Brytyjskie media zachwycone Mariną
ONS/DailyMail

Po kilku miesiącach zaprzeczeń i podsycaniu atmosfery Marina Łuczenko w końcu potwierdziła, że jest z Wojciechem Szczęsnym. Para nie ukrywa już swojej miłości, a ich uczucie kwitnie. Ma to nie tylko pozytywny wpływ na wokalistkę, ale również Szczęsnego, który nie potrafi ukryć swojego szczęścia. Przypomnijmy: "Lepiej być nie może"

Jego entuzjazm podziela też brytyjska prasa, która jest zachwycona Mariną. Dział sportowy Daily Mail opublikował obszerny artykuł na temat świeżo upieczonej pary, w którym nie szczędzi komplementów pod adresem młodej piosenkarki i dobrej formy Wojciecha na boisku upatruje właśnie w relacji z Łuczenko. Tabloid nie szczędzi komplementów Marinie, określając ją jako piękną, seksowną i gorąca gwiazdę z Polski. Redakcja dołączyła do artykułu również jej klip "Electric Bass".

Bramkarz Arsenalu Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w fantastycznej formie, a jego nowy związek z polską pięknością Mariną Łuczenko może mieć coś z tym wspólnego. 23-latek ma nadzieję zatrzymać przy sobie Łuczenko, która jest dobrze znaną piosenkarką, aktorką i modelką w rodzinnej Polsce - czytamy w Daily Mail.


Zachwyceni są również Brytyjczycy, którzy w komentarzach podziwiają urodę Mariny. Myślicie, że to otworzy jej drzwi do upragnionej kariery za granicą?

Zobacz: Marina bez makijażu pręży się na siłowni. Ależ ona ma ciało!

Seksowna Marina w sesji dla nowego "JOY-a":