Smutna Anna Lewandowska, załamany Robert Lewandowski po meczu z Kolumbią
East News
Newsy

"Wszyscy chcą im dokopać! "Lewandowscy stracą popularność przez nieudany mundial w Rosji?

Wiemy, co ich czeka!

 

Zakończony wczoraj mundial w Rosji okazał się być katastrofą dla polskiej drużyny narodowej. Dobrze nie będzie go wspominał także Robert Lewandowski. Kibice zarzucili mu brak skuteczności i ogólnie słabą formę na boisku. Rykoszetem oberwało się także Ani Lewandowskiej. Część kibiców nawet uznała, że Ania miała negatywny wpływ na relacje między Robertem, a kolegami z drużyny. Z taką opinią nie zgadza się dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska.

– To jakaś kompletna bzdura! Najpierw sami zrobiliśmy z nich herosów, a teraz wszyscy szukają powodów, czasami zupełnie absurdalnych, żeby im dokopać (...) Robert wciąż jest największym idolem dla wielu dzieciaków w Polsce, a Ania świetną dziewczyną. Rysa z powodu nieudanego mundialu dodała im człowieczeństwa. To im wyjdzie tylko na dobre!  - uważa dziennikarka w rozmowie z "Party".

 

Czy nieudane mistrzostwa mogą zagrozić im licznym biznesom?

– Robert i Anna są już tak silną marką, że nic im nie zaszkodzi – mówi „Party” Rafał Baran, znawca rynku reklamowego i twórca wielu kampanii z udziałem gwiazd. – Za chwilę mundial się skończy i wszyscy znów będą się interesować Lewandowskimi!

 

Więcej na temat przyszłości Lewandowskich przeczytacie w najnowszym "Party".

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na okładce Party

 

Ania i Robert stracą na nieudanym Mundialu?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski kupują łóżeczko dla Klary

Anna Lewandowska na plaży
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini z wakacji i... wylał się na nią hejt. Odpowiedziała!
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini z wakacji i... wylał się na nią hejt. Odpowiedziała!

Zobacz TO zdjęcie!

Anna Lewandowska ma nową sukienkę
Instagram
Fleszstyle
Anna Lewandowska zakłada nową sukienkę – a tłumy szaleją! DROGA?
Anna Lewandowska zakłada nową sukienkę – a tłumy szaleją! DROGA?
Robert Lewandowski
EastNews
Newsy
Lewandowski nie przyszedł na trening! Co się stało?
Czy zagra z Japonią?

Rozpacz po meczu z Kolumbią ( przegraliśmy w niedzielę 0:3 ) trwa. W związku z hejtem płynącym  ze wszystkich stron Ania Lewandowska zdecydowała się nawet zablokować komentarze na swoim Instagramie ( Zobacz:  Lewandowska nie wytrzymała! ZABLOKOWAŁA możliwość komentowania jej postów na Instagramie! Co się stało? ) . Jak podaje Sport.pl, na poniedziałkowym treningu nie pojawił się Robert Lewandowski. Dlaczego?   Więcej:  Reprezentacja może nie, ale Robert Lewandowski awansował... na listę 100 najbogatszych Polaków!   DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO Lewandowski nie przyszedł na trening. Dlaczego? Adam Nawałka w poniedziałek zorganizował tzw. zajęcia wyrównawcze. Na boisku w bazie Sputnik pojawiło się 10 piłkarzy. Byli to Kamil Glik, Łukasz Fabiański, Bartosz Białkowski, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk, Karol Linetty, Jakub Błaszczykowski, Rafał Kurzawa, Sławomir Peszko i Arkadiusz Milik.   Czy to, że Lewandowskiego zabrakło na poniedziałkowym treningu oznacza, że nie zobaczymy go w meczu z Japonią? Na konferencji prasowej Lewandowski przekonywał, że zagra i że razem z drużyną chce wygrać: (...) Z Japonią chcemy wygrać, to w końcu mistrzostwa świata. Ja już wcześniej mówiłem, że mamy najtrudniejszą grupę i nie będzie łatwo z niej wyjść. Przekaz medialny był często inny, ale z drugiej strony jesteśmy sportowcami i nie mogliśmy opowiadać, że nie uda się awansować. Teraz wszyscy są zawiedzeni, ale to nie jest koniec tej drużyny. Chcemy z Japonią godnie pożegnać się z mundialem i pokazać dobrą grę. Chcemy, by wielu kibiców w w kraju wciąż nam wierzyło i nam kibicowało. W czwartek będziemy chcieli udowodnić, że nie przyjechaliśmy na mundial przypadkowo.   Mecz z Japonią - kiedy i gdzie? Przypomnijmy, mecz z Japonią odbędzie się w czwartek o godzinie 16:00 w Wołgogradzie. Możecie go...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner