Demi Lovato Demi Lovato Demi Lovato w długiej kreacji na czerwonym dywanie Demi Lovato na gali MTV VMA 2015 Demi Lovato
Demi Lovato
INSTAGRAM
1/5
Demi Lovato
INSTAGRAM

Szybko została gwiazdą - już jako kilkulatka występowała na scenie, śpiewała, grała. Została gwiazdą "Disneya", a potem zaczęła zmieniać swój wizerunek na bardziej niegrzeczny. Bardzo szybko zaczęły się problemy - zaburzenia odżywiania (momenty anoreksji, a następnie poważna bulimia). Demi Lovato przyznała się również do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Wcześniej samookaleczała się. To wszystko doprowadziło do głębokiej depresji - Objawy depresji. Poznaj 5 najczęstszych.

 

Mimo młodego wieku, Demi Lovato przeszła naprawdę dużo... Jak wszystko się zaczęło?

 

Więcej: Czym jest depresja maskowana

2/5
Demi Lovato
EastNews

Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles. Demi Lovato miała trafić do placówki po tym, jak przedawkowała narkotyki. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o heroinę.

 

Co do tego doprowadziło? Demi bardzo wcześnie zaczęła swoją karierę. Zaczęło się od "Disney Channel". W latach 2007-2009 znana była z takich produkcji jak: "Camp Rock", "Don’t Forget "i "Słoneczna Sonny". 

3/5
Demi Lovato w długiej kreacji na czerwonym dywanie
Ons.pl

W 2010 roku coraz głośniej było o jej problemach fizycznych i psychicznych. Demi Lovato wzięła udział w trasie koncertowej Jonas Brothers Live in Concert występując na niej jako gość specjalny.

Demi zrezygnowała jednak z dalszego udziału w koncertach, aby leczyć się ze swoich fizycznych i emocjonalnych problemów. Ponoć Demi została zmuszona do przerwania występów ponieważ pobiła jedną z tancerek, Alex Welch, jednak nie była to główna przyczyna.

4/5
Demi Lovato na gali MTV VMA 2015
ONS

W 2011 roku w wywiadzie Lovato potwierdziła informację że leczenie było spowodowane bulimią i samookaleczaniem się. Podczas leczenia zdiagnozowano u niej chorobę dwubiegunową. 

 

W 2013 roku Demi powiedziała coś jeszcze bardziej szokującego - przyznała się, że brała narkotyki:

Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, ale ukrywałam to, że biorę narkotyki, przemycając je. Nie mogłam wytrzymać dłużej, niż 30 minut do godziny bez kokainy i zabierałam ją do samolotów. Przemycałam ją właściwie i czekałam, aż wszyscy w pierwszej klasie zasną, by zrobić to tam. Przemykałam się do łazienki i robiłam to. Tak się działo nawet, jak ktoś był ze mną. Miałam swojego stróża trzeźwości, kogoś, kto był ze mną 24 h na dobę, mieszkał ze mną, a i tak byłam w stanie to przed nim ukryć - powiedziała Demi.

5/5
Demi Lovato

Potem Demi pokonała kryzys. Została jurorką w "X Factor" i znów zaczęła koncertować. 

 

Demi Lovato (25 l.) trafiła do szpitala w Los Angeles - informuje portal TMZ - powołuje się na swoje źródła w policji. Demi Lovato miała trafić do placówki po tym, jak przedawkowała narkotyki. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o heroinę. W tym momencie jej stan nie jest znany. Ratownicy podali piosenkarce lek o nazwie Narcan, który podaje się w przypadku przedawkowania narkotyków. 

 

Obecnie jej stan jest stabilny.

Więcej na temat Demi Lovato