Paweł Deląg o koszulkach Roberta Kupisza
ONS

Deląg kupił t-shirt Kupisza i mocno się rozczarował: 350 złotych, a są...

Paweł Deląg o koszulkach Roberta Kupisza
ONS

Gwiazdy w polskim show-biznesie uwielbiają bawić się modą, a na wielkie wyjścia stawiają często na odważne kreacje od polskich projektantów. To właśnie dzięki celebrytom Polacy w dużej mierze mają szansę poznać projekty Łukasza Jemioła czy Bohoboco. Zobacz: Ponad 40 gwiaz na pokazie Bohoboco

Aktualnie na sile przybrała moda streewearowa lansowana w Polsce od kilku lat przez Roberta Kupisza, który sam chętnie nosi swoje projekty. Najbardziej rozpoznawalną kolekcją jest ta z orzełkiem. Wiele gwiazd skusiło się na zakup charakterystycznej koszulki, ale żadna z nich nie podzieliła się publicznie swoją opinią. Zrobił to Paweł Deląg, który zdecydował się na aż dwie sztuki. Komentarz udostępnił Tomasz Kujawa z bloga Freestyle Voguing:

Słowo a propos koszulek Pana Kupisza. Te z orłem. Piękne prawda? Ale wychodzi na to, że jednorazowego użytku. Cenna nie mała całe 350 zł za jedną sztukę. Szczęśliwie nabyłem dwie. I tu kończy się ta piękna historia. Po praniu ( ręcznym posłusznie się podporządkowałem zaleceniom, sam osobiście je ręcznie potraktowałem, jak relikwie). Okazało się, że skurczyły się o całe 2 rozmiary. No cóż, będą jak ulał na mojego syna. Jeżeli będzie chciał je nosić i po następny, ręcznym praniu zapewne będa jak ulał dla 10 letniego chłopca. Tak więc chciałem Poprostu podziękować projektantowi za jakość. A Państwa uprzedzić przed zbytecznym wydatkiem.


Mocne słowa.Czy projektant powinien odpowiedzieć?

Zobacz: Narzeczona Deląga zerwała zaręczyny? Na imprezie Glamour rozwiała wątpliwości

 

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01