Program Tomasza Kamela hitem w sieci

Nowy program Tomasza Lisa hitem w sieci! W 24 godziny obejrzało go prawie 2 mln osób

Program Tomasza Kamela hitem w sieci

Wygląda, że Tomasz Lis zanotował kolejny sukces w karierze! Dziennikarz na Twitterze pochwalił się wynikami oglądalności swojego nowego programu. Okazuje się, że pierwszy odcinek z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego i biskupa Tadeusza Pieronka w zaledwie w 24 godziny obejrzało prawie 2 mln osób!

Tomasz Lis najwyraźniej jest zachwycony wynikiem i przy okazji wykpiwa osiągnięcia TVP. Dziennikarz zauważył, że kiedy "Tomasz Lis" w Onecie bije rekordy popularności, program "Warto rozmawiać" emitowany w telewizyjnej Jedynce obejrzało zaledwie 500 tysięcy widzów.

Mój nowy program na żywo obejrzano 690 tysięcy razy, po 24 godzinach było już 1 mln 800 tys. odtworzeń - napisał Tomasz Lis.

Wygląda więc na to, że Tomasz Lis nie ma powodów do zmartwień po odejściu z TVP2. Przypominamy, że dziennikarz przez osiem lat prowadził swój program w Telewizji Publicznej. Ostatni odcinek "Tomasz Lis na żywo" został pokazany pod koniec stycznia tego roku. Kilka dni później po spotkaniu promującym książkę "A nie mówiłem?" Tomasz Lis zapowiedział swój nowy program w sieci.

 

Oglądaliście nowy program Tomasza Lisa?

 

Zobacz także: Iga Lis w obiektywie swojego taty Tomasza Lisa. "I oto wyłoniła się z Wisły" ZDJĘCIA

 

Tomasz Lis na Twitterze pochwalił się swoim sukcesem.

Przy okazji wyśmiał konkurencyjny program w TVP.

Wielki sukces Tomasz Lisa.

 

 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39