewce [WIDEO]
Diwy dały czadu

W trzecim odcinku " The Voice of Poland " nie zabrakło wielkich emocji. Na scenie pojawiło się mnóstwo utalentowanych zawodników, o których ostro rywalizowali wszyscy trenerzy. Pomiędzy dwiema największymi gwiazdami show - Justyną Steczkowską i Edytą Górniak często dochodzi do zabawnych sprzeczek. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Jedną z najbardziej charakterystycznych solistek w trzecim odcinku była Aleksandra Nizio . Artystka na scenie pojawiła się na scenie z solidną grupą wsparcia - liczącym mnóstwo osób zespołem ludowym. To zainspirowało diwy do wykonania znanej przyśpiewki ludowej już po ocenach . Ostatecznie dziewczyna trafiła do grupy Justyny Steczkowskiej.  Czujemy, że Aleksandra może sporo namieszać. Oglądaliście jej występ? Zobacz:  Niezwykła uczestniczka w The Voice. Górniak do jurorów: Nie odwracajcie się Jurorzy "The Voice of Poland" na konferencji:

Elżbieta Zapendowska o Edycie Górniak
Newsy
Zapendowska ostro o karierze Górniak: Sukces jej zaszkodził. Poszła w samouwielbienie
Czekacie na jej nową płytę?

Niedawno doda wysunęła ciekawą propozycję i zaproponowała Edycie Górniak zaśpiewanie w duecie. Na odpowiedź diwy nie trzeba było długo czekać, a jej odpowiedź była zaskakująca. Zobacz:  Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie? Teraz Górniak przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywa płytę, która ukaże się już pod koniec maja. Wielu znawców muzyki i ludzi, którzy niegdyś współpracowali z Edytą zarzuca jej niewykorzystanie szansy nami międzynarodową karierę. Nawet w ostatnim programie Wojciecha Jagielskiego, Elżbieta Zapendowska wyraziła ubolewanie nad tym. Zdradziła też, dlaczego być może diwa nie jest znana na całym świecie: Trochę z jej winy i trochę nie z jej winy. Ona zaczynała karierę w okresie transformacji. My jesteśmy jednak bardzo daleko za Murzynami, jeśli chodzi o organizację tego show-biznesu, o ludzie, którzy się na tym znają, o menadżerów, o prowadzących... Wydaje mi się, że jej sukces bardzo zaszkodził, bo ona zaczęła odsuwać się od ludzi, którzy byli jej życzliwi, ale krytyczni. Poszła w tę swoją ścieżkę samouwielbienia, a to jest zawsze początek końca. Mimo tego, że jest wybitnie zdolna.  Lubicie muzykę Górniak? Zobacz na Polki.pl: Górniak i Baron mają romans?    

Justyna Steczkowska o Edycie Górniak
ONS
Newsy
Rzadki widok: Górniak i Steczkowska pozują do selfie. Justyna: To nie będzie dla mnie łatwy czas
Jaką jurorką będzie diwa?

Już niedługo ruszy 5. edycja największego muzycznego show TVP 2 - " The Voice of Poland " . Najwięcej emocji budził fakt, kto zasiądzie w jury. Wielkim zaskoczeniem było odejście Marii Sadowskiej , która zdecydowała skupić się na nowej płycie. Z programem pożegnała się również dotychczasowa prowadząca - Marika . Przypomnijmy:  Kolejna gwiazda odchodzi z "The Voice of Poland"! Do jury po roku nieobecności wróciła Edyta Górniak , która obok Justyny Steczkowskiej , Tomsona i Barona  oraz  Marka Piekarczyka będzie oceniać młodych wokalistów. Najwięcej emocji budzi oczywiście konfrontacja dwóch diw. Choć panie publicznie opowiadają o swojej przyjaźni, wiele osób spekuluje, że wokalistki będą rywalizować o uwagę widzów. Justyna Steczkowska w rozmowie z TVP stwierdziła, że będzie szukać wśród uczestników silnych osobowości: Będę szukała oryginalnych głosów, połączonych  z silną osobowością, będę szukała ludzi wrażliwych, ale takich, którzy wiedzą czego chcą, mają określony kierunek muzyczny. Bo z takimi wiem, że warto pracować, bo taka praca nie idzie na marne. Bo jest szansa, że coś osiągniemy. Żeby występować w taki show, trzeba mieć dużo siły, być przygotowanym na to, że to nie będzie dla mnie łatwy czas, ale wypoczęłam na wakacjach, wierzę się wszystko się uda i jako trenerzy damy z siebie wszystko. Mam nadzieję, że nasi uczniowie będą z nas zadowoleni z tego jak się z nami pracowało, ile czasu im poświęcaliśmy, wierzę, że będzie fajnie i do tej pory się udawało - mówi Justyna Tymczasem na Facebooku Barona pojawiło się pierwsze wspólne selfie wszystkich trenerów - między Justyną a Edytą siedzi Piekarczyk. Jak myślicie, diwy będą ze sobą rywalizować? Zobacz:  Górniak pokaże pazurki w "The Voice 5". Zdradziła swoje plany    Steczkowska na gorących wakacjach:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner