East News

Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych"

East News

 

Fanami muzyki wstrząsnęła w ostatnich dniach wiadomość, dotycząca stanu zdrowia Demi Lovato. Wokalistka trafiła do szpitala, prawdopodobnie po przedawkowaniu narkotyków, choć jej rodzina zaprzecza tym informacjom, nie wyjaśnia jednak co stało się z Demi.

Wokalistka od lat walczyła z uzależnieniem zarówno do alkoholu, jak i narkotyków. Ostatnio była trzeźwa i mogło się wydawać, że zwalczyła nałóg. Niestety, fani zwracają uwagę na fakt, że miesiąc temu gwiazda opublikowała utwór "Sober", w którym jest brutalnie szczera i przyznaje, że znów sięga po używki.

Zobacz: Co się dzieje z Demi Lovato? Rodzina wydała oświadczenie

 

Dawid Kwiatkowski wspiera Demi

W tym trudnym czasie Demi może liczyć na wsparcie i ciepłe słowa od znajomych z branży, takich jak: Lady Gaga, Ellen DeGeneres, Ariana Grande, Justin Bieber i Shawn Mendes. Ale również polscy artyści przejęli się jej losem. Jak Dawid Kwiatkowski, który napisał o Demi na swoim profilu na Instagramie.

Wokalista zajawił utwór "Sober" na swoim profilu i napisał: 

 Bardzo mocna piosenka, mocny tekst. Znów przegrała, ale wierzę, że była to tylko bitwa, nie cała wojna. To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych, jest trudnym przeciwnikiem. Modlimy się za Twoją siłę Demi - napisał na Instagram Stories.

Dawid Kwiatkowski
Instagram

Dawid Kwiatkowski nie ukrywa, że zna problem uzależnienia od nałogów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że 3 lata temu jeden z muzyków z jego zespołu wypadł z okna w hotelu i trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy i kręgosłupa. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Dawid Kwiatkowski wie doskonale, jakie szkody może wyrządzić alkohol.

 

Przeczytaj też: To nimi zachwycają się miliony dziewczyn! Wybierz najbardziej uroczego idola nastolatek!

Polecamy: Dawid Kwiatkowski to multimilioner?! Padniecie, kiedy dowiecie się ile zarabia w jeden rok!

 

Dawid Kwiatkowski wspiera Demi Lovato

Dawid Kwiatkowski

 

Dawid Kwiatkowski wie, do czego może doprowadzić uzależnienie od używek

Dawid Kwiatkowski

Więcej na temat Demi Lovato Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10