Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Doda o Emilu Stępniu: "Pisał do mojej matki, że jestem pedofilką i zoofilką"

Doda zdradza szokujące szczegóły relacji z byłym mężem: "Uciekłam z domu dwa lata temu". Opowiedziała również o przemocy psychicznej Emila Stępnia na planie "Dziewczyn z Dubaju".

Doda udzieliła wstrząsającego wywiadu dla "Wprost", którym opowiedziała o dalszych szczegółach pracy nad "Dziewczynami z Dubaju" w świetle konfliktu z byłym mężem. Przyznała, że w dalszym ciągu nie była w stanie wraz z reżyserką Marią Sadowską dokonać ostatecznych zmian i nie ma kontaktu z Emilem Stępniem: 

Emil traktuje ten film jak swoją zabawkę i kartę przetargową do pokazywania swojej wyższości w prywatnych konfliktach.

Dopiero po dwóch latach, czuła się na siłach aby opowiedzieć o gehennie, którą musiała przeżywać w tajemnicy przed mediami. 

Uciekłam z domu dwa lata temu. Pozew rozwodowy złożyłam dopiero pół roku temu (...) Byłam na psychicznym dnie.

Opisała szokujące sceny, z planu "Dziewczyn z Dubaju", które zgotował jej były mąż oraz wstrząsające szczegóły wiadomości, które wysyłał do jej mamy. 

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda i Maria Sadowska nie biorą odpowiedzialności za film! "Jesteśmy w szoku"

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Doda o przemocy w związku

W ostatnich tygodniach nie milknie afera wokół "Dziewczyn z Dubaju". Po tym, jak Doda i Maria Sadowska przez Emila Stępnia nie miały możliwości dokończenia pracy nad montażem, postanowiły nagłośnić sprawę w sieci. Teraz w wywiadzie dla "Wprost" Doda opowiada o tym, jakie konsekwencje miał fakt, że postanowiła przerwać milczenie. 

Opowiedziała o milionowych długach Emila Stępnia względem inwestorów i tym że obawia się tego, co jej były mąż zrobi z pieniędzmi, które należą się współpracownikom po premierze "Dziewczyn z Dubaju". Ona sama nie pojawi się na wydarzeniu: 

Ja się na nią nie wybieram. Nie będę robić dobrej miny do złej gry, jak przez większość mojego małżeństwa. (...) Ale chciałabym, żeby film okazał się sukcesem i żeby pieniądze wróciły do inwestorów - powiedziała we Wproście

Doda przyznała, że swój koszmar z byłym mężem ukrywała aż 2 lata. Przyznała, że obawiała się, że gdy poprosi o pomoc, nikt jej nie uwierzy: 

Nie wiem, musiałabym się zapytać psychoterapeuty. Nie chciałabym poruszać prywatnych tematów, ale każda osoba, która doświadczyła we własnym domu, w związku, przemocy psychicznej doskonale wie, że towarzyszy jej wstyd i przeświadczenie, że w twoją wersję i tak nikt nie uwierzy. Poza tym, jeśli masz połączenia zawodowe ze swoim mężem, doskonale wiesz, że każda rzecz dotycząca życia prywatnego przełoży się na sto innych związanych ze wspólnym biznesem.

Doda poruszyła także temat przemocy psychicznej, której doświadczała. Ostatnio Piotr Krysiak, autor książki "Dziewczyny z Dubaju" przy okazji obszernego postu na temat nieuczciwości Emila Stępnia, pokazał zapis rozmowy Emila Stępnia i Dody z prawnikami. Były mąż piosenkarki podnosił na nią głos. Doda w wywiadzie dla "Wprost" przyznała, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej...

To sobie wyobraź, co się działo, gdy wokół nie było świadków.

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
@dodaqueen, Instagram

Zobacz także: Doda odpowiada na oświadczenie Emila Stępnia i zaprzecza jego słowom: "Film nie jest skończony!

"Dziewczyny z Dubaju": Emil Stępień poniżał Dodę na planie

Dodzie trudno wracać do traumy, którą przeżywała przez męża. Odważyła się jednak przytoczyć kilka wstrząsających sytuacji, które wydarzyły się m. in. podczas pracy na planie "Dziewczyn z Dubaju": 

Nie chcę wracać do tej traumy. Ale skoro rozmawiamy o filmie, to mój mąż pojawiał się na planie zdjęciowym, gdy ja bardzo zmęczona łapałam godzinę snu na ławce przy marinie w Cannes. I on potrafił do mnie podejść i powiedzieć: „Dupę ci widać, obróć się bardziej do jachtów, to może coś zarobisz" - wyznała w wywiadzie dla "Wprost"

To jednak nie koniec. Doda wyznała, że chwilę później Emil Stępień pokazywał zupełnie inną twarz: 

Godzinę później podchodził i zaczynał: „Kochana żonka, tak bardzo kocham żonkę. Zimno ci, podać ci kurtkę?" Gdy w takiej sytuacji pytałam, czy on ma jakąś dwubiegunówkę, odpowiadał: „Widzisz? Już nie jest mi ciebie żal". Kij, marchewka, kij, marchewka – tak wyglądało moje życie. Czasem sobie myślę, że nawet nie zdziwiłabym się, gdyby na premierze filmu, na której będzie sam, wychwalał mnie pod niebiosa.

Artystka nie ma dzisiaj żadnego kontaktu z mężem:

Kiedy jeszcze miałam, gdy dzwonił, a jego imię pojawiało się ekranie telefonu, dostawałam duszności ze stresu. Nie mogłam oddychać. Zresztą on o tym doskonale wie.

Doda na Flesz Fashion Night, i Emil Stępień
Piotr Molecki/East News,VIPHOTO/East News

Zobacz także: Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"

Mama Dody nękana przez Emila Stępnia? Wstrząsające szczegóły

Doda podczas konferencji prasowej, jaką zorganizowała na Instagramie, po tym jak zdecydowała się głośno powiedzieć o problemach z byłym mężem przy pracy nad "Dziewczynami z Dubaju" poruszyła także temat nękania jej mamy. W wywiadzie dla "Wprost" zdradziła, że nie obawia się tego, że były mąż może mieć na nią haki, jednak odważyła się opowiedzieć o szokujących szczegółach wiadomości, które dostawała Wanda Rabczewska od byłego zięcia. 

Nie. Ale ostatnio pisał do mojej matki, że jestem pedofilką i zoofilką i on udzieli o tym szerokiego wywiadu albo że pójdzie na policję, bo nagrałam jak się na mnie darł i dlatego jestem „recydywistką". Dla mnie to może być nawet śmieszne, ale moja mama ma 74 lata, bardzo to przeżyła. Ojciec też. A jak ktoś dotyka mojej rodziny i ją zastrasza, ja nie popuszczę.

Z kolei Emil Stępień na razie nie skomentował publicznie nowego wywiadu Dody. Wcześniej jednak zabierał głos w sprawie, informując, że o kulisach współpracy i relacji z wokalistką poinformuje po premierze filmu. 

Do czasu premiery będę milczał. Potem dowiecie się Państwo kim jest p. Dorota Rabczewska. To będzie napalm dla niej - napisał Emil Stępień. 

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
JACEK DOMINSKI/REPORTER

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy
Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"
Doda zdradziła, co działo się tuż po rozprawie rozwodowej z Emilem Stępniem. Jednak nie urwie z nim kontaktu całkowicie?!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez ponad trzy lata. W czerwcu wokalistka zszokowała fanów wyznaniem, że właśnie rozwodzi się z mężem. Przez ostatnie miesiące pomiędzy małżonkami było naprawdę gorąco. Obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami, a sama Doda przyznała, że przez toksyczne relacje z mężem miała myśli samobójcze i trafiła na terapię. W zeszłym tygodniu odbyła się ich sprawa rozwodowa. Teraz Doda zdecydowała się zdradzić jej kulisy. Zachowanie Emila Stępnia wprowadziło ją w osłupienie:  Jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę - powiedziała w wywiadzie dla Ohme.pl Zobaczcie wyznanie Dody.  Doda zdradza kulisy rozwodu z Emilem Stępniem Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Ich miłość rozwijała się z dala od mediów. Funkcjonowali jedynie jako partnerzy biznesowi. W kwietniu 2018 roku zszokowali całą Polskę, gdy pokazali swoje ślubne zdjęcia z Hiszpanii . Ich małżeństwo trwało jednak zaledwie trzy lata. Doda ogłosiła rozstanie z Emilem Stępniem w czerwcu tego roku i jak sama przyznała odetchnęła z ulgą. Ostatnie miesiące były jednak dla nich trudne. Byli już małżonkowie nie ukrywali już wzajemnej niechęci. Do sieci przedostawały się coraz to nowe szokujące szczegóły z ich ostatnich kilku miesięcy.  Czara goryczy przelała się, gdy okazało się, że Emil Stępień utrudnił Dodzie i Marii Sadowskiej możliwość zrobienia tzw. "final cuta" do "Dziewczyn z Dubaju". Doda wydała mocne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z reżyserką nie wezmą odpowiedzialności za film . Ostatecznie jednak stronom udało się dojść do porozumienia a sam Emil Stępień wypowiadał się na temat Dody w samych superlatywach podczas premiery.  W trakcie zaogniającego się konfliktu pomiędzy Dodą a Emilem...

Emil Stępień komentuje słowa Dody: dopuściła się recydywy, za którą ma już wyrok. Odpowiedziała!
@dodaqueen, Instagram/TRICOLORS/East News
Newsy
Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"
Konflikt pomiędzy Dodą, a Emilem Stępniem zaostrza się! Po tym jak producent skomentował zarzuty artystki podczas konferencji dotyczącej "Dziewczyn z Dubaju", Doda nagrała InstaStory, odpowiadając byłemu małżonkowi w ostrych słowach.

Afera wokół jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów - "Dziewczyny z Dubaju" - nie milknie. Emil Stępień odniósł się do słów Dody, które padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej na jej profilu na Instagramie. Producent filmowy zaprzeczył, jakoby miał wysyłać zastraszające wiadomości do mamy swojej byłej partnerki i skomentował jej relacje z rodzicami. Na reakcję artystki nie musieliśmy długo czekać. Na opublikowanym InstaStory Doda w mocnych słowach zwraca się do Emila Stępnia!  Ostatni raz cię ostrzegam. Straszyłeś mnie, że zrzucisz na mnie napalm, kto napalmem wojuje, ten od napalmu ginie - grzmiała Doda. Afera wokół "Dziewczyn z Dubaju" Po tym, jak kilka dni temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których razem z  Marią Sadowską wyznały, że nie biorą odpowiedzialności za film  "Dziewczyny z Dubaju", ponieważ nie zostały wpuszczone do studia, by dokonać ostatecznego montażu, wokół produkcji wybuchła prawdziwa afera. A wraz z nią narósł konflikt pomiędzy byłymi partnerami. Emil Stępień odpowiedział Dodzie i Marii Sadowskiej w bardzo mocnych słowach i stwierdził, że film jest już ukończony Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - mówił dla serwisu Plotek.pl Po tych słowach głos zabrał menagment Dody , a następnie artystka zorganizowała live'a na swoim profilu na Instagramie, który był jednocześnie...

Emil Stępień krytykuje Nergala
VIPHOTO/EAST NEWS/Piotr Kamionka/REPORTER/East News
Newsy
Emil Stępień o Nergalu: "to anty mężczyzna". Odpowiedział też na zarzuty wobec "Dziewczyn z Dubaju"
"To anty mężczyzna" napisał o Nergalu! Emil Stępień ostro podsumował byłego partnera Dody.

Emil Stępień opublikował komentarz, w którym bardzo krytycznie ocenia Nergala. Producent filmowy zareagował na wpis jednego z internautów, który wspominał książkę Nergala, w której muzyk opowiedział o rozstaniu z Dodą. Emil Stępień ostro podsumował zachowanie Nergala i... stanął w obronie Dody. Musicie zobaczyć, co napisał były mąż gwiazdy. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt! Emil Stępień ostro o Nergalu Między Dodą a Emilem Stępniem rozpętała się prawdziwa wojna. Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z mężem, ale teraz na jaw wychodzi w jak złych relacjach zakończyli swój związek. Teraz między Dodą a Emilem Stępniem doszło do nieporozumień w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kilka dni temu artystka opublikowała niepokojące nagranie, na którym zdradziła, że razem z Marią Sadowską nie mogła dokończyć montażu filmu, który za kilka tygodni ma trafić do kin.  W związu z oskarżeniami Dody Emil Stępień opublikował oświadczenie, w którym odpowiada byłej żonie. Producent filmowy nie ukrywa, że nie rozumie, dlaczego Doda i Maria Sadowska chcą skrócić film chociaż wcześniej finalna wersja filmu została już zaakceptowana. Zobacz także:   Emil Stępień wydał mocne oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Uderza w Dodę i powołuje się na jej mamę Pod oświadczeniem Emila Stępnia pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów sugerował, żeby wszyscy przeczytali książkę Nergala, w którym muzyk opisał rozstanie z Dodą. Odsyłam do przeczytania książki, którą wydał Nergal po rozstaniu z tą szczerą panią- napisał internauta.  Na ten komentarz Emil Stępień nie został obojętny! Producent filmowy ostro skomentował zachowanie Nergala i w pewnym sensie stanął w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik