Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews

Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat
EastNews

Dariusz Gnatowski nie żyje. Wczoraj wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci uwielbianego przez widzów aktora. Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Jak poinformowało RMF.FM gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w krytycznym stanie trafił do szpitala i tam pomimo starań lekarzy zmarł. Media informowały, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Teraz okazuje się, że specjaliści podejrzewali u niego zakażenie koronawirusem.

Dariusz Gnatowski był zarażony koronawirusem?

Dariusz Gnatowski od jakiegoś czasu miał poważne problemy ze wzrokiem, zmagał się z cukrzycą i miał problemy z otyłością. Niestety, wczoraj okazało się, że aktor w ciężkim stanie trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Jak poinformował dziś Mateusz Hładki w "Dzień Dobry TVN" aktor był długo reanimowany- niestety, jak już wiemy Dariusza Gnatowskiego nie udało się uratować. 

Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że aktor miał objawy zakażenia koronawirusem, jednak ze względu na jego stan lekarze nie zdażyli zrobić mu testów.

Bliskim Dariusza Gnatowskiego składamy kondolencje. 

Zobacz także: QUIZ. Jak dużo wiesz o serialowym Boczku ze "Świata według Kiepskich? Dariusza Gnatowskiego w tej roli pokochała cała Polska

Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu w Krakowie.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

Aktor miał 59 lat.

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News

 

Więcej na temat Dariusz Gnatowski
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13