Dita Von Teese w kreacja Dawida Wolińskiego

Dita Von Teese robi zakupy u Wolińskiego

Dita Von Teese w kreacja Dawida Wolińskiego

Polskie gwiazdy z wielką przyjemnością noszą kreacje od Dawida Wolińskiego i wyglądają w nich rewelacyjnie, nawet jeśli dotychczas nie grzeszyły modowym wyczuciem (zobacz: Frykowska wygląda jak milion dolarów). Projektant rozumie potrzeby kobiet, a sukienka od niego sprawia, że każda z jego klientek może poczuć się wyjątkowo.

Krawiectwo jurora Top Model jest doceniane również za granicami naszego kraju. Projekty Wolińskiego przypadły już do gustu kilku międzynarodowym gwiazdkom takim jak Paris Hilton, która od lat obserwuje jego kolekcje czy Dita Von Teese.

Ostatnio na swoim profilu na portalu społecznościowym Dawid pochwalił się czarno-białym, niezwykle klimatycznym zdjęciem Dity Von Teese, która ubrana jest w kamizelkę jego projektu. Ikona seksu zestawiła ją z białą koszulą i pończochami, co dało bardzo uwodzicielski i seksowny efekt. Gwiazda burleski i stylu pin up na fotografii wygląda po prostu przepięknie.

A wam jak podoba się Dita w takim wydaniu? Przypomina Martę Grycan, jak jeszcze niedawno sugerował Woliński? Przypomnijmy: "Marta jest inspirująca, ma w sobie coś z burleski, coś z Dity"Więcej na temat Dawid Woliński Dita Von Teese
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53