Reklama

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już kilka tygodni temu. Podobno się kłócili i bardzo rzadko spotykali. Wtedy wydawało się jednak, że Julii Wieniawie i Antoniemu Królikowskiemu uda się przezwyciężyć problemy. Kilka dni spędzonych na wakacjach w Dubaju miało im pomóc naprawić relację. Wszystko wskazywało na to, że świetnie się tam bawią tylko we dwoje i że taki urlop jest im potrzebny. Jednak kiedy pod koniec grudnia Julia obchodziła hucznie swoje 20. urodziny, Antka znów przy niej nie zabrakło. Wtedy wszystko stało się już oczywiste. Jakie są powody rozstania?

– Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą – mówi znajoma pary.

Dodał również, że Wieniawa i Królikowski rozstali się w zgodzie i nie planują już kolejnej próby ratowania związku. Ciekawe, czy długo pozostaną singlami?

Zobacz: Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się! Aktor pożegnał ukochaną na Instagramie! I to jak!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama