Karolina Korwin Piotrowska zagrała w Drugiej Szansie. Jak wspomina swój pobyt na planie? Dziennikarka zdradza to tylko nam! Dziennikarka tłumaczy też sukces serialu. W końcu pierwszy odcinek obejrzało ponad 2,6 mln widzów! Dlaczego widzowie pokochają historię o losach Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska)? Gwiazda TVN zapewnia, że sukces tkwi w niestandardowym i trudnym temacie, jakim jest show-biznes.

Reklama

Dzwoni do Ciebie producent i pyta, czy byś wystąpiła. Kożuchowska, Świderski, Królikowski, Kasprzyk, Boczarska - zastanawiasz się? I jeszcze grasz siebie, jesteś w swoich własnych ciuchach - czy ja mogę marzyć o czymś więcej? Nie ma lipy - pyta retorycznie Karolina.

Karolina Korwin Piotrowska cieszy się sukcesem aktorów występujących w serialu: Małgorzaty Kożuchowskiej, Bartka Świderskiego, Rafała Królikowskiego czy Magdy Boczarskiej:

Ja się cieszę za Gośkę, za Rafała, za Bartka, za Magdę. Że mają poczucie sukcesu, że było warto, że ta ekipa świetnie pracuje, że będzie drugi sezon. Widz okazał się mądry - mówi nam Karolina.

Oglądacie serial Druga Szansa?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i Tamara Arciuch mają konflikt?! Te zdjęcia chyba wszystko wyjaśniają...

Zobacz także

Karolina Korwin Piotrowska wystąpiła w Drugiej Szansie.

Jak zapewnia, jeszcze się pojawi w serialu!

Małgorzata Kożuchowska gra główną rolę w serialu Druga Szansa.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama