Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez na wakacjach z synem
East News
1/4
East News

 

Cristiano Ronaldo jest w sporych tarapatach! Do tej pory uważano go za człowieka sukcesu, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Prywatnie Ronaldo uchodził za wzorowego ojca oraz partnera. Niestety, na jaw wychodzą jego błędy z młodości, które poważnie mogą zaważyć na jego wizerunku. Kathryn Mayorga oskarżyła portugalskiego piłkarza o gwałt, do którego miało dojść 9 lat temu. Choć sprawę udało się wyciszyć, teraz kobieta postanowiła powiedzieć o tym głośno. Co więcej, kolejne dziewczyny ujawniają mroczne kulisy ich spotkań z piłkarzem. Wygląda na to, że wyznanie Kathryn Mayorga może być początkiem końca kariery Ronaldo...

O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i poznajcie szczegóły tej sprawy!

 

POLECAMY: Związek Cristiano Ronaldo przez oskarżenie o gwałt przechodzi kryzys?!

2/4
Cristiano Ronaldo
East News

 

Kathryn Mayorga oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt

 

Kathryn Mayorga twierdzi, że Cristiano Ronaldo zgwałcił ją 9 lat temu w jednym z amerykańskich klubów nocnych. Co ciekawe, piłkarz przyznał, że przeprosił ją po wszystkim, przez co "nie był tacy jak wszyscy".

 

- Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny. Skarżyła się, że zrobiłem to wbrew jej woli. Nie powiedziała nic o tym, że pójdzie na policję - zeznawał Cristiano Ronaldo.

 

Jak podaje "Der Spiegel", w 2010 roku piłkarzowi udało się zawrzeć ugodę z Kathryn. Tygodnik opublikował nawet dokument, na którym podpisały się obie strony konfliktu. Według niego Cristiano Ronaldo miał zapłacić kobiecie 375 tysięcy dolarów. Ona z kolei zobowiązała się, że będzie milczała na temat tego, co zaszło w nocnym klubie. 

"Der Spiegel" dotarł także do kwestionariusza, który wypełnił piłkarz. Ronaldo potwierdził w nim, że kobieta stawiała opór i prosiła go, aby przestał. Kilka miesięcy później sportowiec zmienił swoje zeznania. Niestety, sprawy nie poszły po myśli piłkarza. Wygląda na to, że kariera Ronaldo stoi pod wielkim znakiem zapytania... Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Gwałt: jak poradzić sobie z traumą?

3/4
East News

 

Cristiano Ronaldo zakończy karierę?

 

Jak donosi Gazeta.pl, Cristiano Ronaldo już teraz zaczął odczuwać konsekwencje swojego czynu sprzed 9 lat. Podobno ze współpracy z nim chcą się wycofać kolejni sponsorzy. Firma EA Sports zastąpiła go już Neymarem. Nad dalszą współpracą poważnie zastanawia się marka Nike.

 

- Jesteśmy głęboko zaniepokojeni zarzutami i nadal będziemy uważnie obserwować sytuację - poinformowali przedstawiciele firmy Nike. 

 

Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo ma podpisanych wiele milionowych kontraktów, między innymi z Toyotą, Emirates czy też z American Tourister. Czy już niedługo piłkarz zbankrutuje?!

 

Zobacz także: Kobieta, którą Ronaldo miał wykorzystać seksualnie, chciała popełnić samobójstwo?!

4/4
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez na wakacjach z synem
Instagram

 

Ronaldo w tych trudnych dla siebie chwilach może liczyć na wsparcie najbliższych. Murem stoi za nim między innymi piękna partnerka, która niedawno urodziła mu dzieci.

 

- Zawsze potrafisz zmienić przeszkody, które pojawiają się na Twojej drodze, w siłę, żeby pokazać, jak fantastyczną osobą jesteś. Dziękuję za to, że dajesz nam tyle przyjemności z każdej gry. Zawsze więcej i lepiej. Kocham Cię - napisała w internecie  Georgina Rodriguez

 

Przypomnijmy, że kolejne trzy kobiety zeznały, że one również padły ofiarami Cristiano Ronaldo. Czy to wpłynie na jego związek ze śliczną Georginą? 

Więcej na temat Cristiano Ronaldo