Doda o wypadku Dariusza K. Dariusz K. wypadek. Dariusz K. zabił kobietę
ONS

Doda zabrała głos w sprawie Darka K. Ma zdanie inne niż wszyscy

Doda o wypadku Dariusza K. Dariusz K. wypadek. Dariusz K. zabił kobietę
ONS

Wypadek który spowodował Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, wzbudza wielkie emocje w mediach. Muzyk jadąc samochodem pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Kontrowersyjny fakt skomentował m.in. Filip Chajzer, który był na miejscu tragicznego zdarzenia. Przypomnijmy: "Celeb w trampkach Dolcze Srolcze"

Skandal z muzykiem nadal jest tematem numer jeden we wszystkich mediach. Chociaż oskarżony może liczyć na wsparcie kilku najbliższych mu osób, większość jest oburzona całą historią. Inaczej patrzy na nią Doda. Podczas rozmowy z Przeambitni.com przyznała, że sprawa jest oczywista i nie powinno się jej komentować. Zastanawia ją, dlaczego o innych wypadkach nie mówi się tak często jak o tym: 

Nie prowadzi się samochodu po używkach. Pytacie się o rzeczy oczywiste. Po co dyskutować o czarno-białej rzeczy? Tylko takie mam wrażenie, że każdy się tym napawa i chce wtrącić swoje 3 grosze i być mądrym. Jest mnóstwo takich wypadków i o tym się nie mówi - krótko skwitowała wokalistka.


Przyznajecie jej rację?

Zobacz: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.
 Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03