Wyciekły dane znanych osób
ONS

Szok! Do sieci wyciekły wszystkie dane Farnej, Młynarskiej, Szyca i...

Wyciekły dane znanych osób
ONS

Większość gwiazd za wszelką cenę stara się chronić swoją prywatność i udostępnia mediom tylko te informacje, które ich zdaniem powinny ujrzeć światło dzienne. Często jednak nawet największe starania na nic się zdają i konieczne jest użycie mocniejszych argumentów, jak np. zgłoszenie sprawy do sądu. Gwiazdy zazwyczaj wygrywają takie sprawy i otrzymują wysokie odszkodowanie. Przypomnijmy: Adele wygrała ważną bitwę. Nie miała tyle szczęścia do Przybylska 

Dziś w mediach pojawiła się informacja, że hakerzy wykradli dane osobowe kilku znanych osób. Jeden z internetowych włamywaczy wykradł i opublikował dane klientów firmy zajmującej się dostawą dietetycznego jedzenia. W bazie firmy jest około tysiąca nazwisk, w tym również osób z pierwszych stron gazet: Dariusza Michalczewskiego, Ewy Farnej, Krzysztofa Ibisza, Agaty Młynarskiej czy też Borysa Szyca.

Poza adresami wyciekły tak osobiste informacje jak wzrost, waga, informacje o chorobach, a nawet opis sprawności fizycznej. Sprawę wykrył portal Niebezpiecznik.pl, który zamieścił jako dowód skan wykradzionych informacji.

Jeśli dane trafią w niepowołane ręce, to spora część gwiazd może mieć problem. 

Zobacz: Piotr Rubik oszukany w Internecie. Teraz musi za to słono zapłacićOdchudzona Ewa Farna:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30