Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
Zobaczcie!
1/5
Dakota Johnson
East News

Kilka dni temu, za sprawą publikacji magazynu "Heat", media na całym świecie obiegła informacja, że Dakota Johnson spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda obecnie związana jest z Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow. Według źródła tytułu, para oczekuje narodzin potomstwa. Ile w tym prawdy? Dakota Johnson jest obecnie w trakcie promocji trzeciej części hitowego erotyka. "Nowe oblicze Greya" będzie miało swoją polską premierę 9 lutego. Oznacza to, że gwiazda jest zobowiązana do publicznych wystąpień w ramach promocji filmu. Dociekliwi już wypatrują u aktorki ciążowego brzuszka.

 

Zobacz też: Uwaga! Mamy trzy sceny z filmu "Nowe oblicze Greya"! Anastasia mówi o dziecku, a Christian... Zobaczcie WIDEO

 

Najnowsze zdjęcia z programu "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości!

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/5
Dakota Johnson
East News

Na zdjęciach z telewizyjnego show, próżno wypatrywać u Dakoty Johnson ciążowego brzuszka. Aktorka pojawiał się na planie w "małej czarnej". Stylizacja nie pozostawiła pola do domysłów. Co więcej, gwiazda w żaden sposób nie skomentowała doniesień na temat rzekomej ciąży.

3/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson wyglądała świetnie. A jej figura nadal pozostaje nieskazitelna. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda w najbliższym czasie nie zostanie mamą. Zobaczcie więcej zdjęć i oceńcie sami!

4/5
Dakota Johnson
East News
5/5
Dakota Johnson
East News
Więcej na temat Dakota Johnson