Doda śmieje się z Szulim i TVN
ONS
Newsy

Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z dedykacją

Gwiazda ma dystans do całej sprawy

Doda w swojej wersji zdarzeń z Chorzowa informuje, że "nie przewróciła Szulim", a fakty przedstawione przez Agnieszkę są "sfabrykowane" na potrzeby promocji jej programu "Na językach". Ile w tym jest prawdy? O tym już wkrótce zdecyduje sąd, kiedy sprawa trafi na wokandę.

Kiedy Agnieszka komentuje zamieszanie i zbulwersowana tłumaczy całe zajście, czasami musząc wysłuchiwać przytyków kolegów ze stacji, Doda podchodzi do sprawy z dystansem. Na swój prywatny profil na Facebooku dodała zdjęcie, na którym pozuje w koszulce... "skazana na bana". W ten sposób nawiązuje nie tylko do bójki w toalecie, ale też ostatnich doniesień o bojkocie na antenie TVN-u czy publikacji tabloidów, które sugerowały ostatnio, że straciła kontrakt reklamowy z Media Expert. Przypomnijmy: Mamy oświadczenie Media Expert w sprawie Dody

Czujni fani nie omieszkali zapytać Dody, czy planuje wypuścić kolekcję koszulek z nadrukiem. Ta odpowiedziała, że wkrótce trafią do jej queen shopu. Kupicie?

Przy okazji zobaczcie jakie profile ustawiła sobie Doda na Facebooku.

Zobacz: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na ramówce TVN Style. Zobacz wideo

Doda skazana na bana


Doda skazana na bana


Doda skazana na bana

Zdjęcia z bójki Dody i Agnieszki Szulim:

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy
Doda atakuje Szulim: Naskarżyła do tabloidu, fabrykuje newsy!
Mocne słowa pod adresem dziennikarki

Wydawało się, że na dalszy ciąg afery z Dodą i Agnieszką Szulim w rolach głównych będziemy musieli poczekać do pierwszej rozprawy sądowej, do której zamierza doprowadzić dziennikarka. Nic bardziej mylnego. Codziennie publikowane są nowe doniesienia w tej sprawie, a temat bójki z Chorzowa skomentowało nawet kilka gwiazd. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Zobacz wideo Dziś media obiegła informacja, jakoby Doda miała wkrótce stracić kontrakt z siecią Media Expert. Powodem miał być negatywny PR i skandal wokół awantury z Szulim. Wokalistka, jak i sama firma szybko zdementowali te informacje, ale Doda przy okazji pokusiła się o dłuższy wpis na Facebooku. Oskarża w nim dziennikarkę, że to ona stoi za fabrykacją publikacji w jednym z tabloidów, w którym od kilku dni ukazują się uderzające w Dodę artykuły. Wokalistka dodaje, że jest to nierówna walka i zarzuca Szulim brak honoru.   Agnieszka "nie jestem nadęta pindą przy kwiatku" Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa "walka", ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników - czytamy na Facebooku Dody. Poniżej pełny wpis Dody. Szulim odpowie na te oskarżenia? W DDTVN zapewniała, że nie będzie się już wypowiadać w tej sprawie w mediach. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo   Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Doda w Media Expert
ONS
Newsy
Tabloid: Doda straciła kontrakt z Media Expert przez aferę z Szulim? Jest komentarz rzecznika
Doniesienia tabloidów zweryfikowane

Doda szykuje się właśnie do wydania pierwszego koncertowego DVD, ale póki co w mediach jest tylko jeden temat - bójka wokalistki z Agnieszką Szulim . Piszą i mówią o tym dosłownie wszyscy, a do sytuacji nawiązują nawet flagowe gwiazdy TVN, takie jak choćby Magda Mołek , która zazwyczaj trzyma się z dala od plotek i show-biznesu. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji. Zobacz wideo W związku z całą aferą największe tabloidy znów wzięły karierę Dody pod lupę i codziennie serwują nam nowe doniesienia. Dziś "Fakt" informuje, że Doda najprawdopodobniej straciła kontrakt z Media Expert. Gwiazda wystąpiła w dwóch spotach reklamowych, które cieszyły się olbrzymią rotacją w telewizji. Powód? Dziennik twierdzi, że wszystko spowodowane jest złym PR-em wokół wokalistki w związku z awanturą z Szulim. Informacji tej nie chciał potwierdzić rzecznik prasowy Media Expert, z kolei przedstawiciel samej Dody zdecydowanie zaprzecza doniesieniom "Faktu". Każdy rozsądny człowiek nie będzie się ustosunkowywał do sytuacji, w której go nie było, i ulegał presji otoczenia Agnieszki Szulim. Zatem plotki, prowokacje i kłamstwa Agnieszki Szulim nie wpłyną na żaden kontrakt Dody - skomentował Piotr Wróbel w rozmowie z gazetą. Mimo zaprzeczeń, "Fakt" upiera się, że koncern poinformuje o rozwiązaniu umowy dopiero w marcu. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Sesja Dody dla Media Expert:

Maja Sablewska o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy
Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim. Po czyjej jest stronie?
Na te słowa czekaliśmy najbardziej

Maja Sablewska konsekwentnie odmawiała dziennikarzom komentarzy na temat bójki Dody i Agnieszki Szulim . Na konferencji wiosennej ramówki TVN Style odpowiadała na wszystkie inne pytania, poza tym jednym. Wyjątek zrobiła dla dwutygodnika "Show". Na łamach gazety była menadżerka Rabczewskiej odniosła się do całej sytuacji powściągliwie, ale dość wymownie. Zobacz: Mołek żartuje z Szulim na konferencji TVN: Zapraszam z podłogi w toalecie do... - Mam teraz z Dodą dobry układ koleżeński i wiem, że cokolwiek powiem, niczego nie zmieni w moim życiu, ale w jej już może tak. Ja wychodzę z założenia, nie czyń drugiemu człowiekowi tego, co tobie nie miłe. Myślę tu zarówno o Dodzie, jak i o Agnieszce. To kolejny komentarz w sprawie bójki Dody z Agnieszką Szulim. Dotychczas swoje stanowisko w tej sprawie przedstawili np. Michał Piróg, Michał Wiśniewski, Edyta Górniak, Karolina Korwin Piotrowska i Monika Jarosińska. Lista zapewne wkrótce wydłuży się o kolejne nazwiska. Czyja ocena całej sytuacji była według was najbardziej trafiona? Zobacz: Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z wymownym nadrukiem Maja Sablewska na imprezie z Dodą:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner