Maja Bohosiewicz w parce

TYLKO U NAS! Czy Maja Bohosiewicz planuje ślub?!

Maja Bohosiewicz w parce

Maja Bohosiewicz od ponad roku zakochana jest w biznesmenie Tomaszu Kwaśniewskim. Para rzadko pojawia się razem na salonach, a aktorka w ogóle nie opowiada w mediach o swojej miłości. Informacja o jej ciąży pojawiła się w mediach zaraz po Nowym Roku. Czy w związku z tym, że Maja i Tomek wkrótce zostaną rodzicami, planują wziąć ślub?

Rozumiem niepoprawne romantyczki, które marzą o bajkowym weselu. Ale szanuję też decyzję, kiedy ludzie tworzą rodzinę bez przysięgi, świadków czy wielkiej fety. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach powinno się obchodzi raczej rocznicę wzięcia wspólnego kredytu - żartuje Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz założyła blog o macierzyństwie

Choć jest w szóstym miesiącu ciąży, Maja Bohosiewicz biega, trenuje z Ewą Chodakowską i ćwiczy na siłowni. Oprócz tego od jakiegoś czasu prowadzi kontrowersyjnego bloga „MajkaPolka.pl”. Bo Maja Bohosewicz nie boi się wkładać kij w mrowisko! Ale czy gwiazda nie robi tego, bo chce być kolejną celebrytką, która zarobi na swojej ciąży?

Jestem aktorką, całkiem dobrze zarabiam na graniu. Dodatkowo prowadzę kwiaciarnie Flower Store. Nie szukam kolejnej formy zarobku. Blog powstał, bo chciałam podzielić się spostrzeżeniami z kobietami, dla których temat ciąży jest czymś ciekawym. - mówi „Fleszowi” Maja.

Cały materiał w najnowszym numerze "Flesza".

 

ZOBACZ: Maja Bohosiewicz wydała 9 tysięcy na ubrania Balmain dla H&M, a teraz je sprzedaje! Jakie ceny?

 

Maja Bohosiewicz ćwiczy w ciąży

 

Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz z Tomaszem Kwaśniewskim

Maja Bohosiewicz z partnerem na premierze

Maja Bohosiewicz z siostrą Sonią Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz

Więcej na temat Maja Bohosiewicz śluby gwiazd
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36