Party Stories
Weronika Rosati z córką Elisabeth
Newsy

Weronika Rosati została podczas pandemii koronawirusa z córką w Los Angeles! Nam zdradziła, dlaczego!

Dlaczego Weronika Rosati postanowiła zostać w czasie epidemii w USA? 
 „Jestem z Elą teraz niemal 24 godziny na dobę ”, napisała na Instagramie. Ale choć gwiazda cieszy się, że spędza czas z 2-letnią córką, nie ukrywa, że tęskni za rodziną w Polsce. Dlaczego więc nie zdecydowała się na powrót do Warszawy? 


Uznałam, że sobie poradzę, bo już niejedna rozłąka za mną i… trochę jestem do tego przyzwyczajona – przyznaje Weronika w rozmowie z „Party”.

Sytuacja w Los Angeles jest trudniejsza niż w Warszawie. W tym momencie jest tam ok. 1,5 tys. osób zakażonych koronawirusem. Jednak Weronika Rosati stara się też dostrzegać pozytywy przymusowej izolacji w Los Angeles. 


Ela jest w takim wieku, kiedy mnie najbardziej potrzebuje. To czas ważny dla jej rozwoju, dlatego uczymy się mówić, czytamy książki i oglądamy filmy – opowiada gwiazda. – Tu mam słońce i wiele bliskich mi osób – dodaje. 


To właśnie na przyjaciół Weronika może teraz liczyć, pamięta jednak o kobietach w trudniejszej
 sytuacji. 


Ja daję sobie radę, ale myślę o tych biednych samotnych mamach, które straciły pracę i nie mają pomocy - mówi. 


Ma nadzieję, że dostaną wsparcie od rządu.

Weronika Rosati
instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Figura Weronika Rosati wideo
Newsy
Kasia Figura o Weronice Rosati i doświadczeniach przemocy: "Ja nie miałam innego wyjścia"

Katarzyna Figura jako jedna z pierwszych gwiazd zdecydowała się publicznie opowiedzieć o problemie przemocy, jaki miał miejsce w jej domu. Rozmawialiśmy z aktorką na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest, gdzie była jurorką w konkursie filmów krótkometrażowych. Aktorka wyznała Party.pl, że zareagowała na przemoc w obronie własnej i swoich dzieci. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, w jaki sposób sława pomogła w tym wypadku, i jak Katarzyna Figura patrzy na sytuację Weroniki Rosati.  Gwiazda serialu " Zawsze warto " jakiś czas temu udzieliła szczerego wywiadu Magdalenie Środzie i powiedziała głośno o powodach swojego rozstania z Robertem Śmigielskim . Gwiazdy coraz częściej i odważniej poruszają temat przemocy, pokazując innym, że można przerwać spiralę agresji i uwolnić się z takiej relacji! Musicie zobaczyć, jak na ten temat patrzy z perspektywy czasu Katarzyna Figura...      

Weronika Rosati w białej sukience z córką
Newsy
Córka Weroniki Rosati ma trzy lata i... chodzi w obcasach! 

Weronika Rosati pokazała jak spędza przedświąteczny czas z córeczką w słonecznej Kalifornii. Dziewczyny wybrały się na plażę. Dużą uwagę przyciąga stylizacja małej Elisabeth. Trzylatka ubrana jest sukienkę księżniczki z ulubionej bajki oraz... dziecięce kozaczki na obcasie!  Zobacz także:  Weronika Rosati została podczas pandemii koronawirusa z córką w Los Angeles! Nam zdradziła, dlaczego! 3-letnia córka Weroniki Rosati w butach na obcasie Weronika Rosati dzieli swoje życie pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Jednak z powodu pandemii już wiosną zdecydowała, że spędzi ten czas z córką w słonecznej Kalifornii. Nie oznacza to jednak, że nie tęskni za rodziną, która czeka na nią w rodzinnym kraju:  Uznałam, że sobie poradzę,  bo już niejedna rozłąka za mną i… trochę jestem do tego przyzwyczajona – przyznała Weronika w rozmowie z „Party”. Przy okazji opowiedziała, jak spędza czas z małą Elą: uczą się mówić czy czytają książki. Korzystają także z uroków pogodowych. Wczoraj Weronika Rosati pokazała w sieci kilka krótkich wideo z wypadu na plażę, którą 3-latka wręcz uwielbia. Elisabeth wybrała się w swojej ulubionej sukience Elsy z "Krainy Lodu". Największą uwagę zwracają jednak jej kozaczki na... małym obcasie! Myślicie, że to odpowiedni strój dla małej dziewczynki na zabawę w piasku?  Zobacz także:  "To jest trauma, która nie mija" Weronika Rosati rok po wstrząsającym wywiadzie zdradza, czego żałuje Weronika Rosati spędziła czas z córką na plaży. 3-letnia Elisabeth ma na sobie buty na obcasie!  Weronika Rosati mieszka z córeczką w pięknym Los Angeles. Dziewczyny uwielbiają spędzać czas wolny na plaży. Mała Elisabeth uwielbia się...

Weronika Rosati w białej sukience z córką
Newsy
Weronika Rosati zniknie z „M jak miłość”?! Nie wróciła na plan serialu

Ostatni czas był dla Weroniki Rosati bardzo trudny. Najpierw w Los Angeles zastał ją wybuch pandemii COVID-19, potem zaczęły się zamieszk i. W nocy nad osiedlem Weroniki Rosati krążyły helikoptery, a uliczne bójki trwały zaledwie kilka przecznic od jej domu. Na wypadek, gdyby nagle musiały się z córką ewakuować, Weronika spakowała najpotrzebniejsze rzeczy. Teraz czujemy się już z Eli w miarę bezpieczne, bo najgorsze starcia minęły. Ale były dni, kiedy to wszystko działo się blisko nas i władze nie miały nad tym kontroli. Jestem całym sercem z pokojowymi protestującymi przeciwko przemocy i razem z Ameryką przeżywam śmierć George’a Floyda. Bałam się natomiast agresywnych uczestników zamieszek", mówi „Fleszowi” Rosati. Gwiazda stres przypłaciła zdrowiem, konieczne było nawet podanie jej kroplówki, ale na szczęście Weronika czuje się teraz lepiej. Kiedy zamierza przylecieć do Polski? Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan „M jak miłość” i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić – przyznaje aktorka. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że produkcja „M jak miłość” wymyśliła sprytne rozwiązanie: kilka scen z Rosati, które zobaczymy we wrześniu, Weronika nakręci... ze Stanów przez internet! Nie wymaga to nawet dużych zmian scenariuszowych. Swoje dialogi gwiazda zagra przez Skype’a. Co będzie dalej? Wszyscy na nią czekają i nie wyobrażają sobie, by jej postać mogła zniknąć z serialu. Więcej dowiecie się z nowego "Flesza".  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner