Syn Zenka Martyniuka
East News

Syn Zenka Martyniuka skazany! Znamy wyrok sądu

Syn Zenka Martyniuka
East News

 

Syn Zenona Martyniuka, Daniel M., ma coraz większe problemy, które wyszły na jaw po interwencji policji w jego domu, 30 grudnia. To właśnie wtedy jego matka wezwała funkcjonariuszy, ponieważ Daniel M. nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Podczas interwencji policjanci znaleźli narkotyki w domu M. i zatrzymali go. 

Obecnie toczy się postępowanie w tej sprawie, a Danielowi M. grozi do 3 lat więzienia. Okazuje się jednak, że to nie jest jedyny jego kłopot. Daniel M. został właśnie skazany za inną sprawę, nie tak odległą w czasie. 

Przeczytaj: Szokujące oświadczenie na facebookowym profilu syna Zenka Martyniuka!

 

Daniel M. skazany, usłyszał wyrok sądu

Jak informuje wp.pl, „w dniu 13 maja 2018 roku [...] zakłócił mir domowy Bogumiły i Arkadiusza G." (obecnych teściów - red.). Według tej relacji syn Zenona Martyniuka wtargnął do ich domu i nie chciał z niego wyjść, mimo wezwań. Do tego M. miał przy sobie narkotyki - marihuanę w ilości 1 gram. Dzień później, gdy opuszczał areszt, miał przy sobie kolejne 0,26 gram.

O wyroku poinformował Wirtualną Polskę prezes Sądu Rejonowego w Turku Piotr Jasnowski. W środę, 2 stycznia, Sąd Rejonowy w Turku skazał Daniela M. na karę grzywny w wysokości 3,300 złotych. Do tego dochodzą także koszty sądowe w wysokości 579 złotych. Wyrok nie jest prawomocny. 

Zobacz: Babcia synowej Zenka Martyniuka martwi się o wnuczkę! Sąsiedzi Daniela M. ostro komentują jego zatrzymanie!

 

Daniel M. usłyszał wyrok za sprawę z maja 2018 roku

Zenek Martyniuk z synem Danielem
East News

 

Zenon Martyniuk na razie nie komentuje sprawy syna

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40