Party Stories
Doda i Emil Haidar na premierze "Między łóżkami"
ONS
Newsy

Seksowna Doda z Emilem Haidarem w teatrze. Skradła show wszystkim!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda i Emil Haidar na imprezie stacji 4FUN.TV
ONS
Newsy
Doda rozstała się z Emilem Haidarem? Wiemy, jak gwiazda zareagowała na tę plotkę

Doda rzuciła Emila Haidara? Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich. Przecież jeszcze niedawno Doda i Emil Haidar planowali, gdzie odbędzie się ich ślub. Skąd więc informacja o rozstaniu? Powodem był brak pierścionka zaręczynowego na palcu Dody, gdy piosenkarka odbierała ostatnio medal w Ciechanowie. Doda i Emil Haidar - ślub będzie! Informacja o rozstaniu poszła w świat. Nic dziwnego, że Doda odebrała kilka telefonów od znajomych zaniepokojonych tą wiadomością. Piosenkarka reagowała na nie najpierw zaskoczeniem, potem już tylko śmiechem. I zapewniała wszystkich przyjaciół, że w jej związku wszystko się świetnie układa. A plany ślubne nie zmieniły się. Trzeba przyznać, że dawno już nie w showbiznesie nie było tak dużo plotek   o ślubie i rozstaniu narzeczonych, jak w przypadku Dody i Emila Haidara . I za każdym razem informacje o rozstaniu okazują się bzdurą. Doda nie założyła pierścionka zaręczynowego - dlaczego? Okazało się, że powód plotki o rozstaniu też ma banalne wytłumaczenie. Doda spieszyła się na ceremonię przyznania jej medalu - za specjalne zasługi dla Ciechanowa. I zapomniała założyć pierścionka zaręczynowego. Jest on dość ciężki (pamiętacie, jak wygląda brylant w zaręczynowym pierścionku Dody?) i piosenkarce zdarza się go zdjąć w domu. I chyba każda kobieta, która zdejmuje pierścionki w domu i potem zapomina je założyć - zrozumie gwiazdę... Tak więc wciąż czekamy na ślub Dody i Emila Haidara. Na pewno będzie o nim głośno.   Zobacz także: Garden party i przyjęcie na tarasie. Doda i Zosia Ślotała zorganizowały imprezy urodzinowe swoim chłopakom   Doda  zachwyciła ostatnio na premierze w teatrze Capitol. Przyszła oczywiście z Emilem Haidarem.   Emil Haidar towarzyszy Dodzie w ważnych momentach jej kariery.

Doda w okularach
Newsy
Doda odebrała medal za zasługi dla Ciechanowa!

Doda właśnie odebrała medal od Rady Miasta Ciechanów za liczne zasługi wobec miasta i promowanie lokalnej społeczności. Artystka była bardzo wzruszona podczas spotkania z władzami miasta i jego mieszkańcami. Podczas uroczystości Rabczewską wspierali rodzice, którzy kibicują jej od początku jej kariery. Wywiad Dody w Vivie! O wsparciu jakie wokalistka otrzymuje od swojej rodziny Rabczewska opowiedziała w najnowszym poruszającym wywiadzie dla "Vivy!" . Przyznała w nim, że ostatnio jej najbliżsi przeżywają trudny okres i musi być bardzo silna i opiekować się chorą mamą. Pani Wanda dzielnie wspierała córkę podczas odbierania należnej nagrody, a sama gwiazda pochwaliła się zdjęciami z tego szczególnego dnia.   Zobaczcie fotki!   Zobacz: Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”   Doda pozuje z medalem   Nie patrzcie na moja twarz!😁😁jestem po przemówieniu gdzie poręczałam sie jsk bóbr 😪😪😪😪😪😪😪😪😘 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:14 PDT   Doda w Ciechanowie   Boże!!! Ile emocji ,wzruszeń !!!!!! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:10 PDT   Medal dla Dody od Rady Miasta Ciechanów   ❤️😍 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:05 PDT   Doda z mamą na okładce Vivy!

Doda na okładce Vivy! z Wandą Rabczewską
Newsy
Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”

W wywiadzie dla magazynu “Viva!” Doda opowiada o kulisach konfliktu z Agnieszką Szulim oraz o programie “Na językach”, w którym wyemitowano kilka materiałów na jej temat . Doda o „Na językach” A tych programów było chyba pięć, jeden w samo Boże Narodzenie. I dużo zwiastunów. Starsze osoby może to spędzić do grobu - powiedziała Doda. Materiały na temat Dody bardzo przeżywała jej mama, Wanda Rabczewska. Po każdym z tych programów byłam kompletnie rozdygotana, bałam się wychodzić na ulicę. Wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą i szepczą za moimi plecami. Budziłam się w nocy i płakałam. Teraz też łzy mi lecą - powiedziała Wanda Rabczewska.   Doda z mamą Wandą Rabczewską w wywiadzie dla Vivy! Materiały w „Na językach” dotyczyły m.in. upadku Dody, po którym gwiazda trafiła do szpitala oraz małżeństwa rodziców gwiazdy. Ten drugi temat najbardziej odbił się na Wandzie Rabczewskiej, która przeżywała fakt, że w mediach mówi się o tym, że mąż ją zdradził i ma nieślubne dziecko. Mamę totalnie rozłożył na łopatki program “Na językach”. Żyła w wielkim napięciu, odkąd zaczęły pojawiać się reportaże o jej małżeństwie. Miało to zaszkodzić mamie, a dotknęło niewinnych ludzi - powiedziała Doda. Nie mogłam od tego uciec, to się nawarstwiało. Już była cisza, a potem znowu ktoś telefonuje: “Pani Wandziu, zaraz będą o was mówić”. Nie jestem osobą publiczną. Ja nawet nie wiem, czemu to miało służyć, dlaczego ktoś na oczach całej Polski roztrząsa moje małżeństwo, moje intymne sprawy i jeszcze angażuje do programu małoletnie dziecko - opowiada Wanda Rabczewska.   Wyobraź sobie, że teraz ja pójdę do telewizji i będą opowiadać o twoim małżeństwie, przez cztery miesiące, co weekend, obrażając cię i naginając fakty. Słowem można...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner